سی دی رایگان با سفارشات - شبکه جهانی موسیقی - پی اس موزیک

سی دی رایگان با سفارشات – شبکه جهانی موسیقی

یک کپی رایگان از بلوز برگزیت با همه دستورات فیزیکی (تا زمانی که موجودی موجود است).بلوز برگزیت مجموعه‌ای دلپذیر و در عین حال تکان‌دهنده از موسیقی فولکلور، ریشه‌ها و بلوز از سراسر اروپا ارائه می‌کند و از تصمیمی که ما را که آشکارا از همسایگان خود استقبال می‌کنیم و تنوع فرهنگی را جشن می‌گیریم، گیج می‌کند، ابراز تاسف می‌کند.


وینیل

سازدهنی از دیرباز مترادف با بلوز بوده و نقشی کلیدی در تکامل این ژانر ایفا می کند. این راهنمای خشن، بازیکنان انقلابی را که پیشگام تکنیک‌هایی بودند که اکنون استاندارد در نظر گرفته می‌شوند، برجسته می‌کند.

وینیل را مرور کنید

منبع: https://worldmusic.net/blogs/news/free-cd-with-orders


بسته
مجموعه «دنیای موسیقی» (بسته سی‌دی ۱۰×) برخی از شناخته‌شده‌ترین و مشهورترین سنت‌های موسیقی را از سراسر جهان گرد هم می‌آورد. همراه با حضور بسیاری از هنرمندان کلیدی در صحنه موسیقی جهان امروز، گنجینه ای از مواد جدید را نیز فراهم می کند که تضمین می کند افق های موسیقی شما را گسترش می دهد.
بسته‌ها را مرور کنید

اطلاعات بیشتر


الهام بخش برای سفارش بعدی شما…

آخرین انتشارات، تازه به بازار آمده ها
ارواح پیچش‌ها و چرخش‌های موسیقی و زندگی Faith i Branko را از زمان اولین انتشار تحسین‌برانگیز آن‌ها مستند می‌کند. عاشق کولی. ویولن صربی-رومانی و آکاردئون صمیمی صمیمانه توسط سایر مهمانان موسیقی این مجموعه از آهنگ‌های اصلی را تحسین می‌کنند.
نسخه های جدید را مرور کنید

  فصل جدید روابط آسیای جنوب شرقی و چین
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار