The Hold Steady اعلام اولین بار جشنواره جم مثبت، ترکیب آرتیست

اعتبار عکس: شروین لاینز

در ادامه جشن های بیستمین سالگرد The Hold Steady، گروه برنامه های خود را برای ارائه Positive Jam، جشنواره ای برای اولین بار که قرار است در روز شنبه، 5 آگوست، در مزارع Arrowood در آکورد، نیویورک برگزار شود، اعلام کرد.

Positive Jam که همراه با کنسرت‌های ضربه‌ای و تور کنترل زمینی ارائه می‌شود، شاهد The Hold Steady می‌شود که جایگاه برتر را در مجموعه‌ای از دوستان نزدیک و هنرمندان مورد علاقه خود که شامل Guided By Voices، The Tallest Man On Earth، Laura Stevenson، I Get Wild می‌شود، از آن خود کند. Talking Heads) و Oceanator را بازی می کند.

کریگ فین، رهبر گروه The Hold Steady از طریق بیانیه مطبوعاتی گفت: “ما سال ها در مورد جشنواره ایده آل خود صحبت کرده ایم و هیجان زده ایم که بیستمین سالگرد خود را به عنوان یک گروه جشن بگیریم.” ما از اینکه تعدادی از هنرمندان مورد علاقه ما به ما ملحق می شوند تا یک روز باورنکردنی از موسیقی و اجتماع را در مکانی زیبا بسازند، هیجان زده هستیم.

مراسم افتتاحیه Positive Jam شامل آبجوهای صنایع دستی با الهام از مزارع Arrowood، غذاهای راحت، و طیف گسترده ای از کامیون های مواد غذایی، پوشاک و فروشندگان هنری در دره هادسون خواهد بود. علاوه بر این، این رویداد شامل مجموعه‌های دی‌جی از The Hold Steady، یک مهمانی در استخر، بازی‌های چمن‌زنی و اجرای داستان‌گویان ویژه با تیتر توسط میزبانان خواهد بود.

مراسم افتتاحیه گروه پس از حضور The Hold Steady در جشنواره سالانه مردمی نیوپورت برگزار خواهد شد. پس از حضور در Ocean State، گروه در انتظار جشن‌های اوایل ماه اوت به نیویورک می‌روند.

  افزایش همکاری چین و آفریقا در راستای تقویت توسعه زنجیره تامین قاره سیاه

بلیط برای Positive Jam از 2 ژوئن از ساعت 10 صبح به وقت شرقی برای عموم به فروش می رسد

برای اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد، به وب سایت رسمی.منبع: https://relix.com/festivals/festival_news/detail/the-hold-steady-announce-first-time-positive-jam-festival-drop-artist-lineup/