Foo Fighters سالن جدید DC آتلانتیس را با پوشش بد مغز باز می کند

Foo Fighters شب گذشته (30 مه) با افتتاح اولین نمایش در شهر جدید آتلانتیس با ظرفیت 450 نفر با پوششی با نام مناسب “At the Atlantis” به دیو گرول، رهبر اصلی واشینگتن، دی سی، سرآمدی داد. توسط گروه افسانه ای هاردکور DC Bad Brains. The Foos توسط خواننده Scream، Pete Stahl، گروهی که گرول نوجوان آن زمان در سال 1986 شروع به نواختن درام برای آن کرد، به این آهنگ پیوست.

مالک آتلانتیس، ست هورویتز، که نظارت بر کلوپ محبوب 9:30 دی سی را بر عهده دارد و آتلانتیس را بر اساس ابعاد اصلی آن الگوبرداری کرده است، در جریان آهنگ Big Me با درامز مهمان گروه بود، در حالی که آهنگ New Way Home تنها برای سومین بار از سال 2011 به صورت زنده پخش شد. در اوایل مجموعه، گرول چند سطر از «سوار آهسته» فوگات را در «برک‌آوت» خود فوگات گذاشت.

ویولت، دختر نوجوان گرول، در آهنگ‌های «شرم شرم» و «طناب» ​​به عنوان خواننده پشتیبان مشارکت داشت.

به طرز عجیبی، گرول گفت که نه او و نه اعضای گروه، پت اسمیر، نیت مندل، و کریس شیفلت، هرگز در واقع کلوپ اصلی 9:30 را که در اولین مکانش در خیابان F مرکز شهر از سال 1980 تا 1996 باز بود، بازی نکرده‌اند. آدرس در خیابان V اواخر همان سال.

اجرای آتلانتیس ساعاتی پس از انتشار “The Teacher” توسط گروه Foos انجام شد که قطعه 10 دقیقه ای اصلی آلبوم آینده آنها بود. اما ما اینجا هستیم. گروه قبلاً چهار آهنگ از آلبوم را در کنسرت اجرا کرده است: “Rescued”، “Under You”، “Nothing at All” و قطع عنوان.

  کشتار دسته‌جمعی غیرنظامیان چینی‌؛ ۲۰ هزار نفر در ۶ هفته

اوایل روز، گرول در مراسم بریدن روبان آتلانتیس به همراه موریل بوسر، شهردار دی سی و موریل بوسر، در مراسم بریدن روبان آتلانتیس حضور داشتند و مجسمه‌ای در اندازه واقعی از او که از اشیاء مختلف پیدا شده ساخته شده بود به او اهدا شد.

در همان روز اما ما اینجا هستیم در 2 ژوئن منتشر خواهد شد، Foo Fighters یک تور اروپایی را در جشنواره Rock am Ring آلمان آغاز می کند. این گروه میزبان مهمانی‌های شنیداری طلوع آفتاب در مکان‌هایی در نیویورک، تورنتو و لس‌آنجلس است و از طرفداران می‌خواهد «ساعت‌تر برخیزند، لباس‌های بیرون بپوشند و با هم گوش دهند».منبع: https://www.spin.com/2023/05/foo-fighters-atlantis-opening/