صندوق خرید کاتالوگ Beyond Music در کره جنوبی 170 میلیون دلار جمع آوری می کند

این شرکت می‌گوید که آخرین دور سرمایه‌گذاری، کل سرمایه جذب‌شده تا به امروز را به نزدیک به 400 میلیون دلار می‌رساند.

در آوریل 2021، این شرکت یک دور مالی به ارزش 65 میلیارد وون کره جنوبی را تکمیل کرد.51 میلیون دلار) از سرمایه گذاران نهادی کره ای از جمله KB Securities، Base Investment، Maven Growth Partners

Beyond Music در اوایل سال 2021 توسط ترانه سرای موفق راه اندازی شد پارک گئون تائه بیشتر جانگ وون لی (مدیر عامل)، که “شرکت مافیا” را تأسیس کرد، که ادعا می شود آسیا بزرگترین پلت فرم موسیقی دیجیتال.

Beyond Music می گوید که تا به امروز بیش از 70 تراکنش کاتالوگ انجام داده است.

Beyond Music می گوید که اکنون قصد دارد نقش خود را “به عنوان بزرگترین و فعال ترین تامین کننده سرمایه در صنعت موسیقی آسیا” تقویت کند.

در دسامبر 2021، Beyond Music مطرح کرد یکی دیگر 200 میلیارد وون کره جنوبی (160 میلیون دلار) سرمایه گذاری از شرکت پراکسیس کاپیتال

طبق بیانیه ای که در آن زمان توسط CT Investments منتشر شد، “با راه اندازی KPOP و ETF سرگرمی کره ای، سرمایه گذاران اکنون می توانند به شرکت های بورس کره در صنایع سرگرمی و رسانه های تعاملی دسترسی پیدا کنند که در معرض رشد بالقوه قرار دارند. در کی پاپ و صنعت محتوای کره ای گسترده تر».

بیانیه ای که ETF را اعلام می کند، اضافه می کند که این صندوق “برای ارائه خدمات سرگرمی و رسانه های تعاملی و شرکت های خدماتی تعاملی و سرگرمی در بورس کره طراحی شده است که در مشاغل کی پاپ فعالیت می کنند.”تجارت موسیقی در سراسر جهان

  پکن خواستار اتخاذ سیاست منطقی و عملی آلمان در قبال تجارت با چین شد

منبع: https://www.musicbusinessworldwide.com/south-korea-based-rights-buying-fund-beyond-music-raises-170m-bringing-total-capital-raised-to-nearly-400m/

پیشتاز این دور استراتژیک، پراکسیس کپیتال، بزرگترین حامی Beyond Music است که طبق گفته Beyond Music، “چندتا از بزرگترین LP” در آسیا به او پیوستند.

ما امیدواریم از طریق این سرمایه گذاری به هدف خود در خدمت به هنرمندان معتبر آسیا و آثار آنها ادامه دهیم.”


Beyond Music که خانه‌ای برای آهنگ‌های همه‌وقت قابل مقایسه با Bon Jovis، Led Zepplins و Whitney Houstons آسیایی است، خود را به عنوان رهبر بازار منطقه با عمیق‌ترین جیب‌ها، رشته‌های کمی و رکوردهای ارزشی اثبات‌شده تثبیت کرده است.»

به گفته Beyond Music، سرمایه تأمین‌شده از این دور تأمین مالی «برای به دست آوردن حقوق آهنگ‌های همیشه سبز و تقویت بیشتر قدرت مالی شرکت و توانایی بستن معامله برای دارندگان حقوق موسیقی» استفاده خواهد شد.

Beyond Music امروز (دوشنبه، 5 ژوئن) فاش کرد که 170 میلیون دلار در یک دور جمع آوری کمک های مالی استراتژیک جمع آوری کرده است و قصد دارد از این سرمایه “برای به دست آوردن حقوق آهنگ های همیشه سبز” استفاده کند.

مدیر عامل Beyond Music، جانگوون لی، همچنین مدیرعامل CT Investments و Contents Technologies است، که KPOP و کره ای سرگرمی ETF (صندوق معامله بورس) را در صرافی NYSE Arca در سپتامبر 2022 راه اندازی کرد.

این شرکت می‌گوید که نزدیک به 400 میلیون دلار از AUM (دارایی‌های تحت مدیریت) شامل حقوق بیش از 27000 آهنگ را مدیریت می‌کند که به گفته او، «شامل برخی از بزرگترین آهنگ‌های تاریخ در آسیا» است.

Jangwon Lee، مدیر عامل Beyond Music، گفت: “Praxis Capital به خاطر سابقه موفق خود در صنعت محتوا شناخته شده است و نه تنها سرمایه، بلکه “سرمایه هوشمند” را به میز می آورد که بینش و دیدگاه مشترک را ارائه می دهد.

  اخبار روز - 6/5

«Beyond Music که خانه‌ای برای آهنگ‌های همیشگی است که با Bon Jovis، Led Zepplins و Whitney Houstons آسیایی قابل مقایسه است، پیش از این خود را به عنوان رهبر بازار منطقه با عمیق‌ترین جیب‌ها، رشته‌های کمی و رکوردهای ارزشی ثابت شده تثبیت کرده است.

جانگوون لی، فراتر از موسیقی

به گفته Jangwon Lee، مدیر عامل Beyond Music، این شرکت “خانه موفقیت های تمام دوران قابل مقایسه با Bon Jovis، Led Zeppelins و Whitney Houstons آسیا” است.


این شرکت مستقر در کره جنوبی که ادعا می‌کند بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری IP موسیقی در آسیا است، در آن زمان گفت که می‌خواهد «بازار جهانی IP موسیقی را تسخیر کند» پس از پول نقد در بازار حقوق موسیقی در آسیا.

این شرکت می افزاید که “مأموریت آن ایجاد انقلابی در بازار موسیقی آسیا با القای یک زیرساخت مالی قدرتمند جدید و کمی برای ترانه سراها، نوازندگان و برچسب های موسیقی است.”

تابستان گذشته در مورد یک بازیکن جدی جدید در فضای کسب حقوق موسیقی جهانی به نام نوشتیم فراتر از موسیقی.