پل سیمون تقریباً تمام شنوایی را در گوش چپ خود از دست داده است - پی اس موزیک

پل سیمون تقریباً تمام شنوایی را در گوش چپ خود از دست داده است

«آهنگ‌های من که نمی‌خواهم زنده بخوانم، آنها را نمی‌خوانم. گاهی اوقات آهنگ هایی وجود دارد که من آنها را دوست دارم، و سپس در یک زمان خاص در یک تور، می گویم “تو چه کاره ای انجام می دهی، پل؟”” خواننده نیمه شوخی می کند. اغلب اوقات، این اتفاق در «می‌توانی من را آل صدا کنی» می‌آید. من فکر می کنم، “تو چه کار می کنی؟ شما مثل یک گروه کاور پل سیمون هستید. شما باید از جاده خارج شوید؛ برو به خانه.»

موزیسین افسانه ای پل سایمون در مصاحبه ای جدید با زمان او تقریباً تمام شنوایی خود را در گوش چپ خود از دست داده بود که اجرای زنده آینده را بعید به نظر می رساند.

اما او هنوز از کم شنوایی خود عصبانی نیست – شاید تا حدی به دلیل اعتراف او به این که گاهی اوقات هنگام تور از آهنگ های خودش خسته می شود.

من حدود 20 سال است که لب می خوانم. دیو گرول گفت: من یک موسیقیدان راک هستم. “من نمی توانم بشنوم چه می گویید.”

منبع: https://www.digitalmusicnews.com/2023/05/23/paul-simon-loses-nearly-all-hearing-in-left-ear/

پل سیمون شنوایی خود را از دست داد اعتبار عکس: Matthew Straubmuller / CC by 2.0

پل سایمون در یک مصاحبه جدید فاش می کند که تقریباً تمام شنوایی گوش چپ خود را از دست داده است – و هیچ کس توضیحی برای آن ندارد.

سال گذشته، دیو گرول، خواننده Foo Fighters باز کردن در مورد از دست دادن شنوایی خود – تا حدی به دلیل وزوز گوش – به طور نیمه شوخی به هوارد استرن اعتراف کرد که او “ناشنوا است”.

سایمون که در سال 2018 از تور بازنشسته شد، می‌گوید: «به‌طور ناگهانی، بیشتر شنوایی گوش چپم را از دست دادم و هیچ‌کس توضیحی برای آن ندارد. بنابراین همه چیز سخت‌تر شد. واکنش من به آن ناامیدی و دلخوری بود. هنوز خیلی عصبانی نشده‌ام چون فکر می‌کردم می‌گذرد، (که) خودش را ترمیم می‌کند.»

  وعده کره شمالی برای روابط گسترده با روسیه

در حالی که شنوایی او هنوز خود را ترمیم نکرده است، سایمون به ساخت موسیقی جدید ادامه داده است. هفته گذشته، او پروژه جدیدی به نام هفت مزمور، یک آهنگ هفت موومان به این منظور به عنوان یک قطعه موسیقی به جای یک آلبوم شنیده می شود. سایمون همچنین سال گذشته در فستیوال فولک نیوپورت ظاهری غافلگیرکننده داشت.