ریک آلن DEF LEPPARD تاریخ تور ژوئیه 2023 را با همسر لورن مونرو اعلام کرد - پی اس موزیک

ریک آلن DEF LEPPARD تاریخ تور ژوئیه 2023 را با همسر لورن مونرو اعلام کرد

سال 2023 در حال شکل گیری سالی هیجان انگیز است لورن مونرو. خواننده/ترانه سرا، چند ساز و پزشک و مربی هنرهای شفابخش از اعلام تک آهنگ آینده هیجان زده است. “شجاع”، مجموعه ای از برنامه های تابستانی با همسرش، افسانه ای DEF LEPPARD درامز ریک آلن، و مشارکت با شاتو دیانا بهره مند شدن بنیاد درام ریون، سازمان او و آلن در سال 2001 تاسیس شد.

بنیاد درام ریون (RDF) با تمرکز بر جانبازان و اولین پاسخ دهندگان به بازماندگان تروما و جوامع در بحران خدمت، آموزش و توانمندسازی می کند. با ادغام برنامه‌ها و رویدادهای حمایت، داستان‌گویی، موسیقی و هنر، ابزارها و تجربیات طب مکمل و جایگزین (CAM) را برای حمایت و الهام بخشیدن به سلامت روان، انعطاف‌پذیری و وحدت به ارمغان می‌آوریم. طی چندین سال گذشته، RDF میزبانی کرده است 12 درامر طبل زدن حراج آنلاین، شامل اقلام و تجربیات اهدایی توسط نوازندگان افسانه ای، از جمله تیلور سویفت، استوارت کوپلند، رینگو استار، مت سوال من، زک هانسون و تاد ساچرمن (از STYX). دومی به عنوان کاتالیزور برای مشارکت با شراب سازی شاتو دایانا.

شاتو دیانا مالک و رئیس جمهور کوری منینگ یک درامر است که از زمان از دست دادن غم انگیز برادرش به دلیل خودکشی در سال 1999 و خانه خانواده اش در آتش سوزی Tubbs در سال 2017، یاد گرفته است از موسیقی خود برای پردازش PTSD و اندوه استفاده کند. پس از معرفی به RDF توسط جوینده، منینگ – و شریک تجاری/خواهرش، سحر منینگ – برای ایجاد یک خط ویژه از شراب ها با آثار هنری توسط آلن و مونروو بر اساس سه مورد از مونروآهنگ های دلنشین بخشی از عواید به آن اهدا خواهد شد RDF. شراب ها در حال حاضر در دسترس هستند شاتو دیاناوب سایت و در اتاق مزه آنها در دره زیبای درای کریک هلدزبورگ، کالیفرنیا.

  کره‌جنوبی در پی تقویت بودجه دفاعی و رفاهی سال ۲۰۲۴

علاوه بر کار او با بنیاد درام ریون – که شامل میزبانی کارگاه های درمانی و سایر رویدادهای خاص نیز می شود – مونرو در حال حاضر در حال کار بر روی موسیقی جدید، پیگیری به “پیام هایی از آفرودیت”. آن آلبوم که در سال 2022 منتشر شد، تحسین رسانه های معتبری مانند ترانه سرای آمریکایی، چسباندن مجله، چکمه، بزرگراه های آمریکاییانا، مجله گلاید، و خیلی بیشتر. اولین پیشنهاد اصلی او در سال 2023 است “شجاع”، در 7 جولای کاهش می یابد.

مونرو می گوید: “آیا می توانید به من نشان دهید که چه چیزی مهربان است؟ آیا ما آنقدر شجاع هستیم که مهربان باشیم؟” این پرسش‌ها در طول سال‌ها پیوسته قلبم را پر کرده است، اینکه چگونه با یکدیگر، با فرزندانمان، حیواناتمان، و زمین رفتار می‌کنیم.

“این آهنگ به عنوان واکنشی به خشونت اسلحه علیه کودکان بود. زمانی که من سعی کردم یک تیراندازی بی‌معنای دیگر در مدرسه را پردازش کنم، خود به خود آمد.

“تراژدی پس از تراژدی در زندگی ما رخ داده است و بسیاری را بی‌امید رها کرده است، من باید امید پیدا می‌کردم. باید امیدوار بودم.

‘شجاع’ دعوتی است برای بررسی سوالات – آیا می توانید به من نشان دهید که چه چیزی مهربان است؟ آیا ما آنقدر شجاع هستیم که مهربان باشیم؟ – و وارد زندگی رهبری همدلانه شوید. دعوتی برای برداشتن گام‌های شجاعانه برای ایجاد جامعه‌ای که شفقت و مدارا را در هسته خود دارد. این آهنگ دعوت به اکشن من است و از دیگران می‌خواهم که جسارت کنند و به این نیت که بدون عذرخواهی عاشق شوند.

  رانش زمین در مالزی / ۱۰۰ نفر فروافتادند

“من نمی توانم دلیلی برای آماده نبودن، جسارت نکردن به دلیل عشق بیاندیشم. همه ما از این موضوع خسته شده ایم. هیچ راهی برای تغییر وجود ندارد، و شجاعت چیزی است که باید گفت. بیندیشیم و به نام عشق عمل کنیم تا امیدمان را به دست آوریم.»

به دنبال انتشار “شجاع”، مونرو ملحق خواهند شد آلن برای یک رشته نمایش خاص و صمیمی در ساحل شرقی در ماه جولای. بلیط و اطلاعات بیشتر را می توانید در laurenmonroe.com/tour پیدا کنید. بنیاد درام ریون یک بار دیگر از طریق sponsoraveteran.givesmart.com برنامه ای را حمایت خواهد کرد که جانبازان را قادر می سازد به صورت رایگان در نمایش های جولای شرکت کنند.

لورن مونرو تاریخ های تور با ریک آلن:

17 ژوئیه – کارخانه شراب سازی شهر (Haymarket Lounge) – بوستون، MA
18 ژوئیه – شهر شراب سازی (The Loft) – نیویورک، نیویورک
19 ژوئیه – کارخانه شراب سازی شهر (The Loft) – فیلادلفیا، PA

عکس از ارتباطات مربوطهمنبع: https://blabbermouth.net/news/def-leppards-rick-allen-announces-july-2023-tour-dates-with-wife-lauren-monroe