سالم خبر اخبار سلامت، بهداشت، دارو و درمان | دراگمد - پی اس موزیک

سالم خبر اخبار سلامت، بهداشت، دارو و درمان | دراگمد

مطالعات نشان می دهد میزان نزدیکی یک فرد به یک جاده اصلی پررفت و آمد می تواند بر خطر ابتلا به اگزما تأثیر بگذارد. کمیسیون اروپا داروی Xofluza را برای درمان آنفلوآنزا تائید کرد کمیسیون اروپا داروی تک‌دوزی… در یک کارآزمایی بالینی تصادفی‌سازی‌شده در هند، نشان داده شد Ivermectin که یک داروی…

فوری/واکسن کرونای استرازنکا-آکسفورد در فهرست مصرف اورژانسی WHO قرار گرفت سازمان جهانی بهداشت … دکتر گای مینتز، مدیر سلامت قلب در بیمارستان قلب ساندرا اطلس در منهست معتقد است که در آینده پیشگیری از بیماری قلبی عروقی به کمک داروهای کاهش کلسترول و یک داروی ضد التهاب انجام می گیرد. مجله اینترنتی دکتردکتر در سال ۱۳۹۶ با هدف ایجاد بستر قابل اعتماد و کاملی از اطلاعات پزشکی راه‌اندازی شده است. در حال حاضر، تمرکز مجله دکتردکتر روی موضوعات متنی و ویدیویی معرفی بیماری‌ها، علائم، دلایل، روش‌های درمان، تشخیص و موضوعات ترند روز است. Scioto Biosciences که یک مرکز تحقیقاتی درمانی بالینی است، نتایج مثبت کارآزمایی فاز 1b خود را برای ارزیابی پروبیوتیک جدید SB-121 (لاکتوباسیلوس رویتری با میکروذرات دکستران و مالتوز) در افراد مبتلا به…

سرطان

متخصص ویروس‌شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با اشاره به این‌که در حال حاضر سازمان بهداشت… سازمان غذا و دارو مجوز مصرف اولین واکسن کووید 19 مبتنی بر mRNA ؛ جهت مطالعه بالینی را صادر کرد. به گزارش سازمان بهداشت جهانی، تایلند نخستین کشور آسیایی است که توانسته موارد انتقال ویروسِ اچ‌آی‌وی از مادر به نوزاد را ریشه‌کن کند. همچنین، موفقیت‌های تایلند در کنترل ویروس کرونا یکی از موارد مهم اخیر در حوزه پزشکی بود که باعث انتشار اسم این کشور در رسانه‌های مختلف جهان شد. تیمی متشکل از متخصصان مختلف علوم پزشکی پس از مطالعات مختلف دستورالعملی را درباره مطالعات مربوط به مرگ و تجربیات نزدیک آن منتشر کرده اند که در نوع خود پژوهشی منحصر به فرد و جالب محسوب می شود. به نظر می رسد مصرف داروهای ضدافسردگی در طولانی مدت تاثیر قابل توجهی در بهبود کیفیت زندگی بیماران نداشته باشد.

  شمار کشته های زلزله اندونزی به ۱۶۲ نفر رسید 

سالم خبر اخبار سلامت، بهداشت، دارو و درمان | دراگمد

سلول‌های خونی که از سلول‌های بنیادی کشت‌شده در آزمایشگاه تولید شده بودند برای نخستین بار به بیماران خبر ۲۴ ساعته ی پزشکی انسانی تزریق شدند. این نوع بیماری انعقاد خون معروف به بیماری کریسمس یا کمبود فاکتور IX بیشتر در مردان دیده می‌شود. © کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب وبسایت ایرانیان تایلند تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.

  • مطالعات نشان می دهد میزان نزدیکی یک فرد به یک جاده اصلی پررفت و آمد می تواند بر خطر ابتلا به اگزما تأثیر بگذارد.
  • دانشمندان شروع به درک عملکرد دقیق نوعی از ژن‌ها کرده‌اند که بر خلاف ژن‌های دیگر، پروتئین‌ها را رمزگذاری نمی‌کند.
  • این پسر ۱۹ ساله، درک محققان از این بیماری و دلایل بروز آن را با چالش‌هایی جدی مواجه کرده است.

بیمارستان مولینت که در تورین ایتالیا واقع شده در بیانیه‌ای اعلام کرد که این تومور از وزن خود بیمار بیشتر بوده و تاکنون در دنیای پزشکی توده توموری با چنین وزنی سابقه نداشته است. ۱۸ کودک از ۲۱ کودکی که بیماری تنفسی داشتند و شربت «Doc-1 Max» را خورده بودند، درنهایت جان باختند. برایان جانسون ۴۵ ساله یک کارآفرین بیوتکنولوژی است که امیدوار است با گذراندن یک برنامه آزمایشی به نام «پروژه بلوپرینت» روند پیری طبیعی را معکوس کند. او قصد دارد تا زمانی حدی این برنامه را پیش ببرد که سن بیولوژیکی‌اش به ۱۸ سال برسد.

ورود به سایت

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار