معرفی رشته گرافیک،دروس،توانایی ها،بازار کار،حقوق ودرآمد

معرفی رشته گرافیک،دروس،توانایی ها،بازار کار،حقوق ودرآمد

در قسمت های پایینی مطلب درباره بازارکار این رشته و درآمد آن بیشتر صحبت می شرکت گرافیک سلام کنیم. اگرچه پنفیلد را با پوسترهایی که برای مجله ماهانه هارپر[۱۲۷] کشیده‌است می‌شناسند ولی باید به خاطر داشت که دوران کار او در هارپر تنها یک سوم از دوران کارهای هنری اوست. او دراوان بیست سالگی در هنرکدهٔ آرت ستیودنت لیگ نیویورک[۱۲۸] ثبت نام کرد و در ۱۸۹۰ آموزش نقاشی را زیر نظر استاد امپرسیونیست اش جرج دو فوره براش[۱۲۹] آغاز کرد. گرافیک در دو مفهوم قدیم (سنتی) و جدید(نوین) متمایز میگردد که در مرز بین این دو پدیده چاپ قرار دارد.منظور از چاپ انواع و اقسام چاپ است. گرافیک (قدیم) یا همان سنتی شامل خطاطی، نقاشی دو بعدی، کنده کاری می باشد که بیشترین شکل آن در آرایش کتابهاست که محصول کار نقاش، خوشنویس، تذهیب کار و جلدساز می‌باشد.

با ورود و یا ثبت نام در سایت پارس گرافیک شما شرایط و قوانیناستفاده از سرویس های سایت پارس گرافیک وقوانین حریم خصوصی آن را می‌پذیرید. من آیدین درخواه، متولد اردیبهشت 62، تحصیلاتم کارشناسی گرافیک و ام‌بی‌ای دیجیتال بیزینس و در حال حاضر کارشناس ارشد بازاریابی دیجیتال، رسانه و تبلیغات هستم. علاقه زیادی به یادگیری و اشتراک گذاشتن آموخته‌هایم با دیگران دارم. سعی می‌کنم بروز باشم و چیزای جدید یاد بگیرم و گاهی بعد از افزودن تجربیات خودم، آنها را به دیگران هم انتقال دهم.

پذیرش دانشجو در این رشته بصورت نیمه متمرکز است و مصاحبه حضوری دارد و داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت این رشته قرار می‌گیرند باید در آزمون تشریحی (طراحی) با ضریب 4 شرکت کنند. و اما گرافیک (نوین) یا مدرن علاوه بر کتاب آرایی در قسمت تبلیغات تجارتی، اعلانات دیواری و مطبوعاتی و نشان ها (لوگوها) وغیره می باشد و حتی در سینما و تلویزیون هم کاربرد دارد. هنر گرافیک نوین با مسائل ارتباط محیطی نیز تداخل دارد، پس این هنر علاوه بر خط ورنگ، به عناصر بصری دیگری چون حجم و نور کمک می گیرد.

  • به علاوه ی کارت ویزیت های معمول و لوازم التحریر شرکت، طراحان گاها خطوط راهنمای طراحی بصری ای را برای برند توسعه می‌دهند که با آن ها بهترین روش های تولید محتوای بصری در رسانه های مختلف را نشان می‌دهند.
  • طراح گرافیک باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به این مهم بگذارد.
  • این گذرگاه مارپیچ در روزل پوینت از دریا و ساحل به صورت کانواسی برای ایجاد پوستری در طبیعت بهره گرفته‌است.
  • این فعالیت ها در آن زمان زیر نظر «ادوین کتمول» بود که با انتشار اولین فیلم بلندش در ۱۹۹۵ یعنی داستان اسباب‌بازی‌ها شروع شد.
  • کار در حوزه گرافیک به همان اندازه که برای اطرافیان جذاب و زیبا به نظر می رسد، شاید برای دانشجویان آن رشته آنطور نباشد.

مهم‌ترین بخشی که امروزه در گرافیک آموزش داده می‌شود، کار با نرم‌افزارهاست. با افزایش بستر و موقعیت‌های شغلی در حوزه‌ی گرافیک، علاقه‌مندان به آموزش طراحی گرافیک، افزایش یافته‌اند. این رشد دانشجو، از سال‌ها پیش، با پیشرفت جایگاه این رشته در صنعت و تجارت، شروع شده و تا امروز نیز ادامه یافته‌است. طراحی گرافیک، به فرایندی که منجر به خلق یک اثر گرافیکی می‌شود، اطلاق می‌گردد. در طراحی گرافیک، می‌توان از خطوط، حروف، رنگ، حجم، تصویر و نور، برای خلق اثر و انتقال معانی استفاده کرده و ارتباطی بصری برقرار نمود.

طراحی گرافیک متحرک

پس از یادگیری تکنیک‌های گرافیک به صورت دستی، شروع به یادگیری نرم‌افزارهای دیجیتال گرافیکی، به‌صورت کاربردی کنید. نیازی نیست لزوما یادگیری نرم‌افزارها، از صفر تا صد بوده و تمام نکات و کارکرد ابزارها را موبه‌مو بدانید. بهتر است یادگیری در حین اجرای پروژه‌ها و طرح باشد تا به‌صورت کاربردی، نحوه‌ی اجرا و تاثیر هر ابزار را در صفحه به صورت عینی به ما نشان دهد. در زمان اتمام جنگ جهانی دوم که دنیای غرب کاملاً متحول شد، روش برندسازی توسط لوگوها با استفاده از طراحی گرافیک از محبوبیت بالایی برخوردار شد.

اطلاعات تماس

یک آموزش بی نظیر در زمینه ی ساخت انیمیشن دو بعدی به سبک دیرین دیرین که توسط تیم پرشین جی اف ایکس تهیه شده و در اختیاز شما عزیزان قرار گرفته است. Adobe Photoshop 2021 یکی از پیشرفته‌ترین و محبوب ترین نرم‌افزار های موجود در زمینه ی ویرایش و طراحی تصاویر و حتی ویدئو می باشد، که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. هدف ما در مجموعه تیم گرافیک ، ارائه یک محصول چاپی با کیفیت ، با ضمانت قیمت است و همین امر سبب شده است تا بتوانیم با افتخار ، رضایتمندی شما مشتریان عزیز را در مجموعه چاپ تیم گرافیک بدست آوریم . در آخر چاپ تیم گرافیک برای آسودگی خاطر مشتریان ، خدمت “گارانتی چاپ” را برای محصولات خود فراهم کرده است تا در صورتی که مشکلی در بخش چاپ محصولات ایجاد شد ،فرآیند چاپ مجدد محصول آغاز گردد. در صورتی که جوابتان خیر بود، به هیچ عنوان به ادامه‌ی مسیر فکر نکرده و در همان ابتدا به دنبال علاقه‌ی اصلیتان بروید.

یا مصریان باستان توسط هیروگلیف ها یک زبان نوشتاری کامل را توسط سمبل ها برای انتقال مفاهیم مختلف ساخته بودند. اگر ذهن خلاقی دارید و به طراحی و گرافیک بسیار علاقه دارید، می‌توانید در این مسیر شغلی بسیار موفق شوید. اگر تا به حال در وب‌سایتی رابط کاربری دارای انیمیشن را دیده باشید، متوجه می‌شوید که این شغل چقدر مهارت و خلاقیت نیاز دارد. اگر به انیمیشن علاقه دارید، انیمیشن رابط کاربری می‌تواند یک تخصص بسیار مفید و البته پول‌ساز برای شما باشد. در حالی که کار روی تجربه کاربری و آن هم از نوع انیمیشن بسیار چالش دارد و نیاز به یادگیری مداوم دارد، اما در نهایت این یک تخصص پرسود است. شرکت‌ها برای استخدام طراح گرافیک شرایط و ویژگی‌های خاصی را در نظر می‌گیرند و افراد را بر اساس آن ویژگی‌ها فیلتر می‌کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار