5 بازی برتر که باید در اجرای زنده زنده در خانه اپرای سیدنی این آخر هفته انجام شود | theMusic.com.au - پی اس موزیک

5 بازی برتر که باید در اجرای زنده زنده در خانه اپرای سیدنی این آخر هفته انجام شود | theMusic.com.au

خوزه گونزالس – جمعه 26 – یکشنبه 28، ساعت 19:30

درخشان خوزه گونزالس او برای اولین بار از زمان نمایش فروش‌شده‌اش در خانه اپرای سیدنی در سال 2018 به استرالیا باز می‌گردد تا بیستمین سالگرد ونیر را جشن بگیرد، آلبومی که او را در کانون توجه قرار داد و جایزه گرمی سوئدی را برای او به ارمغان آورد. با اجرای سه نمایش انحصاری در سالن کنسرت نفس گیر اپرا برای Vivid Live، طرفداران نگاهی اجمالی به گیتاریست با استعداد در یکی از بهترین سالن های جهان خواهند داشت.

گونزالس که در سوئد از پدر و مادری آرژانتینی به دنیا آمد، به یک موسسه در چشم انداز آکوستیک-پاپ مستقل تبدیل شده است. آلبوم او در سال 2003 روکش به دنیا آمد ضربان قلب، که محبوب ترین آهنگ او تا به امروز شد و طرفداران به سرعت عاشق گیتار آکوستیک نرم و البته مهارت های ترانه سرایی گونزالس شدند. او از آن زمان تاکنون پنج آلبوم منتشر کرده است، از جمله آلبوم های مورد علاقه طرفداران In طبیعت ما (2007) و بقایای و پنجه ها (2015)، و همچنین در مجموعه ای از موسیقی متن فیلم، تلویزیون و بازی نقش داشته است. کار او برای فیلم 2013 زندگی مخفی والتر میتی تک آهنگ را به نمایش گذاشت زنده ماندن، که هنوز هم یکی از محبوب ترین آهنگ های گونزالس است.

موسیقی روان، درون‌گرا و تأمل‌انگیز گونزالس همچنان تماشاگران را در سراسر جهان شگفت‌زده می‌کند و طرفداران سیدنی با نمایش اوپرا هاوس او را خوشحال می‌کنند.

هرگز داستانی را از دست ندهید! در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید

Yaeji – شنبه 27 و 28 یکشنبه، 7:30 بعد از ظهر

یاجی با موفقیت خود در چند سال اخیر به یکی از بزرگترین نام های صحنه رقص تبدیل شده است رنکورل او را به سطحی از شهرت رساند که قبلاً هرگز آن را تجربه نکرده بود. اکنون، بازدیدکنندگان Vivid Live می‌توانند در روزهای شنبه و یکشنبه ساعت 7:30 بعدازظهر از صداهای منحصربه‌فرد و هیجان‌انگیز Yaeji این آخر هفته لذت ببرند.

  مردم آسیا بدترین کیفیت هوا را تجربه می کنند

از همان ابتدا مشخص بود که Yaeji استعدادی است که پاپ باشگاهی قرن 21 را به روشی کاملاً جدید تعریف می کند. انتشار اولین EP خود با نام خود در سال 2017، که سابقه جدیدی را با صداهای دوزبانه و ضربات چپ او ایجاد کرد، در واقع دنباله او بود. EP2، و باشگاه برک آوت آن شکست – مقاومت ناپذیر رنکورل و نوشیدنی من در حال سیپین هستم – که Yaeji را وارد قلمروی خودش کرد. ارائه صدایی منحصر به فرد و ترکیبی که تکنو کره ای ایندی پاپ، هیپ هاپ و بیس تپنده را در هم می آمیزد.

جدیدترین موفقیت او در قالب آلبوم مورد انتظار او آمده است. با یک چکش، که دوباره فیلمنامه را ورق می زند و صحنه را تکان می دهد و خلاقیت نیروبخش و توانایی نمادین او را در ارائه صدایی پشت سر هم ثابت می کند.

کیمبرا – جمعه 26، ساعت 20:30

شما ممکن است او را از ویژگی او در آهنگ بسیار محبوب بشناسید کسی که قبلا میشناختم توسط گفت، ولی کیمبرا به تنهایی یک ترانه سرای برنده جایزه است.

با شکستن اولین آلبوم خود در سال 2011 – یک موفقیت فروش پلاتین که چندین جایزه موسیقی ARIA و نیوزلند را برای ستاره نوظهور به ارمغان آورد – کیمبرا به دلیل تلفیقی از موسیقی پاپ و ایندی که برداشت تازه ای از موسیقی می دهد به سرعت به یکی از محبوب ترین طرفداران تبدیل شد. ژانرها سال 2014 ساعت طلایی و سال 2018 قلب اولیه به کیمبرا اجازه داد تا به کاوش در هنر همکاری ادامه دهد و خواننده با افرادی مانند تاندرکت، ون دایک پارکس، دنیل جانز و جان لجند

  کره جنوبی خواستار تقویت همکاری امنیتی با آمریکا شد

کیمبرا امسال پس از پنج سال وقفه برای تحویل بازگشت حسابرسی، مجموعه ای فشرده که نشان می دهد کیمبرا در حال قدم گذاشتن به عصر جدیدی است، با الهام از دل شکستگی و اضطراب جهانی که به نظر می رسید در چند سال گذشته رشد کرده است. تهیه شده توسط نامزد اسکار همه چیز همه جا به یکباره آهنگساز سون لوکس، حسابرسی بهترین های کیمبرا را به روشی کاملاً جدید به نمایش می گذارد.

کیمبرا که قرار است در Live Vivid امسال در جمعه شب در تئاتر جوآن ساترلند اجرا کند، مطمئناً یکی از چراغ‌های اصلی امسال را ارائه خواهد کرد.

Becca Hatch – جمعه 26، ساعت 7 بعد از ظهر

کشف شده از انفجار خلاقیت و سبکی که از وسترن سیدنی در چند سال گذشته بیرون آمده است، بکا هچ خود را به عنوان یکی از امیدوار کننده ترین ستاره های نوظهور در فضای هیپ هاپ/پاپ تثبیت کرده است.

او با تکیه بر میراث ساموایی و ریشه های بومی خود برای سبک متمایز R&B، اولین تک آهنگ خود را با نام 2560 در سال 2020 منتشر کرد که مورد تحسین طرفداران در سراسر استرالیا قرار گرفت. هچ با کاوش بیشتر در صداهای منحصر به فرد، اولین کار خود را با آن دنبال کرد دختری مثل من، لطفا Uو جلد به یاد ماندنی Triple J Like A Version از John Farnham رایت برای تو، به طور یکپارچه عناصری از گاراژ بریتانیا، بیل فانک، هاوس و رقص پاپ را می بافد تا جایگاه صوتی خود را ارتقا دهد.

  رهبر کره شمالی : روسیه بر تمام نیروهای متخاصم پیروز خواهد شد

با دو تک آهنگ جدید، همه من (با حضور KIAN) و برای من سوار شو با باشگاه فرشته، در افق، هاچ افتتاح خواهد شد افتخار افتتاح جشن های آخر هفته را داشته باشید. هچ در اتاق اوتزون اجرا خواهد کرد که از ساعت 7 بعد از ظهر شروع می شود.

PANIA – شنبه 27، 7 بعد از ظهر

یکی دیگر از دینامیت های R&B قرار است این آخر هفته به صحنه Vivid در قالب اسپانیا، خواننده نمادین، واژه ساز و نماد مد در حال ظهور. تازه از یک تور حمایت از ستاره بین المللی کهلانی، او در شرف اجرای زنده زنده خود است و تنها برای یک نمایش وارد اتاق اپرای سیدنی می شود.

شروع او در سال 2020 با تک‌آهنگ جذاب ICYY، پانیا از قدرتی به قدرت دیگر می پرد و در چند سال کوتاه از یک فرد جدید به یک ملکه R&B تبدیل شده است. سال گذشته شاهد انتشار EP موفقیت آمیز او بودیم. لباس هایت را سوزاند و آن را عوض کرد، که Vice به او لقب “R&B’s It-Girl” را داد. در مصاحبه با موسیقی سال گذشته، PANIA طرح خود را برای تسلط کامل بر موسیقی تجزیه و تحلیل کرد، و ما بسیار خوشحالیم که این برنامه ها به نتیجه می رسند.

شروع سال 2023 با انتشار آهنگ روحی روان و الهام گرفته از R&B دهه 80، P STANDS 4 PLAYA، نمایش شنبه پانیا خانه را خراب خواهد کرد.

درباره برنامه Vivid بیشتر بدانید اینجا.

منبع: https://themusic.com.au/news/top-5-must-see-acts-performing-vivid-live-at-sydney-opera-house-this-weekend/R-f1W1pdXF8/24-05-23