قهوه گانودرما قارچ گانورما لوسیدوم خرید با قیمت مناسب کالایاب

قارچ گانودرما به طور خاص به دلیل غلظت بالای تری ترپن‌ها همواره مورد توجه پزشکان است. قارچ گانودرما به دلیل دارا بودن ترکیبی از بتا گلوکان‌ها و تری ترپن‌ها، از دیرباز به عنوان یکی از قوی‌ترین قارچ‌های دارویی شناخته شده است. پوکی استخوان معمولا یا بر اثر کمبود ویتامین به خصوص کلسیم در بدن رخ می دهد یا با بالا رفتن سن , سایت آریو کالا عدم تحرک و .. گانودرما سرشار از ویتامین و املاح مورد نیاز بدن می باشد . در واقع هر ساشه گانودرما حاوی مقدار زیادی ویتامین D و کلسیم می باشد که سبب بالا رفتن مقاومت استخوان ها در بدن می شود . هر ساشه قهوه گانودرما ( یک لیوان ) سه تا چهار برابر شیر ( یک لیوان ) کلسیم دارد .

آنتی‌اکسیدان‌های موجود در گانودرما با رادیکال‌های آزاد می‌جنگند و بازتولید کبد را بهبود می‌بخشند. پلاک با باریک کردن مسیر رگ‌ها باعث محدود شدن جریان خون شده و باعث تصلب شریان می‌شود. در پژوهشی که انجام شده، مصرف گانودرما به مدت 2 هفته می‌تواند فشارخون را به‌مقدار زیاد کاهش دهد.

  • آنتی اکسیدان های موجود در این قارچ باعث گردش خون بیشتر شده و همچنین از چین و چروک پوست جلوگیری می کند.
  • زمان چیدن و برداشت قارچ گانودرما لوسیدوم اهمیت بسیار زیادی دارد.
  • سردرد یکی دیگر از عوارض مصرف مربوط به این ماده گیاهی به حساب می آید به همین دلیل قبل از مصرف آن بهتر است با پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید.
  • از افزودن شکر تصفیه شده به دمنوش گانودرما خودداری کنید.

قهوه گانودرما قارچ گانورما لوسیدوم خرید با قیمت مناسب کالایاب

قارچ گانودرما به تقویت سیستم ایمنی بدن زمانی که دچار تضعیف شده است، کمک می کند. به طور کلی، قارچ گانودرما، میزان سلولهای فعال سیستم ایمنی بدن را افزایش می دهد. سلام و احترام خدمت شما / قارچ گانودرما لوسیدوم از معدود ترکیبات گیاهی است که اثرات مثبت آن به شکل بالینی بر کبد چرب اثبات شده است.

تعداد کمی تحقیقات نشان داده‌است که قارچ ریشی می‌تواند کلسترول خوب یا قند خون را بهبود بخشد. چندین مطالعه درباره خواص قارچ گانودرما نشان داده‌اند که مولکول‌های موجود در قارچ ریشی می‌توانند قند خون را در حیوانات کاهش دهند. برخی از تحقیقات اولیه در انسان یافته‌های مشابهی را گزارش کردند. با این حال، اکثر تحقیقات این موارد را پشتیبانی نکرده‌اند. پس از ارزیابی صدها شرکت‌کننده، محققان مدارک و مستندات محکمی درخصوص تاثیر مصرف گانودرما بر قند خون پیدا نکردند.

بهبود خواب از خواص قارچ گانودرما است

مطالعه دیگری نشان داد که این قارچ می‌تواند تعداد سایر گلبول های سفید خون (لنفوسیت‌ها) را در مبتلایان به سرطان کولورکتال افزایش دهد. اگرچه بیشتر خواص این قارچ برای تقویت سیستم ایمنی در افراد بیمار دیده شده است، اما برخی شواهد نشان داده‌اند که این قارچ می‌تواند به افراد سالم نیز کمک کند. قارچ گانودرما می‌تواند عملکرد سیستم ایمنی را از طریق تأثیراتش بر روی گلبول‌های سفید که به مبارزه با عفونت و سرطان کمک می‌کند، تقویت کند. قارچ ریشی بیش از ۴۰۰۰ سال است که در طب سنتی چینی برای درمان خستگی، آسم، سرفه و بیماری‌های کبدی و افزایش طول عمر استفاده می‌شود. نام گانودرما در قدیمی‌ترین متون پزشکی چینی که بیش از ۲۰۰۰ سال قدمت دارد، ثبت شده است.

۱۸- کاهش التهاب

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار