نظرات - Horns For A Halo - پی اس موزیک

نظرات – Horns For A Halo

01. قرص تلخ
02. Blind Leading The Blind
03. مرد مرده راه می رود
04. خوک کثیف
05. آیا یا بمیر
06. افزایش سقوط
07. Ghost Of You
08. Horns For A Halo
09. چراغ خاموش
10. اسب سفید

ظاهراً به تقلب مرگ و بدجنسی عمومی بودن راضی نیست یهودا کاهن، گیتاریست ریچی فاکنر راه دیگری برای پر کردن برنامه خود پیدا کرده است. سلاح های زیبا حداقل یک سوپرگروه واقعی است. “Horns For A Halo” توسط فاکنر، در کنار درامز اسکات تراویس (یهودا کاهن)،&nbsp نوازنده بیس رکس براون (PANTERA) و خواننده رونی رومرو (رنگین کمان ریچی بلک مور / اربابان سیاه): یک ترکیب با ارزش که به طور موثر تضمین می کند که این آهنگ ها مانند یک حرامزاده مطلق راک خواهند شد. و بنابراین معلوم می شود، همانطور که فاکنر ماهرانه آب های بین را گل آلود می کند کشیشسبک متال کلاسیک، هارد راک شن و مهمتر از همه، گرانج درخشان آلیس در زنجیر و SOUNDGARDEN.

در همین حال، رومروصدای او یک شگفتی ملودیک است. به عنوان یک دستور العمل برای یک زمان عالی و هوی متال، سلاح های زیبا همه چیز مرتب شده است، از جمله نام گروه کمی مبهم. این کاملا نیست مار سفید، اما در همان سالن تناسلی است. شاید.

مهمترین چیزی که در اینجا باید رعایت شود این است “Horns For A Halo” پر از سرودهای هارد راک هیجان انگیز، خاطره انگیز و بسیار پرانرژی است. همانطور که فرمول ها پیش می روند، به سختی پیشگامانه است، اما فاکنرترانه سرایی او به طور شنیدنی تکامل یافته و گسترش یافته است و او را قادر می سازد تا به این رکورد تنوعی مقاومت ناپذیر و شخصیتی خاص بدهد.

  کره شمالی موشک بالستیک پرتاب کرد 

“قرص تلخ” و “نابینا رهبری نابینایان” نقطه ورود کامل هستند هر دو آنقدر پولادین و سرسخت هستند که بتوان به سمت آن سر تکان داد فاکنرکار روزانه است، اما آنها نیز یک هجوم بی‌نظیر دارند. به همین ترتیب، “مرد مرده راه می رود” ریشه در متال دهه 80 دارد و آیرون میدن به طور خاص، اما یک تغییر تاریک در ریف ها وجود دارد که در یک جامعه که برچسب مشکی رکورد، و frisson ملموس از رونی جیمز دیو که در رومروآواز است. سلاح های زیبا ممکن است فقط به آرامی اورجینال باشد، اما کافی است که این آلبوم از ابتدا تا انتها قانع کننده باشد.

در جاهای دیگر، بلوز مزاحم مکرر و خوشایند است. “خوک کثیف” یک ترکیب کینه توز و کینه توز است که شن و ماسه را بیرون می آورد رومروکلام روحی “یا انجامش میدی یا میمیری” متمایل به فلز با سرعت کامل، با بوی قوی “مسکن”. “افزایش سقوط” با آن فلز سرخ شده جنوبی آلیس در زنجیرمانند ملودی ها و هارمونی ها، اما دوباره رومروصدای او این ارتباط را با مدرسه قدیمی راک میخکوب می کند. در تصنیف تیره “روح تو”، سلاح های زیبا استعداد پویا و دراماتیک خود را به نمایش بگذارند. در آهنگ عنوان، آنها به یک شیار بی دردسر و اصرار فانک راک می لغزند و فاکنرتکنوازی در پاسخ به اوج جدیدی از جسارت می‌افزاید. در واقع، شما عملاً می توانید صدای پوزخند گیتاریست را از طریق نسخه کاملاً ریپ گروه جدیدش بشنوید. بشقاب پرنده‘s “چراغ خاموش”. به طور مرتب به حماسه نزدیک تر می شود “اسب سفید”: یک پراکندگی هفت دقیقه ای سبک و سیال، با آبی بیشتر و یک خط تیره بلک سابث bombast به سنگین ترین لحظه این آلبوم اضافه می کند.

  چین در حال سبقت از آمریکا در حوزه موشک‌های ابرصوت

اگه میدونی چیه ریچی فاکنر می تواند انجام دهد، دادن سلاح های زیبا یک شانس باید بیهوده باشد. یکی از بازماندگان واقعی متال مدرن، او طوفانی از چیزهای خوب با صدای کلاسیک را در اینجا به راه انداخته است. که رومرو شخص واقعاً می تواند لعنتی هم بخواند. یک شست بزرگ در همه جبهه ها.منبع: https://blabbermouth.net/reviews/horns-for-a-halo