Bob Corritore ‘High Rise Blues’ را امروز از طریق VizzTone – صحنه بلوز آمریکایی منتشر کرد

زمانی که باب کوریتوره 25 ساله در سال 1981 از شیکاگو به فینیکس آریزونا نقل مکان کرد، هرگز انتظار نداشت که مکه جنوب غربی را برای بلوز بسازد – به همین ترتیب بود. باب به زودی توسط دوست قدیمی لوئیزیانا رد ملحق شد و خیلی زود آنها در سراسر شهر بازی می کردند. درامر چیکو چیس به زودی دنبال شد.

اگر آن را از دست دادید، تک آهنگ “آخرین زمان” با حضور جیمی راجرز مبتکر بلوز شیکاگو منتشر شده است. این آهنگ که در ابتدا در سال 1953 ضبط شد، دوباره توسط جیمی و باب مورد بازبینی و کاوش مجدد قرار گرفت تا انرژی تازه ای را به این کلاسیک تزریق کنند. سازدهنی بازیگوش باب حول آواز و سبک گیتار تند جیمی راجرز در تعامل است، و گروه راک محکمی که توسط سبک کلاسیک درام چیکو چیس لنگر انداخته است، شیاری دارد که شما را رها نمی کند. این عملکرد پر جنب و جوش نمونه بیانیه ماموریت است بلوز بلند بلند.

این دوز قوی و شگفت‌انگیز از بلوز واقعی Windy City برای شما آورده شده است بو دیدلی، جیمی راجرز، کوکو تیلور، مجیک اسلیم، سم لی، پین تاپ پرکینز، چیکو چیس، لوتر تاکر، جان بریم، ادی کلیرواتر، جان پرایمر، ویلی «بیگ آیز» اسمیت، لیل اد، باب ریدی، مانوئل آرینگتون، و ادی تیلور جونیور

باب شروع به اجرای یک برنامه هفتگی رادیویی بلوز کرد و در سال 1991 کلوپ افسانه ای بلوز Rhythm Room را افتتاح کرد. او هنرمندان بلوز خانگی مورد علاقه‌اش را در اتاق ریتم رزرو می‌کرد، و زمانی که این هنرمندان در شهر بودند، یک جلسه ضبط را برای رزرو همراهی می‌کرد. نتایج نهایی، اجراهای شگفت انگیز متعددی بود که برای آیندگان ثبت شد و در نهایت برای اولین بار در دسترس عموم قرار گرفت.

منبع: https://www.americanbluesscene.com/2023/05/bob-corritore-releases-high-rise-blues-out-today-via-vizztone/

بلوز بلند بلند، آخرین ورودی در باب کوریتور از خزانه ها سریال، بر صدای غنی بلوز شیکاگو تمرکز دارد. چهارده آهنگ موجود در داخل، همه جواهراتی هستند که قبلا منتشر نشده بودند که در یک بازه زمانی سی ساله (1992 تا 2022) ضبط شده اند. تربیت عمیق بلوز باب کوریتوره در شیکاگو منجر به اتصالات و نواختن سازدهنی شد که این آلبوم را طنین انداز کرد.