چگونه عنوان جایگزین نیکل بک با پلنگ فولادی به پایان رسید - پی اس موزیک

چگونه عنوان جایگزین نیکل بک با پلنگ فولادی به پایان رسید

اکثر طرفداران با نژاد آشنا هستند نیکل بک آهنگ “Something in Your Mouth”، اما در طول یک حضور اخیر در ایستگاه راک 98 آدسی به عنوان بخشی از نمایش بیلی ساکرامنتو، چاد کروگر فاش می‌کند که می‌توانست عنوان کثیف‌تری داشته باشد، عنوانی که او در نهایت با آن به اشتراک گذاشت پلنگ فولادی.

“حس شوخ طبعی من بسیار شبیه به برخی از آهنگ ها است، مانند زمانی که یک آهنگ را شروع می کنم، “من شلوارت را دور پایت دوست دارم(از “Figured You Out”) یا خط قلاب “با چیزی در دهانت خیلی بامزه تر به نظر می آیی(از «چیزی در دهانت»). حالا، در دفاع از آن آهنگ، موت (لانگه) به من گفت… ایده او برای این آهنگ در ابتدا این بود که “خودش بد نخواهد شد”. به خدا سوگند، کروگر فاش کرد.

اما از ترس این که کمی بیش از حد خطرناک باشد، کروگر آن را خندید اما چندین سال بعد که فرصت همکاری پیش آمد، خط را به یاد آورد.

«فکر می‌کردم عنصر کمدی آن به قدری از جدول خارج شده است که وقتی با بچه‌های پلنگ فولادی بودم، گفتند، بیا یک آهنگ بنویسیم، و من فوراً رفتم (با این کار)، زیرا این حرف آنها بود، درست است. ? فوراً، این به ذهنم خطور می کند، این خط استفاده نشده که هرگز از آن استفاده نمی کنم، زیرا فکر می کردم خیلی دور است، اما برای آنها، در حد و اندازه است. بنابراین من می‌گویم: «چطور می‌شود که «خودش به درد نمی‌خورد» و آنها مانند «عالی» هستند. بنابراین ما در واقع یک آهنگ نوشتیم … و در واقع واقعاً خوب است.

  چینی‌ها نخستین تصاویر رنگی از مریخ را منتشر کردند

بیشتر بخوانید: 10 آهنگ نیکل بک که واقعاً سنگین هستند

این آهنگ در نهایت با همکاری کروگر و مفرط گیتاریست نونو بتنکورتبا حضور “It Won’t Suck Itself” در Steel Panther’s 2011 توپ بیرون آلبوم

اما، از آنجایی که Steel Panther به خاطر برترین اشعار وسوسه‌انگیزشان شناخته می‌شوند، کروگر نشان می‌دهد که آن‌ها واقعاً از ورق زدن محتوا لذت برده‌اند. کاری که ما انجام دادیم این بود که به جای این که روی بینی اینطور باشد، سعی کردیم اینطور به نظر برسد که شما یا توسط مار گزیده شده اید یا توسط عقرب گاز گرفته شده اید و به نحوی در جایی سم وجود دارد و شما به شخص دیگری نیاز دارید که به شما کمک کند. او به یاد می آورد که سم را بیرون بیاورید، بنابراین می گویید: “خود را نمی کشد.”

«این خود را مک نمی‌کند» به یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های Steel Panther تبدیل شده است، در حالی که نیکل بک پیش از این با آهنگ «Something in Your Mouth» که در سال 2009 در صدر جدول اصلی راک قرار گرفت، موفق شد.

برای دیدن نیکل بک می توانید بلیط تهیه کنید اینجا، در حالی که بلیط پلنگ فولادی موجود است اینجا.

نیکل بک چاد کروگر مهمان در راک 98 نمایش بیلی

پلنگ فولادی با چاد کروگر + نونو بتنکورت، “خودش را نمی کشد”

نیکل بک، «چیزی در دهانت»

66 بهترین آهنگ راک دهه 2000: 2000-2009

قرن 21 شروع به تکان دادن کرد.منبع: https://noisecreep.com/chad-kroeger-source-alternate-nickelback-song-title-steel-panther/