KSHMR سرفصل پارتی ULTRA's Regatta! - پی اس موزیک

KSHMR سرفصل پارتی ULTRA’s Regatta!

Spinnin’ Records با افتخار اعلام کرد که دو تن از هنرمندان پیشرو خود در پارتی رگاتا تابستان امسال، رویداد بدنام در فضای باز به عنوان بخشی از جشن های ULTRA اروپا، تیتر خواهند شد. این مهمانی انحصاری که روز دوشنبه 10 ژوئیه در کلوب 585 در براچ، کرواسی برگزار می‌شود، کسی نیست جز تولیدکننده مشهور آمریکایی KSHMR و طعم‌ساز برزیلی SEVEK – دو نفر خوش‌طعم باتجربه مطمئناً چیزی خاص در این محیط استثنایی خلق خواهند کرد. به طور سنتی، بلیط برای مهمانی رگاتا بسیار مورد تقاضا است، مطمئن شوید که اکنون جایگاه خود را در آفتاب کرواسی به دست آورید، زیرا بلیط ها هنوز موجود است

پارتی رگاتا در میان یک هفته کامل ULTRA اروپا برگزار می‌شود، که در ابتدا بر جشنواره اصلی، 7، 8 و 9 ژوئیه در اسپلیت متمرکز بود، اما با مجموعه‌ای چشمگیر از مهمانی‌های مرتبط همراه بود، که همگی با هم به درستی با عنوان Destination ULTRA همراه بودند. همانطور که این رویدادهای مختلف در سراسر کرواسی برگزار می شود، مهمانی رگاتا شاهد جنون ULTRA در جزیره زیبای براچ است که به خاطر برخی از چشم نوازترین سواحل و نقاط منحصر به فرد کشور شناخته شده است. کلوب 585، محل برگزاری این مهمانی، حتی برای هر طرفداری که به دنبال یک مهمانی تابستانی نهایی است، ضروری است، زیرا ساحل شاخ طلایی یکی از مواردی است که باید مراقب آن باشید.

جشن رگاتا که برای دوشنبه 10 جولای تنظیم شده است، وعده می دهد که تماشایی باشد و همه این مواد تحسین شده را در یک مهمانی مسحورکننده گرد هم می آورد. از فضای منحصر به فرد باشگاه در فضای باز و طبیعت اطراف باشگاه 585 گرفته تا هیجانی که Destination ULTRA را احاطه کرده تا هنرمندان اجرا – شما چیز خاصی را می خواهید. مخصوصا با تیتر KSHMR در کشتی، یکی از جواهرات تاج اسپینین که می داند چگونه جمعیت را به آتش بکشد. این تهیه کننده موفق ایالات متحده به خاطر رکوردهای فستیوال اتاق بزرگش که به صورت انبوه پخش شده است، شهرت دارد، که در طول سال ها سرودهای بسیاری از صحنه اصلی را ارائه کرده است، و همچنین با برچسب بسیار تحسین شده Dharma خود به شدت به آن ضربه زده است.

  آمار جان باختگان توفان «موکا» در میانمار به ۱۴۵ نفر رسید

او توسط یک شات داغ دیگر از اسپینین، دی جی/تهیه کننده برزیلی همراهی می شود یک سیب، اخیراً از زمانی که ادعای شهرت او در سال 2021 به نام “Move Your Body” در لیبل موزیکال آزادی Tiesto حذف شد، به شدت مطرح شد.

آنها با هم مطمئن خواهند شد که مهمانی رگاتا را به سبکی روشن می کنند. جرقه‌ای از آن حال‌وهوای منحصربه‌فرد ULTRA را خواهید دید، غرق در آفتاب شیرین تابستانی کرواسی و یک محیط باشگاهی منحصر به فرد، که همگی توسط دو تن از محبوب‌ترین هنرمندان جهان ساخته شده‌اند. یک اتفاق مهم تابستان 2023!

منبع: https://edmnations.com/2023/05/25/kshmr-headlines-ultras-regatta-party/