Will.i.am و بریتنی اسپیرز آهنگ جدید خود را تایید کردند – اخبار موزیک

ویل با اعلام “Mind Your Business”، یک کلیپ از آهنگ موفقیت قبلی خود، “Scream and Shout” در سال 2012 را به اشتراک گذاشت، جایی که می گوید: “شما اکنون با will.i.am تکان می خورید…”

این دومین همکاری او بعد از کنسرواتوری است، پس از پریدن ستاره بر آهنگ موفق سر التون جان، “Hold Me Closer” در تابستان سال گذشته.

بریتنی اسپیرز و will.i.am قرار است آهنگ جدیدی را منتشر کنند.

بریتنی – که با سام اصغری مدل تناسب اندام 29 ساله ازدواج کرده است – از زمان خاتمه کنسرواتوری خود هیچ موسیقی انفرادی منتشر نکرده است.

این دو برای اولین بار در سال 2011 در “Big Fat Bass” برای آلبوم LP “Femme Fatale” از بریتنی، با “Scream and Shout” یک سال بعد به نیروها پیوستند.

ستاره Black Eyed Peas – که پیش از این سه بار با نماد پاپ کار کرده است – در توییتر آهنگ جدید خود را که دومین آهنگ بریتنی از زمان پایان دوره محافظه‌کاری او خواهد بود، به اشتراک گذاشت.

ویل این پست را شرح داد: “اوه اوه!!!

ظاهراً با توجه به همه گمانه‌زنی‌ها در مورد زندگی و سلامتی او، پس از اینکه خواننده 41 ساله کنترل ثروت چند میلیون دلاری خود و همچنین جنبه‌های مختلف زندگی و حرفه‌اش را به دست گرفت، زمانی که یک سازمان محافظه‌کاری تحت نظارت خانواده‌اش بود. در سال 2021 خاتمه یافت.

با این حال، چند ثانیه بعد، او شعر جدید را اضافه می کند: “به کار خود توجه کن، b****.”

بریتنی اضافه می کند: “و بریتنی، b****.”

ویل در مصاحبه ای در سپتامبر اشاره کرده بود که این زوج قرار است دوباره با هم کار کنند.

  هشدار وقوع توفان بسیار خطرناک در نواحی جنوب ژاپن

@britneyspears …#MINDyourBusINESS. (sic)”

“شما اکنون در حال تکان دادن با و هستید

در سال 2020، او «حلقه خلقی»، «شنا در ستاره‌ها» و «مطابقات» را – با همکاری ستاره‌های دهه 1990، The Backstreet Boys – به عنوان بخشی از نسخه لوکس آلبوم استودیویی 2016 خود «Glory» منتشر کرد.

منبع: https://www.music-news.com/news/UK/160248/Will-i-am-and-Britney-Spears-confirm-brand-new-song

جادوگر استودیو همچنین در سال 2013 آلبوم خواننده “Lucky” را با نام “Britney Jean” تهیه کرد که شامل آلبوم کلاسیک بریتنی “Work Bitch” بود.

او در برنامه تلویزیونی بریتانیا “صبح بخیر بریتانیا” گفت: “ما کارهای جالبی با هم انجام دادیم و من بسیار خوشحالم که او در این سفر جدید است و می درخشد. او هنوز با موانعی روبرو است، اما می دانید که ما چیست.” من همه آنجا هستم تا از او حمایت کنم. من فقط عاشق فداکاری و عشق او به موسیقی هستم. همین طور است. من دوست دارم چقدر او شیرین است و چقدر واقعی است – خجالتی اما خشن. و من می خواهم ببینم او پیروز می شود. “

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار