گی آدگبالولا گلچین “راضی” را منتشر می کند، امروز از طریق VizzTone – صحنه بلوز آمریکایی

گی آدگبالولا به طور گسترده ای به عنوان عضو موسس Saffire – The Uppity Blues Women (1984-2009) شناخته می شود که به طور انحصاری برای Alligator Records ضبط کرده است. با این حال، او برای چندین دهه یک هنرمند انفرادی موفق بوده است. راضیگلچین او شامل گزیده هایی از نه پروژه انفرادی اوست.

در طول سفر بلوز، سعی کردم شادی، رهایی و قدرت شفابخش بلوز را به خانواده‌ام منتقل کنم. من تمام تلاشم را کرده‌ام که نه فقط یک داستان‌نویس، بلکه یک داستان‌نویس باشم راستگو.

راضی ترکیبی از آثار زندگی گی است و به آن دسته از زنان کلاسیک بلوز، مانند ما رینی، که او را به دنیا آورد، تقدیم شده است!

گی و ما رینی

آهنگ‌ها از بلوز کلاسیک دهه 1920 تا تفسیر گزنده و طنز امروزی را شامل می‌شود. دو آهنگ از آلبوم کودکان او برنده جایزه طلایی انتخابی والدین، “Blues In All Flavors” و بسیاری از آنها از تلاش های او برای برنده شدن جایزه بلوز آمده است. سال‌ها پیش، گی برنده جایزه موسیقی بلوز برای ترانه‌سرایی سرود زنانه «بوگی بلوز میانسال» شد. در این گلچین، ترانه سرایی او مثل همیشه تند و تیز است و با 15 نسخه اصلی از 20 انتخاب در جلو و مرکز قرار دارد. این مجموعه همچنین شامل جدیدترین اثر گی، «سه‌گانه آهنگ آزادی جلد. II، که نشان می دهد او در حال حاضر به همان اندازه که در دهه 1960 بود، یک مبارز آزادی نترس است.

گی سنت زنان بلوز کلاسیک را ادامه می دهد که موضوعاتی در مورد شرایط اجتماعی و همچنین امور قلبی را شرح داده اند. مانند آنها، او به عنوان یکی از آن «زنان وحشی» به شدت مستقل توصیف شده است – از اینکه روح خود را برهنه کند شرم ندارد، از مشاوره دادن نمی ترسد. مانند بسیاری از آنها، او یک کمدین است و در رنج زندگی روزمره شوخ طبعی پیدا می کند. از نظر موسیقی، این زنان تکنیک های آوازی را معرفی کردند که به اجرای آنها درام و فوری می بخشد. آن‌ها گریه می‌کردند، غرغر می‌کردند، ناله می‌کردند، غرغر می‌کردند، لغزش می‌دادند، نت‌ها را خم می‌کردند و می‌شکستند، بداهه‌گویی می‌کردند و دوباره بیان می‌کردند تا داستان‌هایشان را زنده کنند. گی آنها را مطالعه کرده است و تکنیک های آنها را در اجراهای خود تکرار می کند.

منبع: https://www.americanbluesscene.com/2023/06/gaye-adegbalola-releases-satisfied-anthology-out-today-via-vizztone/

من شاهد بوده ام؛
من شهادت داده ام
من راضی هستم!

عشق، گی – گریوت