Busted & Hanson Rework 'MMMBop' | theMusic.com.au - پی اس موزیک

Busted & Hanson Rework ‘MMMBop’ | theMusic.com.au

هانسون بیشترهانسون بیشتر

هانسونموفقیت بزرگ 1997، MMMBop، در همکاری جدید با پاپ پانکرهای انگلیسی پاپ پانک شده است متلاشی شد.

MMMBop 2.0 قبل از مراسم آینده Busted می رسد تور انگلستان در سپتامبر و اکتبر، جایی که مهمانان ویژه هانسون به آنها ملحق خواهند شد. آیا این همکاری جدید روی صحنه هم اتفاق خواهد افتاد؟

Busted’s: “خواندن این آهنگ کلاسیک دهه 90 با گروهی که 25 سال از انتشار اصلی آن می گذرد، باعث افتخار است.” جیمز بورن در بیانیه ای گفت. “داشتن آنها به عنوان مهمانان ویژه در تور در ماه سپتامبر نیز واقعاً خاص خواهد بود، ما از طرفداران بزرگ هانسون هستیم!”

هانسون تیلور هانسون اضافه کرد، “تصویر مجدد هیجان انگیز بود”MMMBopبا Busted و برای اینکه ببینیم چگونه آهنگی با چنین سابقه ای به شیوه ای جدید جان می گیرد. این تلفیقی واقعی از HANSON و Busted است، ما نمی توانیم منتظر به اشتراک گذاشتن آن باشیم.

MMMBop توسط تیلور نوشته شده است زک و آیزاک هانسون و ویژگی های اولین آلبوم آنها در سال 1997، وسط ناکجا آباد. در زمان پخش موزیک ویدیوی نمادین، برادران فقط 16، 14 و 11 سال داشتند. این آهنگ موفقیت بزرگی بود و در بیش از 12 کشور از جمله استرالیا در رتبه اول قرار گرفت.

هرگز داستانی را از دست ندهید! در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید

این تور شامل 30 سال اجرای مشترک به عنوان هانسون بود که متشکل از برادران هانسون و همچنین اعضای حامی بود. دیمیتریوس کالینز و اندرو پروسی.

“چه زمانی MMMBop تیلور هنسون در خاطره‌ای به یاد می‌آورد که ابتدا شکست، و ما ناگهان از یک گروه موسیقی گاراژ به میدان بازی رفته بودیم، من فقط هیجان واقعی را به یاد دارم. موسیقی مصاحبه.

او ادامه داد: «آدرنالین واقعی که به طور ناگهانی در مقابل 30000 نفر در استرالیا یا در یک مرکز خرید در مقابل 10000 نفری که فریاد می زنند ایستاده اید، به سیستم شما هجوم می آورد.

“اما حتی در آن لحظه، به یاد دارم که تماشا کرده بودم جکسون پنج، بیتلز، پسران ساحل، هنرمندان راک اند رول که قهرمانان ما بودند، با خودم فکر می کردم “این چیزی شبیه به چیزی است که ما به عنوان طرفدار خودمان مشاهده کرده ایم، این باید شبیه چیزی باشد که آن افراد باید احساس کرده باشند.”

شما می توانید متن ترانه را بررسی کنید MMMBop 2.0 زیر

منبع: https://themusic.com.au/news/busted-hanson-rework-mmmbop/-fFH7ezv7hE/27-05-23