میک جگر و نائومی کمپبل به تینا ترنر ادای احترام می کنند - اخبار موسیقی - پی اس موزیک

میک جگر و نائومی کمپبل به تینا ترنر ادای احترام می کنند – اخبار موسیقی

میک جگر و نائومی کمبل ادای احترام به نماد موسیقی تینا ترنر را رهبری کرده‌اند.

روز چهارشنبه، یک روزنامه نگار اعلام کرد که ملکه راک اند رول پس از یک بیماری طولانی در خانه خود در زوریخ سوئیس درگذشت. او 83 سال داشت.

آنها در کنار پرتره ای از تینا در اینستاگرام منتشر کردند: “او با موسیقی و اشتیاق بی حدش به زندگی، میلیون ها طرفدار را در سراسر جهان مسحور کرد و الهام بخش ستاره های فردا شد.” “امروز ما با دوست عزیزی خداحافظی می کنیم که بهترین کارهایش را برای ما به یادگار گذاشته است: موسیقی او. تمام محبت های قلبی ما به خانواده او می رسد. تینا، ما خیلی دلتنگت خواهیم شد.”

ادای احترام به زودی شروع شد و نماد رولینگ استونز، میک، دوست “شگفت انگیز” خود را در پیامی احساسی گرامی داشت.

“من از درگذشت دوست فوق العاده ام تینا ترنر بسیار ناراحت هستم. او واقعا یک مجری و خواننده بسیار با استعداد بود. او الهام بخش، خونگرم، بامزه و سخاوتمند بود. او در جوانی به من بسیار کمک کرد و هرگز فراموش نمی کنم. او، “او نظر داد.

برایان آدامز نیز در پستی صمیمانه به خانواده و دوستان تینا تسلیت گفت.

ستاره کانادایی نوشت: «برای مدتی که با هم در تور، در استودیو و به عنوان دوستان گذراندیم، برای همیشه سپاسگزار خواهم بود. از شما متشکرم که الهام بخش میلیون ها نفر در سراسر جهان هستید که حقیقت خود را بیان می کنید و صدای خود را به ما هدیه می دهید. این فقط عشق است و بس.

  کارشناسان: حادثه مرگبار کره جنوبی قابل اجتناب بود

علاوه بر این، نائومی از تینا به عنوان “ملکه، افسانه، نماد” یاد می کند، در حالی که بت میدلر سازنده هیت ماری مغرور را “یک مجری کاملاً درخشان و الهام بخش برای همه ما” توصیف می کند.

او ادامه داد: “مهی پرواز فرشتگان او را برای استراحتش می خوانند، اما اگر تینا را بشناسم، او دارد سرب می خواند.”

در جای دیگر، سیارا توییت کرد: “بهشت یک فرشته پیدا کرده است”، در حالی که روزاریو داوسون پست کرد: “در ملکه بهشت ​​شادی کنید. افسانه ها هرگز نمی میرند. در قدرت استراحت کنید.”

تینا که در سال های اخیر از چندین بیماری پزشکی رنج می برد، در سال 1994 از ایالات متحده به سوئیس نقل مکان کرد. او با همسر دومش، اروین باخ، مدیر موسیقی آلمانی، در کوسناخت نزدیک زوریخ زندگی می کرد.

منبع: https://www.music-news.com/news/UK/158853/Mick-Jagger-and-Naomi-Campbell-lead-tributes-to-Tina-Turner

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار