Nothingheads: Sunlit Uplands – نقد و بررسی EP

هیچ سرNothingheads: مناطق مرتفع نور خورشید

(فقط به پهلو بروید)

10 اینچ | DL

منتشر شده در 9 ژوئن 2023

گروه پست پانک لندن DIY Nothingheads EP طوفانی خود را با نام Sunlit Uplands منتشر کرد.

Nothingheads لندن که مستقیماً با موش‌های تک آهنگ اخیر رانندگی می‌کند، انگیزه و تمرکز خود را با هدف مشخص مشخص می‌کند. این آهنگ که بر روی یک خط بیس غوغا و مسلط ساخته شده است، طبل های تند و تند و وسیله نقلیه ای برای خرخرهای پیچ خورده لیدون خواننده راب فیری، دمی هولناک از پارانویای شدید، فروپاشی نظم اجتماعی است که در یک حمله تاول آمیز پیچیده شده است. EP به ندرت از آن نقطه عقب نشینی می کند. پرتوهای موتور پرتو و جوت‌ها، ریف‌های نوک تیز گیتار فریاد می‌زنند، به‌راحتی به راکت پیشرانه زیر آن متصل شده‌اند. این قصیده ای است برای بوی بد تابستان 1858، پایتختی که هنوز در فسادی که در روحش نفوذ کرده است. این آهنگ یک تانک غیرقابل توقف است که روی آن غوغا می کند، فرار و آماده انفجار است.

تک آهنگ آنها 3000 Years In Showbusiness در رتبه بعدی قرار دارد. درست همانطور که سال گذشته در اولین شنیدن آن گفتیم: شورش هایی مانند PiL، درگیری و تندخو، صدای گیتارهای گوشه دار و صدای ریتمیک درام و بیس، انفجارهای ناهماهنگی که فری خواننده بر سر آن شلیک می کند، شلیک می کند، با هدف ریاکاری. زمان هایی که در آن زندگی می کنیم آنها را به خوبی در قالب باندهایی مانند Mclusky قرار می دهد و در از بین بردن آن گاز می گیرد. و سپس انحطاط اجتناب ناپذیر در قالب Repeat Under The Lens می آید، گروه تمایل بیشتری مانند Doom خود را برای پایین کشیدن ما به چاله جهنمی زیر پاهایمان پیش از شروع آهنگ با ضرب آهنگ ارتش نشان می دهد.

  ازروزهای‌طلایی مازندران درتالارسرمایه‌گذاری تا فرارسرمایه هاازسرزمینهای اشغالی

این پیش درآمدی برای آهنگ نهایی در EP، Marching است. گیتارها با یک خط بیس فشرده می‌چرخند و به آبشار می‌چرخند و به فیری فرصتی دیگر می‌دهد تا اعلان‌هایش را بیرون بیاورد، و در مناطق مرتفعی که هرگز واقعاً دیده نمی‌شوند، منعکس شود. به نظر می رسد که بهشت ​​از درک ما دور است و در شکل واقعی Dead Kennedys/PiL مانند، Nothingheads با نشان دادن ما شورش می کند.

این گروه بدون شک افرادی هستند که باید تماشا کنید، سرشار از قدرت پرشور قهرمانان و همتایان خود.

Nothingheads The Shackwell Arms (لندن) را در 17 ژوئن بازی می کند.

سر هیچ چیز نیست برخط، بر فیس بوک، اینستاگرام و اردوی گروهی.

~

سخنان ناتان ویتل. آرشیو Louder Than War او را اینجا بیابید.

ناتان نیز ارائه می دهد از گاراژ در رادیو بلندتر از جنگ هر سه شنبه ساعت 8 شب برای یک ساعت راک اند رول گاراژی گیج کننده هماهنگ کنید و با همه برنامه ها در از لیست پخش The Garage Mixcloud.

یک لطف کوچک داریم که بخواهیم. در Louder Than War مشترک شوید و به روشن نگه داشتن شعله موسیقی مستقل کمک کنید. برای مشاهده موارد اضافی که دریافت می کنید، روی دکمه زیر کلیک کنید!

اشتراک در LTWمنبع: https://louderthanwar.com/nothingheads-sunlit-uplands-ep-review/