نرم افزار CRM همکاران سیستم نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری نرم افزار سی آر ام سرو-نرم افزار CRM

نرم افزار CRM همکاران سیستم نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری نرم افزار سی آر ام سرو-نرم افزار CRM

برای درخواست جلسه‌ی دموی نرم‌افزارهای سهند لطفا اطلاعات فرم زیر را تکمیل کنید. همکاران ما در واحد فروش، با شما تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهند داد. طراحی این سیستم به صورت کاملا ساده و کاربر پسند و بر مبنای سیستم گردش کاری شکل گرفته است و امکان دسترسی به هر یک از منوهای مورد نیاز کاربر بر روی صفحه اصلی برنامه نرم افزار بازاریابی – crm می باشد. نسخه تحت وب نرم افزار CRM با هماهنگی کامل نسخه تحت ویندوز به محصولات نرم افزاری پیشرو اضافه شد. اما دوباره یادآوری می کنیم که فناوری و امکانات پر زرق و برق یک نرم افزار خاص ملاک انتخاب نیستند، بلکه ملاک اصلی نیازهای شما هستن که باید با خرید CRM برطرف شوند.

  • قیمت نسخه پایه ابری، ماهیانه ۲۵۰۰۰ تومان می باشد که بسته به امکانات مدنظر این مبلغ افزایش پیدا می کند.
  • نرم افزار CRM یارا با تمام ویژگی‌های یک CRM خوب توسط تیم برنامه نویسی یارا با تخصص بیش از ۱۸ ساله طراحی شده است.
  • برای ارسال پیام به مشتری از طریق پیامک و WhatsApp نیازی به ابزار دیگه­‌ای ندارید و همه این کارها در CRM دانا تنها با یک کلیک انجام میشه.
  • امروزه انجام عملیات و کار حسابداری و مدیریت شرکت‌های بزرگ و کوچک همگی با استفاده از نرم‌ افزارهای مختلف و متناسب با نوع محیط کاری انجام می‌گیرد.
  • حتما” قبل از خرید سری به بخش پلن های پشتیبانی بزنید تا با نحوه پشتیبانی این شرکت و هزینه های آن نیز آشنا شوید.

در اینجا فرم‌ها‌ی نظرسنجی آنلاین می‌تواند یک استراتژی خوب برای دریافت بازخورد مشتریان باشد. برای داشتن بازخوردهای دقیق‌تر لیست ایمیل‌ها را را بخش‌بندی کرده و به‌صورت شخصی‌سازی شده، متناسب با ویژگی‌ها‌ی هر گروه از مشتریان برای آن‌ها فرم نظرسنجی آماده کنید و ارسال نمایید. این اطلاعات جمع‌آوری شده توسط تیم فروش به تیم بازاریابی محتوایی و دیجیتال مارکتینگ کمک می‌کند تا آن‌ها بازاریابی محتوایی را بر این اساس انجام داده و بدین طریق بتوانند توجه مخاطبان را جلب کنند. تیم خدمات مشتریان نیز خواهد توانست به این داده‌ها و اطلاعات دسترسی پیدا کند و مشکلات مشتریان را پیش‌بینی نماید. همچنین به تیم فروش کمک می‌کند تا به درک عمیق‌تر از آن چیزی که مشتریان هر روز سپری می‌کنند دست پیدا نمایند. یک نرم افزار CRM در اینجا کمک می‌کند که تما‌می‌ این اطلاعات، برای همه تیم‌ها یعنی تیم فروش، دیجیتال مارکتینگ و خدمات مشتریان براحتی قابل دید باشد.

برای این که در زمینه‌های مالی به مشکل نخورید، بهتر است تمامی هزینه‌های نرم افزاری و سخت افزاری لازم را محاسبه کرده و با توجه به توانایی مالی شرکت خود نسبت به خرید و انتخاب نرم افزار اقدام کنید. به علاوه هزینه‌های لازم برای نصب نرم افزار، پشتیبانی و مالیات بر ارزش افزوده از هزینه‌های مهمی هستند که حتما باید به آن‌ها توجه کنید. در نتیجه برای خرید نرم افزار crm، ملاک شما نباید فقط قیمت خود نرم افزار باشد و لازم است که هزینه‌های جانبی را هم به دقت محاسبه کنید. یک نرم افزار CRM خوب باعث افزایش بهره‌وری و کارایی تیم‌های شما می‌شود. برای این مهم آن‌ها به ویژگی‌های خودکارسازی جریان‌های کاری مجهز شده‌اند.

نرم افزار CRM سنا

سرونو علاوه بر عرضه نرم افزار CRM سرو ، بر اساس نیازهای کسب‌وکار های ایرانی و بهترین تجربیات بین‌المللی، شرکت‌ها را در فرایند تحول مدیریت ارتباط با مشتری از تعیین استراتژی CRM تا شناخت نیاز و به‌کارگیری نرم افزار همراهی می‌کند. به نظرم نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دیدار بیشتر برای کسب و کار های کوچک و متوسطی مناسب است که تنها نرم افزار CRM را برای واحد فروش لازم دارند. اگر نیاز به مشاهده نسخه دموی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر دارید، می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست کلیه اطلاعات مربوط به نسخه دمو برای شما ارسال خواهد شد. ابزارها و راه حلهای نرم افزارهای CRM تحت وب بخشی از استراتژی مدیریت ارتباط با مشتری را قادر می سازند تا حتی در هنگامی که در شرکت حضور ندارید ، به سرعت اطلاعات را جمع آوری و ذخیره کنید. دسترسی سریع به نرم افزار در هر مکان و زمان باعث می شود تا همیشه گزارشات بروز داشته و حتی در سفر نیز کارهای خود را دنبال کنید.

افزونه های تکمیلی نرم افزار CRM

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. امکان تعریف و استفاده از فرمول نویسی به گزارش نسبتهای مالی حسابداری اضافه شد. من نرم افزار CRM را نصب کردم ولی موقع اتچ بانک CRM-USER وجود ندارد طبق راهنما از قسمت ضمائم هم اقدام کردم ولی در اون قسمت هم نبود . بخاطر داشته باشید که همواره یکی از هدف های شما از خرید CRM، رشد و گسترش کسب و کارتان است.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان Salesforce

فرصت‌های فروش برای تبدیل شدن به یک فروش موفق نیازمند پیگیری مداوم و نظارت دائمی هستند و همه اینها فقط با داشتن یک ابزار مدیریت مناسب، امکان پذیره. طراحی ساده، چابکی و واسط کاربری حرفه ای موجب میشه که از کار کردن با نرم افزار CRMدانا لذت ببرید. نرم افزار ITSM دانا پرو زیر ساختIT سازمان خود را مطابق با بهروش های ITIL مدیریت کنید. کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت سرونو، عضو گروه شرکت‌های همکاران سیستم است. Cloud CRM آزمایش‌های رایگان ارائه می‌دهد، بنابراین می‌توانید محصول را ابتدا آزمایش کنید و اگر نیازهای شما را برآورده کرد آن را انتخاب کنید. بنابراین صرفاً به خاطر یک برند مشخص به سراغ نرم افزار CRM آن نروید و قضاوت‌های کلی به این شکل که «CRM شرکت X از CRM شرکت Y بهتر است» را نپذیرید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار