کاربران داروهای دیابت در مواجهه با شکایت برداشتن کیسه صفرا جرقه شکایت برای اوزمپیک

برای تعیین اینکه آیا واجد شرایط هستید، می توانید با پر کردن فرم موجود در صفحه وب ارائه شده، در یک تحقیق رایگان در مورد دعوی کیسه صفرا Ozempic شرکت کنید. هدف از این تحقیق ارزیابی قابلیت اقدامات قانونی برای افرادی است که پس از مصرف اوزمپیک دچار مشکلات کیسه صفرا شده اند.

Ozempic دارویی است که برای درمان دیابت نوع 2 استفاده می شود و از طریق تزریق هفتگی برای کاهش سطح قند خون و کاهش خطرات قلبی عروقی تجویز می شود. این دارو همچنین به عنوان یک داروی کاهش وزن، با وجود عدم تایید FDA برای این استفاده، محبوبیت پیدا کرده است.

آیا اوزمپیک برای شما تجویز شد و در نتیجه مشکلات کیسه صفرا را تجربه کردید؟ آیا برای برداشتن کیسه صفرا باید تحت عمل جراحی قرار می گرفتید؟ در آگوست 2022، بررسی داده های گزارش FDA نشان داد که ارتباط بالقوه ای بین اوزمپیک و سایر داروهای هم کلاس و افزایش بروز بیماری کیسه صفرا وجود دارد. بسیاری از بیماران در این موارد به دلیل مشکلات کیسه صفرا ناشی از اوزمپیک مجبور به عمل جراحی برای برداشتن کیسه صفرا شدند و متأسفانه موارد کمی منجر به فوت شد.

در حالی که اوزمپیک می تواند عوارض جانبی خفیفی مانند مشکلات گوارشی، سردرد، سرگیجه، خستگی، واکنش های محل تزریق و افزایش جزئی ضربان قلب ایجاد کند، همچنین ممکن است منجر به عوارض جانبی شدیدتر، از جمله رتینوپاتی دیابتی (آسیب به رگ های خونی در بدن شود). چشم)، مشکلات کلیوی، پانکراتیت، قند خون پایین، واکنش های آلرژیک و افزایش خطر سرطان تیروئید. اخیراً اوزمپیک با مشکلات جدی کیسه صفرا همراه شده است.


بررسی گزارش های FDA از سال 2005 تا 2016 نشان داد که 36 بیمار در حین مصرف داروهایی مانند اوزمپیک به بیماری حاد کیسه صفرا مبتلا شدند. در این موارد، 42٪ شروع بیماری را در 90 روز پس از شروع درمان با دارو تجربه کردند. برداشتن کیسه صفرا روش اولیه درمانی بود، اما متأسفانه سه مورد به دلیل بیماری حاد کیسه صفرا منجر به فوت شد.

اگر اوزمپیک مصرف کرده اید و دچار مشکلات کیسه صفرا شده اید، ممکن است واجد شرایط پیگیری قانونی باشید. طرح دعوی کیسه صفرا Ozempic به طور بالقوه می تواند به شما و خانواده شما کمک کند تا برای خسارات مختلف مانند هزینه های پزشکی، هزینه های بستری در بیمارستان، دستمزد از دست رفته، مرگ غیرقانونی و غیره به دنبال غرامت باشید.

داروی دیابت

در حالی که یک برچسب هشدار برای مشکلات کیسه صفرا در مارس 2022 به Ozempic اضافه شد، افرادی که دارو را قبل از این به‌روزرسانی مصرف کرده‌اند ممکن است به اندازه کافی از عوارض جانبی احتمالی آن مطلع نشده باشند.

بررسی پایگاه‌های اطلاعاتی گزارش FDA در آگوست 2022، ارتباط بالقوه بین Ozempic و سایر آگونیست‌های گیرنده GLP-1 و مشکلات کیسه صفرا، مانند بیماری حاد کیسه صفرا یا کوله سیستیت را برجسته کرد. بیماری حاد کیسه صفرا زمانی رخ می دهد که کیسه صفرا، غده صفراوی که مسئول هضم چربی ها است، متورم می شود. علائم شامل درد شدید در سمت راست بالای شکم یا مرکز شکم است که می تواند به شانه راست یا پشت سرایت کند.

کوله سیستیت می تواند ناشی از سنگ کیسه صفرا باشد که ذرات سختی هستند که مجرای صفراوی را مسدود کرده و منجر به التهاب و تجمع مایعات می شود. علل دیگر عبارتند از تومورها، عفونت ها و بیماری های شدید. در بسیاری از موارد، کوله سیستیت نیاز به برداشتن کیسه صفرا از طریق جراحی دارد. اگرچه روش‌های لاپاراسکوپی می‌توانند زمان بهبودی را به حداقل برسانند، هنوز هفته‌ها طول می‌کشد تا بهبودی حاصل شود و می‌تواند درد قابل توجهی را در پی داشته باشد. علاوه بر این، عدم وجود کیسه صفرا نیاز به تغییرات رژیم غذایی مادام العمر دارد زیرا هضم چربی کارآمدتر می شود.

  قانون ضد تورم آمریکا، جنگ تعرفه جدیدی برای جهان است

اگر پس از مصرف اوزمپیک مشکلات کیسه صفرا را تجربه کرده اید، پیوستن به تحقیقات دعوای مشکلات کیسه صفرا اوزمپیک ممکن است به شما کمک کند تا غرامت درد و رنج، هزینه های پزشکی، هزینه های بستری در بیمارستان، دستمزدهای از دست رفته، مرگ غیرقانونی و سایر خسارات را دریافت کنید. برای اطلاع از واجد شرایط بودن، فرم موجود در صفحه وب ارائه شده را پر کنید و در تحقیق شرکت کنید. پرکردن این فرم اگر احساس می کنید که تحت تأثیر قرار گرفته ایدمنبع: https://radiofacts.com/diabetes-medication-users-facing-gallbladder-removal-spark-lawsuit-investigation-for-ozempic/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار