شیطان هم یک فرشته بود از کریستی کاکس

شیطان هم یک فرشته بود، و کامل سایه های آبی آلبوم، از محبوب در دسترس هستند دانلود و پخش آنلاین خدمات. سی دی های صوتی قابل سفارش هستند مستقیم از هنرمند.

بیلی بلو رکوردز این ماه یک تک آهنگ جدید از خواننده استرالیایی بلوگرس دارد کریستی کاکس، برگرفته از پروژه فعلی او، سایه های آبی.

برنامه نویسان رادیو آهنگ ها را در این آدرس پیدا خواهند کرد AirPlay Direct.

منبع: https://bluegrasstoday.com/the-devil-was-an-angel-too-from-kristy-cox/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-devil-was-an-angel-too-from-kristy-cox

آن را بررسی کنید…

شیطان هم یک فرشته بود توسط همکار و تهیه کننده قدیمی کریستی، جری سالی، به همراه جان پل وایت از شهرت جنگ های داخلی نوشته شده است. داستانی آشنا را به شیوه ای جدید روایت می کند و به زنان تازه عاشق هشدار می دهد که مراقب باشند خود را متقاعد کنند که خیال جدیدشان یک فرشته کامل است.

کاکس که اکنون در ایالات متحده زندگی می کند، می گوید که مدتی است که این آهنگ را نگه داشته و منتظر لحظه مناسب برای قطع کردن آن است.

جیسون رولر در گیتار و کمانچه، جاستین موزس در ماندولین و گیتار رزو، گاون لارجنت در بانجو و مایک باب بیس از این آهنگ پشتیبانی می‌کنند. خواننده هارمونی توسط مگنولیا ویلیامز و جری سالی تهیه شد.

جری این آهنگ را چند آلبوم پیش برای من گذاشت. من آن را دوست داشتم، اما احساس کردم زمان مناسبی برای ضبط آن نیست. این با جدیدترین پروژه من تغییر کرد، سایه های آبی. ملودی مرا گرفت، قلاب به من برخورد کرد و می دانستم که اکنون زمان مناسبی برای انتشار آن است. از طیف وسیعی از آواز من استفاده می‌کند و برای خواندن یک چالش است، اما زمانی که می‌توانم به عنوان یک خواننده مرزهایم را پشت سر بگذارم و کاری را در مرکز این ژانر انجام دهم، دوست دارم.»

  تاکید پوتین بر اهمیت روابط مسکو-پکن/ آمادگی چین برای تقویت همکاری‌های راهبردی