کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه | ketabko

انتشارات‌های گاج، خیلی‌سبز، منتشران، مبتکران و مهروماه بهترینکتاب های کمک درسی ریاضی هفتمرا مطابق نیاز دانش‌آموز ارائه می‌کنند. کتاب های ریاضی معمولا تمرین‌محور هستند و در فرایند حل سوالات، نکته‌ها و رفع اشکال‌های قابل‌توجهی صورت می‌گیرد؛ اما اگر برای بعضی از مباحث، نیاز به یادگیری عمیق‌تر باشد، درس‌نامه‌ها و سوالات تشریحی غوغا می‌کنند! اگر هم برای آزمون خاصی آماده می‌شوید، کتاب های تیزهوشان از انتشارات مختلف را جویا شوید. انتشارات خیلی سبز به فکر دانش آموزان کوشا و با استعدادی که می خواهند در آزمون های ورودی مدارس برتر و به خصوص تیزهوشان شرکت کنند، هم هست. کتاب های کمک درسی خیلی سبز ویژه تیزهوشان، توسط اساتید و مؤلفان برجسته کشور تهیه و ارائه می شوند و مطابق استانداردهای کشوری هستند. نکته های مفهومی ریز و درشت، مفاهیم پیشرفته، نمونه تست های آزمون های سال های اخیر و سوالات تألیفی کتاب های تیزهوشان خیلی سبز، منبعی عالی برای دانش آموزان فعال و پرتلاش این مرز و بوم خواهند بود.

اینجا خبری از درس‌نامه‌های مفصل نیست اما به سبب رویکرد آمادگی برای شرکت در آزمون‌های مختلف( چه امتحانات مدرسه و چه آزمون‌های سمپاد و مدارس نمونه دولتی) می‌توانید برای مطالعه و تست‌زنی، به‌شدت روی این کتاب های کمک درسی هفتم حساب کنید. در مسیرِ پرپیچ و خمِ کنار آمدنِ کلاس هفتمی‌ها با پایه جدید،کتاب کمک درسی، قوت قلبی انکارنشدنی هستند. انتخاب بهترین کتاب‌ های کمک درسی هفتم، انتخابی است که درعین حساسیت، از سرنوشت‌سازترین انتخاب‌های تحصیلی است که البته هرچقدر با آگاهی و برنامه‌ریزی اصولی صورت بگیرد، روند صلح‌آمیزتری دارد. مهم‌ترین ویژگی‌ مثبت کتاب‌ کمک آموزشی هفتم، هشتم و نهم متوسطه این است که برای کلیه تمرین‌های ارائه‌شده پاسخ‌نامه کاملی وجود دارد.

  • برای خرید بهترین کتاب های کمک درسی با ارسال رایگان به اقصی نقاط شهر تهران و سایر مراکز استان‌ها و همچنین پشتیبانی 24 ساعته آنلاین و تلفنی سفارش‌ها، فقط کافی ا‌ست خرید خود را در سایت ثبت کنید.
  • این مسائل دقیقأ با سرفصل‌های کتاب درسی مطابقت دارد و توسعه یادگیری از نتایج آن است.
  • انتشارات مهر و ماه کتاب های تست مختلفی هم برای درس های عمومی و اختصاصی رشته های تجربی، ریاضی و انسانی ارائه داده که بیشتر آنها شامل درس نامه به همراه تست های فراوان، یا فقط تست می شوند.
  • نیاز به آموزش خوب به لطف کتاب های کمک آموزشی بار دیگر مورد توجه قرار گرفت.
  • کتابانه در لینک زیر بهترین منابع کمک آموزشی علوم هفتم را با جزئیات معرفی کرده‌است.
  کره شمالی: آمریکا و کره جنوبی تنش‌ها را به آستانه جنگ هسته‌ای رساندند
سوالات در این کتاب به شکل جای خالی، وصل کنید، صحیح و غلط، سوالات تشریحی و… در این کتاب طراحی شده اند. کتاب های مخصوص تیزهوشان عالی و میتونی از کتاب خط سفید هم استفاده کنی که هرچی که بخوای داره. همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده دریافت سوالات، نظرات و انتقادات شما هستند. در صورتی که از نحوه ثبت سفارش آگاه نیستید میتوانید از این “لینک” آموزش ثبت سفارش را مشاهده نمایید.

فروشگاه اینترنتی کتاب

دانش آموزان عزیز می‌توانند برای خرید کتاب کمک درسی هفتم، کتاب هشتم و کتاب های کمک درسی نهم خود از طریق بانک کتاب جامع مارکا کتاب اقدام کنند. در بانک کتاب مارکا امکان خرید کتاب های کمک درسی هفتم، کتاب های کمک درسی هشتم و بهترین کتاب کمک درسی نهم از انتشارات‌های معروف و خوش‌نامی از جمله گاج، قلم چی، خیلی سبز و سایر نشر‌های محبوب دیگر فراهم آمده است. کتاب های کمک درسی مبتکران از نظر کیفیت آموزش، یک کتاب کمک آموزشی بسیار خوب برای دانش آموزان محسوب می‌شوند. در کتاب‌های کمک درسی مبتکران سؤالات و تمرینات زیادی براساس مطالب مهم کتاب درسی ارائه شده است.

کتاب کارآموز ریاضی هفتم

کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه | ketabko

جالب است بدانید که علوم، درصورت انتخاب رشته تجربی، نقش بسیار ارزشمندی را در کتاب شیمی و موفقیت کنکوری‌ها ایفا می‌کند. درس علوم ، بهترین کتاب های کمک درسی هفتم را برای تکمیل یادگیری در کلاس درس و آزمایشگاه دارد. اما دانش‌آموز می‌تواند طبق نیازش و مشورت با معلم برای خرید کتاب کمک درسی در پایه هفتم اقدام کند. ناشران مختلف، انواع کتاب های کمک آموزشی و تستی را ارائه می دهند که ویژگی های متفاوت آنها باعث می شود دانش آموز و حتی معلمان هنگام انتخاب کتاب، سر دوراهی (یا حتی چند راهی!) بمانند. برای همین، ما قصد داریم برترین انتشارات کتاب های کمک درسی را برای شما معرفی کنیم تا بتوانید با توجه به معیارهایی که برای کتاب درسی دارید، یک کتاب مناسب و عالی انتخاب کنید و نتیجه خوبی بگیرید.

  بازگشت سه فضانورد چینی به زمین از ماموریت فضایی شش ماهه

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار