قیمت اسب ترکمن آخال تکه در ایران سمند کوهساران-رویال هورس

از بهترین نژاد اسب در شیراز می توان به مادیان، ترکمن، کردی نر و ماده اشاره کرد. در رژیم غذایی این نژاد دوست داشتنی علف، یونجه و غلات وجود دارد، باید مقدار کافی خوراک با کیفیت بالا و خوب به این حیوانات داده شود تا شرایط بدنی مناسبی داشته باشند. خوراک مورد نیاز برای هر 100 کیلوگرم وزن اسب 2 کیلوگرم می باشد. هم چنین باید افزود که این نژاد از جایزه های خوشمزه مانند سیب و هویج لذت می‌ برند. یک اسب معمولا به 30 تا 45 لیتر آب به طور روزانه نیاز دارد.

  • این اسب در رنگ‌های طوسی، کرنگ، سفید، سیاه، سمند، کهر یافت می‌شود.
  • از نظر رنگ این نژاد به رنگ‌های سفید، سیاه، نیله یا خاکستری، کرنگ، کهر همانند رنگ کرنگ می‌باشد فقط یال، دم، دست و پا سیاه می‌باشد.
  • برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه این اسب ها و دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش این محصول می توانید با مشاورین فروش در این مجموعه در تماس باشید تا بتوانید اطلاعات مفید و جالبی را دریافت کنید.
  • در مورد اسب ترکمن در ویکی پدیا هم اطلاعات مفیدی آورده شده است.
  • هم چنین می توانید در کانال اسب ترکمن هپی پت که آدرسش در سایت قرار داده شده است عضو شوید تا جدیدترین عکس های این نژاد را مشاهده کنید.

با این وجود استثنا نیز داریم (مثلاً فالابلاو یا کاسپین). مجموعه سمند کوهساران، مجموعه ای فعال در زمینه تربیت انواع اسب های مسابقه، مشاوره در امر خریداری و نگهداری اسب، تربیت اسب های جوان فعالیت خود را از سال 1989 در استان مازندران آغاز نموده است. ما شما را به دنیای زیبای اسب معرفی خواهیم کرد و واقعیت های این صنعت زیبا را در اختیار شما قرار خواهیم داد. این اسب ترکیب بدنی خاصی دارد که وجه تمایز آن با سایر نژاد های اسب است.

  از استقبال‌ آمریکا از اقدامات گروسی تا رقابت‌ اردوغان‌ و کلیچدار
اسب نژاد ترکمن سازگار با شرایط آب و هوایی فروش اسب استقامتی و سرسخت است. آن‌ها اغلب به یک پرورش دهنده اسب و تمرین دهنده باتجربه و ملایم خو می‌گیرند، و با اصلاحات شدید معمولا حالت دفاعی پیدا می‌کنند؛ ولی هنگامی که با یک نفر ارتباط عاطفی برقرار کنند تبدیل به دوستی وفادار ونجیب در زندگی او خواهند شد. خیلی از مالکان و سوارکاران اظهار کرده‌اند که به نظر می‌رسد اسبشان می‌تواند ذهن آن‌ها را بخواند و آن‌ها قادرند با یک حرکت کوچک یا تنها با زمزمه می‌توانند اسبشان را هدایت کنند. اسب ترکمن آخال یکی از برترین و زیباترین نژاد اسبهای ایرانیست.ای نوع اسبها با عمر طولانی و نیرویی دو چندان نسبت به سایر اسبها هستند. سر کوچک، چشم‌ها درشت و برجسته، پیشانی کمی محدب و گوش‌ها کوچک است.

قیمت اسب ترکمن آخال تکه در ایران سمند کوهساران-رویال هورس اسب های این گروه امروزه به صورت آخال تکه، چناران و یمود معرفی می شوند. 7 ژوئن 2018 … اسب ترکمنی چنارانی بومی منطقه چناران خراسان بوده و یکی از اسب های مشهور است که از آمیزش اسب سیلمی عرب با مادیان آخال تکه بوجود آمده است. همچنین از اسب اصیل ایرانی (نژاد عرب خوزستان) می توان نام برد که این اسب فروشی در روستای ورکانه در استان همدان رایج است. از اپلیکیشن ها و سایت های دیگری که در زمینه خرید و فروش اسب و دیگر حیوانات اهلی خانگی دارند می شود به اپلیکیشن پت چی، پت خرید، پتیار و پت بانک و همچنین اسب فروشی دیوار و اسب فروشی شیپور اشاره کرد‌.

  با بهبود شرایط کرونا شرکت‌های هواپیمایی به آسمان آسیا بازگشتند

اسب ترکمن آخال تکه 3 ساله از الپای مختاری

… تسلیت به مالک و اسب ترکمن——– #اسب #horse # instahorse #horses #کلیپ #اسب_فروشی #ایرانی #horseriding … قیمت دایرکت. همچنین تعداد بُردهای یک اسب در مسابقات پرش روی قیمت آن تاثیر زیادی دارد. … اسب ترکمن یامود به اندازه اسب آخال تکه خوش اندام نیست و معمولا از آن کوچکتر است.

گردن آن‌ها معمولاً قوس دار، باریک و دارای تناسبی مطلوب می‌باشد. یال و دم پر پشت و زیبا، کمر تا حدودی کشیده و بدن آن‌ها تقریباً باریک است. اندام حرکتی در عین ظرافت دارای استخوان بندی بسیار قوی و محکمی می‌باشد. دارای سم بسیار سفت و بیضی شکل است که احتیاج به نعل بندی ندارد. از نظر رنگ این نژاد به رنگ‌های سفید، سیاه، نیله یا خاکستری، کرنگ، کهر همانند رنگ کرنگ می‌باشد فقط یال، دم، دست و پا سیاه می‌باشد. سمند که همانند رنگ طلایی است فقط موهای یال، دم و قسمت‌های پایینی دست و پا سیاه‌است.

اسب فروشی عرب

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار