پاسخ پل اوکنفولد به اتهامات آزار جنسی پس از طرح دعوی در لس آنجلس

اخبار هنری اخبار کسب و کار حقوقی

نوشته کریس کوک | منتشر شده در سه شنبه 6 ژوئن 2023

شاکی مدعی است که در ماه‌های بین شکایت خود و اخراج، استپانک “مکرراً اوکنفولد و وکلا را مطرح کرد و باعث ناراحتی شاکی شد.”

این ادعاها در دادخواستی مطرح شد که هفته گذشته در دادگاه لس آنجلس تسلیم شد، که در آن یک زن ناشناس اوکنفولد، مدیرش پل استپانک، و شرکت‌های مدیریت فرکانس جدید و مدیریت استپانک را به نقض حقوق شغلی خود متهم کرد.

در یک مورد ادعا می شود که این در واقع در اتومبیل خود شاکی رخ داده است. اوکنفولد روی صندلی مسافر نشست، پاهایش را باز کرد و با شاکی تنها چند اینچ دورتر به خودارضایی ادامه داد، در حالی که شاکی اوکنفولد را از اداره پست به خانه می‌برد. شاکی در حالی که در نزدیکی اوکنفولد قرار داشت از ترس و شوک یخ کرد.

او ادعا می کند که دو روز بعد از او خواسته شد تا یک توافق نامه عدم افشای اطلاعات را امضا کند. در این دادخواست آمده است: “به جای حمایت از شاکی، متهمان در اطراف اوکنفولد قرار گرفتند.” مدیر عامل شرکت استپانک به شاکی گفت که متهمان کارفرما در صورت عدم امضای قرارداد عدم افشا، او را اخراج خواهند کرد.

در ادامه می‌آید: «در هر مورد از خودارضایی، اوکن فولد دستگاه تناسلی خود را با دست خود در نزدیکی شاکی تحریک می‌کرد تا شاکی ببیند. در هر تاریخ جداگانه خودارضایی، اوکنفولد برای مدت طولانی‌تری خودارضایی می‌کرد.

او در نهایت موافقت کرد که NDA را تحت فشار امضا کند، در دادخواست بیان شده است، و سپس در جایی دیگر در تجارت استپانک کار کرد. با این حال، ساعات کاری او کاهش یافت و در نهایت، در 13 مارس امسال به او گفته شد که دیگر به خدماتش نیازی نیست زیرا کار کافی برای او وجود ندارد.

  هفت دستگاه موسیقی ایرانی by مجید کیانی | psmusic
در ادامه دادخواست پایان می‌یابد: «مدافعان نه به هیچ دلیل موجهی از شاکی خود خاتمه دادند، بلکه در تلافی شکایات شاکی در مورد آزار و اذیت جنسی فوق‌الذکر، برخلاف قانون».

شاکی اوکنفولد، استپانک و شرکت های مدیریتی را به نقض قانون استخدام کالیفرنیا، و به ویژه آزار و اذیت جنسی، انتقام جویی و تبعیض در نقض قانون اشتغال عادلانه و مسکن ایالت، و همچنین فسخ نادرست در نقض سیاست های عمومی متهم می کند.

خود اوکنفولد به این اتهامات پاسخ داد دیشب در اینستاگرام. او نوشت: «می‌خواهم به اتهامات اخیر در مورد آزار جنسی که علیه من مطرح شده است، رسیدگی کنم. اجازه دهید کاملاً واضح بگویم: من به طور قاطعانه همه ادعاهای مربوط به رفتار نادرست را رد می کنم. احترام، صداقت و رضایت، ارزش‌هایی هستند که برای من عزیز است و همیشه با همه افراد حرفه‌ای برخورد کرده‌ام.»

پل اوکنفولد، تهیه کننده و دی جی، به اتهامات آزار جنسی که توسط دستیار شخصی سابق علیه او مطرح شده بود، پاسخ داده است. او اصرار دارد که این ادعاها بخشی از “تلاش حساب شده برای لکه دار کردن شهرت من و اخاذی” است.

شاکی می گوید که او تصمیم گرفته است که این حوادث را در اواسط نوامبر به کارفرمای خود گزارش دهد و در 29 نوامبر یک شکایت رسمی به استپانک ارائه دهد.

در این دادخواست همچنین اشاره شده است که به نظر می رسد Oakenfold دیگر توسط شرکت های Stepanek نمایندگی نمی شود. در این بیانیه آمده است: “بر اساس اطلاعات و باور، Oakenfold قرارداد وکالت متهمان کارفرما را فسخ کرد و در حال حاضر توسط متهمان کارفرما نمایندگی نمی شود.”

شاکی می گوید که او اکتبر گذشته برای مدیریت فرکانس جدید مستقر در لس آنجلس شروع به کار کرد و در درجه اول به Oakenfold کمک کرد، که شامل کار از خانه دی جی بود. در دعاوی ادعا شده است: “در طول مدت تصدی شاکی با متهمان و مدت کوتاهی پس از شروع کار برای متهمان، شاکی مورد آزار و اذیت جنسی توسط اوکنفولد قرار گرفت.”

وی افزود: دیدن این اتهامات بی اساس مایوس کننده است، که به نظر می رسد چیزی بیش از تلاشی حساب شده برای خدشه دار کردن شهرت من و اخاذی باشد. من متعهد به همکاری کامل با هر گونه تحقیقات برای پاک کردن نام خود هستم و تمام راه‌حل‌های حقوقی موجود، از جمله گزینه شکایت متقابل، برای محافظت از آبروی خود و جستجوی عدالت را به کار خواهم بست. از حمایت و درک بی دریغ شما در این دوران چالش برانگیز سپاسگزاریم.»درباره: پل اوکنفولد بیشتر بخوانید
منبع: https://completemusicupdate.com/article/paul-oakenfold-responds-to-allegations-of-sexual-harassment-following-filing-of-lawsuit-in-la/

سپس ادعا می‌کند که در چهار موقعیت مختلف، از جمله در روز اول که شاکی به دی‌جی در خانه‌اش کمک می‌کرد، «اوکنفولد اندام تناسلی او را لمس کرد و سپس وقتی اوکنفولد متوجه شد که شاکی نمی‌تواند فرار کند، در مقابل شاکی خودارضایی کرد».

پل اوکنفولد

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار