طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی

فضای باز موجب حرکت راحت مشتریان و خریداران در داخل مغازه می شود. به همین دلیل در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, دکوراسیون داخلی طلافروشی زیباترین و شیکترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون جواهر فروشی را تهیه کرده ایم . ما در این مقاله سعی کردیم با قرار دادن تصاویر و نکاتی شما را برای دکور مغازه و تزیین ویترین مغازه راهنمایی کنید. در دیواره های دو طرف ویترین هم نیاز به سلف یا طاقچه برای قرار دادن مانکن های بیشتر نیاز است که این مورد به نظر طراح دکوراسیون بستگی دارد. در اغلب بوتیک های مردانه علاوه بر انواع لباس، کفش و سایر ملزومات مورد نیاز آقایان نیز به فروش می رسد، بر همین اساس لازم است برای انتخاب دکوراسیون داخلی مغازه دقت زیادی شود و فضایی را ایجاد نمایید که از هر لحاظ مناسب و ایده آل باشد. دیر نیازی به صرف وقت زیاد برای انجام مدل سازی و تکسچر دادن به مدل سه بعدی دکوراسیون داخلی فروشگاه را ندارید، فقط در همین صفحه مدل های مورد نیاز خود را یافته و با نارلتربن قیمت در جهان دانلود کنید و به صحنه های سه بعدی خود روحی تازه ببخشید. در طراحی و دیزاین داخلی مغازه باید به عوامل متعددی در این زمینه توجه کنید استفاده از ترکیب رنگ های صحیح و نور پردازی مناسب از جمله مواردی است که باید به آن توجه شود.

برای مثال استفاده از رنگ سفید در یک بوتیک کیف و کفش باعث میشود توجه به سمت کفشها و کیفها برود و این اتفاق درستی است. بلکه طراحی باید به سمت دکوراسیون کلاسیک و رسمیتری برود. انسان، موجودی است که زیبایی را دوست دارد و به سمت آن جذب میشود؛ پس اگر به دنبال فروش محصولات و بالا رفتن درآمدتان هستید، طراحی دکوراسیون مغازه را دست کم نگیرید و به بهترین و شیک ترین حالت ممکن آن را دیزاین کنید. بنابراین صاحبان مغازه طلا فروشی و جواهر فروشی، می بایست دکوراسیون مغازه خود را به روز نگه دارند تا مشتریان بیشتری به سمت آن ها روانه شود. از این رو می توان گفت طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر، یکی از سخت ترین پروژه های طراحی داخلی و معماری می باشد و نیازمند توجه و دقت بسیار زیادی است. اولین پروژه این معمار در این زمینه با هندسه شبکه ای که پنل های تخته 3 لایی مثلثی متفاوتی را به هم کوک می زند ساخته شده اما در طراحی داخلی این فروشگاه پارچه و چوب تخته 3لا را با تکنیک خیاطی به نام دارتینگ که برای مضمون سازی و نمونه سازی بیشتر مورد درخواست است شکل داده.

تا به اینجا قطعا با اهمیت طبقه بندی درست محصولات و تاثیر بسیار آن در افزایش فروش آشنا شده اید و می دانید که چیدمان محصولات در دکوراسیون مغازه به افزایش اعتماد افراد و تبدیل شدن یک فرد معمولی به یک مشتری دائمی چه تاثیری دارد. در بالا ترفندهایی که برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه حائز اهمیت است را قرار دادیم اما تمامی نکات زمانی اماده اجرا میشوند که بدانید عملکرد مغازه چیست؟ نورپردازی درست و پر انرژی از نکات مهم در طراحی دکوراسیون است. یکی از مهم ترین موارد در طراحی دکور استفاده از ایده های جدید و به روز می باشد. مواردی که در طلافروشی مورد توجه بود بحث امنیتی پروژه و عدم دسترسی مردم عادی به پشت باجه و ویترین طلافروشی و همچنین امنیت کامل جانمایی گاوصندوق در طلافروشی و پنهان بودن از دید عموم افراد بوده، همچنین به علت کوچک بودن فضای داخلی از آینه پشت دیوار بالابر استفاده شده تا فضای موردنظر بزرگتر به نظر برسد. طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی آقای جمپور در رشت به سبک مدرن در قالب چند آلترناتیو توسط شرکت نقش مهراز در سال 1393 طراحی شد. تأمین امنیت هر مغازه، بهخصوص مغازههای طلا و جواهر، یکی از اولویتهای اصلی در تأسیس این مغازهها است و از جمله اقدامات امنیتی مناسب برای تأمین امنیت این فروشگاهها، تجهیز مغازه به دوربین مداربسته، گاوصندوق ایمن، زنگ هشدار، درهای برقی، شیشههای ضدگلوله و دزدگیر میباشد.

  Kylie Minogue Building ‘Tension’ on U.K. Chart

زیبایی و همچنین یک تصویر کلی از اجناس داخل مغازه به صورت کاملاً هماهنگ در کنار یکدیگر قرار گیرند. مشتری برای خرید شیئی با ارزش به نام جواهر وارد مغازه می گردد در نتیجه می بایستی هر جواهر در قسمتی معین و کاملاً باز قرار داده شده تا در کنار نورپردازی مناسب، تمامی زیبایی خود را نشان دهد. معمولا ازدحام جمعیت در طلافروشی خطر سرقت را بالا میبرد. می توان اهداف متفاوتی را از طراحی داخلی طلافروشی داشت؛ ممکن است شما بخواهید علاوه بر اینکه طلاهای خود را به بهترین شکل ممکن نمایش دهید، از سرقت و دزدیده شدن احتمالی آن ها نیز بکاهید. اگر فردی به دنبال هدیهای خاص برای همسر، مادر یا دختر خود است، انگشتر طلا بهترین هدیهی ممکن است. سعی کنید شیکترین لباسها در بهترین جای مغازه باشد. برای اجرای کف مغازه از سرامیک های قطع بزرگ اسلب 1.5 در 1.5 ( سِمی پولیش ) انجام دادیم. در ادامه با انواع طراحی داخلی مغازه آشنا خواهید شد.

اگر باهوش باشید چیدمان را به گونه ای دسته بندی میکنید که مشتری برای خرید محصولش مجبور شود به انتهای سالن برود و در همین بین به محصولات دیگر نیز نگاهی بیاندازد. شما چقدر به تزیین ویترین مغازه و دکور مغازه در هنگام خرید توجه میکنید؟ یک قانون نانوشته هست که می گوید هر چیزی که در مرکز دید قرار بگیرد، ناخودآگاه، توجه بیش تری را به خود جلب خواهد کرد. سایت های طراحی شده قابلیت داشتن چند زبان و فروش محصولات توسط ارزهای مختلف را دارد بطور مثال اگه تمایل به فروش محصولات خود در ترکیه دبی عراق و سایر کشورها دارید به راحتی امکان پیاده سازی آن وجود دارد که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به وب سایت انگلیسی زبان ما مراجعه نماید. همچنین طراحی سایت طلا و جواهر فروشی آنلاین باعث می شود معرفی کسب و کار و محصولات خود را به صورت آنلاین بدون اتلاف وقت در لحظه به میلیون ها نفر بازدید کننده عرضه نمایید و حتی محصولات شما در زمان انتشار در سایت به صورت خودکار در اینستاگرام نیز منتشر (پست) شود و دیگر کنترل ارسال پست ها توسط وب سایت قابل انجام بوده و نیاز به دوباره کاری نخواهید داشت.

طراحی چنین قسمت هایی باید با توجه ویژه انجام شود تا بتوانید آن ها را در مرکز دید مشتریان قرار دهید. بهینه سازی فضا یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه شود باید از تمای قسمت های فضای مغازه در طراحی داخلی استفاده نمایید. این قسمت کم ترین شباهت را به معماری کلاسیک دارد و تنها ارجاعاتی از آن مثل کاغذ دیواری و رنگ های آن را به تصویر کشیده است. هرگز مغازه را کم نور و تاریک نکنید.. برای مثال می توانید از تصاویر سلبریتی ها در فیلم های معروف که عینک به چشم دارند و یا تصاویر خیابانی و مدلینگ دهه هفتاد و هشتاد میلادی در گوشه و کنار دکوراسیون مغازه عینک فروشی استفاده کنید. یک نکتهی ظریف درمورد پیشخوان مغازه این است که سعی کنید در کنار درب ورود نباشد. طراحی داخلی مغازه در جذب مشتری و القای حس خوب به مشتریان می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. سبک کار شما در نحوه و انتخاب نوع دکوراسیون بسیار نقش دارد. محصولات در ویترین مغازه باید در ارتفاع مناسبی قرار بگیرند تا با دید مستقیم رهگذران هم سطح باشند با این کار محصولات خود را راحت تر در معرض دید مشتریان قرار می دهید. سقف در فضای طراحی دکوراسیون داخلی یک فروشگاه نقش بسیار مهمی دارد.

  کره جنوبی: به دنبال همکاری با چین برای خلع سلاح پیونگ یانگ هستیم

در صورتی که در این مورد نیاز به مشاوره تخصصی داشتید حتما با متخصص های فعال در این زمینه ، مشورت کنید و نظر آن ها را جویا شوید. سقف، بخشی از دکور مغازه است که کمتر مغازه ای به طراحی آن توجه میکند پس شما با استفاده از طرح سقف مغازه میتوانید خاص بودن و متفاوت بودن در مغازه تان را بیشتر کنید. برای چه مغازه ای قرار است از رنگ، نور، دکور و عوامل دیگر استفاده کنید. دکور مغازه با کناف بهترین و مناسب ترین انتخاب برای سقف یا دیوارها است. مجموعه پیش رو یکی از بهترین مجموعه ها در زمینه مدل سه بعدی دکوراسیون داخلی فروشگاه مغازه یخچال فروشگاه رگال لباس قفسه فروشگاه سبزیجات خشکبار نان روغن گندم برنج پنیر ماهی می باشد که به صورت اختصاصی برای شما آماده گردیده است. تا بچهها با علاقهی بیشتری در فروشگاه شما خرید کنند و همین نکته باعث میشود والدین همواره فروشگاه شما را برای خرید انتخاب کنند. محلی برای بازی بچهها و یا نشستن آنها در فروشگاه مشخص کنید. ویترین طلا فروشی از دیگر موارد و مؤلفههای مهم و اصلی در یک فروشگاه طلا فروشی است. ما در این مقاله در کنار تصاویری برای طراحی ویترین بوتیک زنانه، طراحی ویترین بوتیک مردانه، طراحی دکوراسیون داخلی مغازه عینک فروشی، دکور مغازه کیف و کفش، طراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگی، دکوراسیون مغازه سوپرمارکت، دکور مغازه موبایل و طراحی داخلی مغازه طلا فروشی به نکاتی برای طراحی دکوراسیون مغازه و دیزاین ویترین پرداخته ایم.

توجه به ترکیب مناسب شیشه و آینه، و بازتاب نور به خصوص آینه های دیواری، تاثیر ویژه ای در فضا و دکور طلافروشی خواهد داشت. معمولاً بانوان المان ها را بیشتر در ذهن خود می سپارند پس چه خوب است این ایده به شکل درستی اجرا شود. هم طراحی دکور و هم نمای مغازه که در اصل همان طراحی نمای ساختمان محسوب میشود، هر دو تاثیر چشم گیری روی افزایش فروش شما خواهد داشت، هلدینگ ساختمانی سپنتا در این مقاله به بیان نکته های طراحی مغازه می پردازد که با رعایت این نکته ها می توانید فروش خود را افزایش دهید، با ما همراه باشید. در این سبک امکان استفاده از صندلی ها و مبلمان در مغازه وجود دارد. همچنین در دکوراسیون داخلی مغازه برای تاکید روی محصولات با طراحی خاص از نور بهره ببرید! سعی کنید لباسها را به شیوه ای در مغازه قرار بدهید که مشتری وقتی در مغازه راه میرود، لباسها و دکور را میبیند در خود احساس نیاز به لباس را حس کند.

در گذشته شیشه هایی که صاحبان طلا فروشی برای ورودی و ویترین های مغازه خود استفاده می کردند، در برابر متجاوزان مقاومت نمی کرد، به خصوص اگر سارقان به ابزارهایی مانند چکش یا تبر مجهز بودند به راحتی می توانستند دست به سرقت از طلا فروشی بزنند. یکی از نکات مهم طراحی،” مفهوم” است، ویترین یک مغازه باید به شکلی گویا و قابل فهم، مفهوم و شعار اصلی فروشگاه را به نمایش بگذارد، برای نشان دادن این مفهوم و هدف اصلی همیشه نیازی نیست به طور مستقیم، محصول مورد نظر را در ویترین مغازه قرار دهیم، گاهی با اشکال مترادف و مشابه محصول نیز می توان به شکلی زیرکانه به معرفی و تبلیغ پرداخت. برای آشنایی با این نکات توصیه میکنیم این مقاله را با دقت مطالعه نمایید . در این مقاله بسیار در مورد خلاق بودن و خلاقانه عمل کردن صحبت کردیم. در فضای کمی طلا های خود را بصورت منظم بچینید. گروه یونیک دکور با نیت خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان به عنوان عضو کوچکی از تولیدکنندگان شروع به فعالیت نموده است.این گروه در تمام زمینه های طراحی وساخت ویترین طلا و جواهر با سرلوحه قراردادن کیفیت بهتر در چهارچوب برنامه زمانبندی,جلب رضایت و اعتماد طلافروشان و کارفرمایان در اجرای ویترین ها با سابقه طراحی بیش از 1000 ویترین و سابقه اجرای بیش از 100 دکور،گام های بلند و استواری برداشته است.

  صادرات چین به کره شمالی افزایش یافت
استفاده از آژیر خطر: با دقت به طراحی و نصب کردن آژیر خطر در بهترین و نزدیکترین محل و همینطور در دسترس بودن افرادی که در این محیط کار میکند از اقداماتی است که طراحان داخلی به آن دقت مینمایند و با این کار به مالک طلافروشی کمک مینمایند. همچنین استفاده از آینه و تابلو به جهت زیباسازی طلافروشی بسیار موثر خواهد بود. برای مثال اگر می خواهید ویترین مغازه ی شما معرف فروشگاه لباس بانوان باشد، با ایجاد اشکال منحنی و ظریف و استفاده از رنگ های روشن و ملایم به طراحی ویترین بپردازید، در این صورت، ظرافت را با کمک اشکال هندسی به شیوه ای غیر مستقیم نمایش داده اید. سعی کنید از رنگی استفاده کنید که در برندتان موجود است. این سنگها نیز همانند سرامیکها درجه بندی دارند و به درجههای یک و دو تقسیم بندی می شوند که تنها مغایرت موجود در آنها را می توان به یکدست بودن سنگها اشاره کرد.

در طراحی داخلی طلا فروشی و قسمت های مختلف آن، قبل از فاکتور زیبایی بایستی مسئله امنیت آن را در نظر گرفت تا مشکلی برای صاحبان مغازه پیش نیاید. چنین مکانی میتواند در قسمت انتهای مغازه باشد. در بخش پروژه های سایت می توانید سایر پروژه های اجرا شده ما در ایرانادکور را مشاهده کنید و با مراجعه حضوری به دفتر ما می توانید بسیاری از طراحی های دیگر ما را از نزدیک ببینید. در طراحی این پروژه از ترکیب رنگ سفید -قهوه ای و مشکی – طلایی استفاده شده است. از آینهها غافل نشوید و سعی کنید در قسمتهای مختلف فروشگاه آینه کار شود. این روزها ایده های جالب و جدید برای طراحی داخلی مغازه و فروشگاه های مختلف وجود دارد متخصصین طراحی دکور می توانند انواع طراحی را برای فضاهای مختلف چه بزرگ و چه کوچک انجام دهند. جالب است بدانید انسان زمانی که وارد یک فضا با هر عملکردی میشود ناخودآگاه به سمت راست فضا نگاه میکند، پس سعی کنید از این موضوع هم استفاده مفید کنید و محصولاتی که رنگی هستند را در قسمت راست مغازه تان قرار دهید. جالب است بدانید که چشم انسان به صورت طبیعی به آیتم هایی توجه می کند که در خط دید مستقیم او قرار می گیرند، طوری که نیاز به بالا یا پایین کردن چشم ها نیست.

استفاده از متریال های منحصر به فرد، بروز و خاص در تمامی پروژه های اجرایی هگزا دکور را میتوان مشخصه تمامی پروژه های گروه طراحی و معماری هگزا دکور دانست. این فروشگاه در سه طبقه ی ۹۰ متری بنا شده است که در هر طبقه محصول خاصی عرضه می گردد. به شما پیشنهاد می کنیم تا با استفاده از مجموعه مدل سه بعدی دکوراسیون داخلی فروشگاه که با کیفیت و رزولوشن بسیار بالا برای شما گردآوری و تهیه شده است؛ به جمع طراحان بسیار حرفه ای مدل سازی و متریال طراحی و دیزاین داخلی مغازه سازی بپیوندید. با این حال ویترین طلا فروشی از جنس ام دی اف از متریال های با قیمت مناسب در طراحی فروشگاه طلا فروشی است. تزیین ویترین مغازه مانند هندوانه در بسته میماند شما به خاطر ظاهر، رنگ و بوی خارجی هندوانه تصمیم به خرید آن میکنید، بدون آنکه بدانید داخلش چه خبر است! حداقل یکبار برای همه ی ما پیش آمده است که به خاطر دیزاین ویترین مغازه وارد آن شده ایم. مشتری ها وقتی طلافروشی ها را یکی پس از دیگری تماشا میکنند و شاید طلایی نشان میکنند احتمال آنکه اسم مغازه را به خاطر بسپارند خیلی کم است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار