کارینا رایکمن در ایسلند می درخشد (یک گالری)

عکس ها توسط نیک کودینا

نوازنده باس، کارینا رایکمن، اخیراً در ایسلند اولین کار خود را انجام داد و تماشاگران را با اجراهای آخر هفته گذشته خود مجذوب خود کرد. روز یکشنبه، Rykman و گروه سه‌گانه‌اش در Iðnó روی صحنه رفتند و جمعیت را با صدای منحصر به فرد و انرژی پرنشاط خود مجذوب خود کردند. روز بعد، آنها این فرصت را داشتند که از بیسکویت های دیسکو در سالن کنسرت معتبر هارپا حمایت کنند.

رایکمن در طول اولین ست خود از مجری پادکست شادی نامناسب خود، ایساک اسلون، استقبال کرد تا در باس به او بپیوندد. این دو اجرای مسحورکننده ای را ارائه کردند و رایکمن برای خوشحالی حضار از اجرای خود از آهنگ نمادین بیورک «Army of Me» رونمایی کرد. این آهنگ مناسب با موقعیت مکانی نیز در طول شکاف پشتیبانی از Disco Biscuits به مجموعه Rykman راه یافت.

شایان ذکر است که رایکمن امسال افتخار افتتاح بیسکویت دیسکو را در شهرهای مختلف از جمله کلیولند، بوفالو، نیویورک، برلینگتون، وی تی، نیواورلئان و اکنون ایسلند داشته است. توانایی او در مجذوب کردن مخاطبان با استایل متمایز و استعداد قابل توجه خود باعث شده است که او طرفداران اختصاصی خود را به دست آورد. طرفداران می توانند منتظر تماشای زنده او در Northlands در Swanzey، NH، در 16 ژوئن باشند، جایی که او قرار است یک اجرای درخشان دیگر را ارائه دهد.

عکاس نیک کودینا این اقدام را در زیر ثبت کرده است.منبع: https://relix.com/news/detail/karina-rykman-shines-in-iceland-a-gallery/

  چین، آمریکا را به اقدامات موثر تهدید کرد