The Superjesus تک آهنگ و تور جدیدی را به افتخار طرفداری که درگذشت اعلام کرد | theMusic.com.au

بیشتر The Superjesus بیشتر The Superjesus

سوپر عیسی از آگوست تا دسامبر دوباره به راه می‌افتند، و اعلام می‌کنند که 15 تاریخ اجرا در سراسر کشور برای تبلیغ آهنگ جدیدشان، چراغ خاموش.

هر دو چراغ خاموش – قرار است در روز جمعه، 16 ژوئن منتشر شود – و این تور به افتخار یکی از طرفداران قدیمی Superjesus است که متأسفانه چند سال پیش درگذشت.

خواننده سارا مک لئود توضیح می‌دهد، «ابر عیسی می‌خواهد این آهنگ را به او تقدیم کند ریتا ریمان. ریتا یک طرفدار قدیمی بود – او یکی از اعضای اولین کلوپ طرفداران گروه در اوایل دهه 90 بود. گروهی از دوستداران موسیقی از طریق صفحه پیام ما به نام “Static” ملاقات کردند… قبل از اینکه فضای من اختراع شود… این گروه برای ما بسیار آشنا شد و در تمام برنامه های ما برای چند دهه آینده شرکت کردند.

ریتا سال‌ها با مشکلات روانی دست و پنجه نرم کرد، اما نعمت نجات‌بخش او همیشه موسیقی بود. متأسفانه چند سال پیش او را از دست دادیم و این موج شوک را در همه ما ایجاد کرد. بسیاری از مردم در سکوت با مشکلات روانی دست و پنجه نرم می کنند، باید به یاد داشته باشیم که از همدیگر بپرسیم که آیا خوب هستیم یا خیر. این آهنگ برای ریتا و طرفدارانی است که با ما بزرگ شده اند.

هرگز داستانی را از دست ندهید! در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید

بلیط ها هم اکنون از طریق گروه به فروش می رسد سایت اینترنتی. در زیر می توانید تاریخ و مکان برگزاری را مشاهده کنید.

با لذت بردن از پیش نمایش گوش دادن به چراغ خاموش، در اینجا چیزی است که شما باید بدانید: این یک آهنگ درجه یک از The Superjesus است.

قبل از اینکه صدای مک‌لئود به صدا درآید، با گیتارهای درخشان و زنگ‌دار باز می‌شود. او هرگز این‌قدر ناامید یا غمگین به نظر نمی‌رسید، و آن آواز خشن و تند تند وقتی توسط هم گروه‌هایش، نوازنده باس لنگر می‌اندازد، اشک در چشمانش جاری می‌شود. استوارت رادی راد، نوازنده لید گیتار کم بلاکلند و درامر موری شریدان، دومی که آهنگ را تولید کرد.

حتی اگر داستان پس زمینه را نمی دانستید، احتمالاً تحت تأثیر قدرت موسیقایی محض قرار خواهید گرفت. چراغ خاموش.

قدرتمندترین خط روی چراغ خاموش غزلی است که چشمک می زند و شما آن را از دست خواهید داد: مک لئود می خواندتو هرگز پیش من نخواهی بود” در وسط کر سوم آهنگ، و این یک مشت به روده است. می توانید از قبل ذخیره کنید چراغ خاموش اینجا.

شنبه 26 آگوست – هتل WALLABY – MUDGEERABE, QLD

یکشنبه 27 آگوست – باغ وحش – بریزبن، QLD

جمعه 15 سپتامبر – CROXTON BANDROOM – Thornbury, VIC

شنبه 16 سپتامبر – BARWON CLUB HOTEL – GEELONG، VIC

جمعه 22 سپتامبر – هتل BRIDGWAY – POORAKA, SA

جمعه 6 اکتبر – CEX COFFS HARBOR – COFFS HARBOUR، NSW

شنبه 7 اکتبر – خدمات قبلی لوریتون – لوریتون، NSW

جمعه 13 اکتبر – TILLY’S – WAGGA WAGGA، NSW

شنبه 14 اکتبر – هتل ویکتوریا – باثورست، NSW

جمعه 17 نوامبر – VOLTA – BALLARAT, VIC

شنبه 18 نوامبر – هتل گلدن واین – Bendigo, VIC

جمعه 8 دسامبر – آبجوسازی پورت بیچ – FREMANTLE، WA

شنبه 9 دسامبر – هتل RAVENSWOOD – RAVENSWOOD، WA

یکشنبه 10 دسامبر – ALBIES BAR – BUSSELTON، WA

منبع: https://themusic.com.au/news/the-superjesus-announce-new-single-tour-in-honour-of-fan-who-passed-away/xc172djb2t0/01-06-23