راکنفیلد مدعی است که «موسیقی + پیشنهادات» را به کوئینسرایچه ارائه کرده است

بیشتر بخوانید: Todd La Torre Promises Rare + Never Played Songs در تور Queensryche 2023

راکنفیلد خاطرنشان می کند، “برای روشن شدن، من از سال 2017 در حال کار / ارتباط کامل با گروه بودم و به ارائه موسیقی و پیشنهادهایی که برای گروه و برندهای ما و غیره سود می برد ادامه دادم.” بنابراین، علیرغم غیبت علنی او از ضبط و صحنه، به نظر می رسد اظهارات راکنفیلد نشان می دهد که او همچنان با گروه در ارتباط بوده و با آنها کار می کند.

راکنفیلد ادامه می‌دهد: «من 1/3 مالک/ سهامدار برندهای QR/علائم تجاری بوده و هستم، و واقعیت این است که وکلای من تقریباً 5 سال است که در حال «ارتباط و تلاش» برای رسیدن به یک عزم دوستانه نسبت به این باند QR برای جلوگیری از هرگونه اختلال در مارک های QR و غیره مهم است، اما بارها از ما رد شده است (بله شما درست خواندید، ما بیش از 5 سال است که در ارتباط بوده ایم و راه حل ارائه می دهیم). متاسفانه این تلاش ها به جایی نرسیده اند.”

یکی را برای این خواننده های سابق بریزید.منبع: https://noisecreep.com/scott-rockenfield-claims-been-contact-presenting-music-offers-queensryche-since-2017/

اخیراً مشخص شد که بیگانه است Queensryche درامز اسکات راکنفیلد شکایت او را خواهد دید در نهایت به دادگاه هیئت منصفه رفت در اوایل سال 2024. Rockenfield قبلاً علیه دیگر اعضای اصلی شکایت کرده بود مایکل ویلتون و ادی جکسون در سال 2021، به اتهام نقض قرارداد، نقض وظیفه امانتداری و انفصال غیر قانونی. در حال حاضر، قبل از مراحل، راکنفیلد بیانیه‌ای صادر کرده و از طرفداران برای حمایت‌شان تشکر کرده و از وضعیت خود در گروه در طول دوره غیبتش در صحنه در سال‌های اخیر، توضیح داده است.

  جشنواره Power Trip جایگزینی برای آزی آزبورن را اعلام کرد

در پست جدید خود برای هواداران در شبکه های اجتماعی. راکنفیلد می‌گوید: «من می‌خواهم برای همه کسانی که نظر داده‌اند/پاسخ داده‌اند مبلغی بزرگ بفرستم – صرف نظر از اینکه خوب، بد، بی‌اطلاع یا بی‌تفاوت باشد… اما واقعیت این است که من در «کسب و کار موسیقی» بوده‌ام. اکنون بیش از 40 سال است (و بله، این یک تجارت مانند سایرین است)، و شرایطی در زندگی/کسب و کار وجود دارد که ممکن است به وجود بیاید که باید به آنها رسیدگی و/یا حل شود.”

وضعیت راکنفیلد با گروه در سال های اخیر نیز همچنان منبع سردرگمی بوده است. Queensryche به نواختن و ضبط بدون درامر ادامه داد و خواننده تاد لا توره در آلبوم 2019 خود درامز را مدیریت کرد. حکم.

در مدت زمانی که راکنفیلد شکایت خود را علیه این گروه مطرح کرد، کوئینسرایچ آلبوم دیگری به نام 2022 ضبط کرد. اتحاد نویز دیجیتال. این بار گریلو، که پرکننده راکنفیلد بود، پشت درامکیت در ضبط رکورد بود. این گروه همچنین با تاریخ های پراکنده رزرو شده در تابستان و پاییز به تور خود ادامه می دهد. بلیط های خود را دریافت کنید اینجا.

11 گروهی که هرگز با خواننده کلاسیک خود متحد نشدند

می توانید پست راکنفیلد را به طور کامل، که شامل یک کپی از اخطار دادگاه برای محاکمه به صورت تصویری است، در زیر بخوانید.

در ژانویه 2021، درامر در رسانه های اجتماعی پست کرد که او گروه را ترک نکرده بود، اصرار داشت که او گروه را «ترک نکرده، کنار گذاشته، بازنشسته نشده یا رها نکرده است». در ماه می همان سال، راکنفیلد یک وب سایت جدید راه اندازی کرد با عنوان “Queensryche 2021″، اما بار دیگر هیچ بازگشتی به گروه اتفاق نیفتاد. سپس، در اکتبر 2021، Rockenfield اقدام قانونی خود را انجام داد مقابل ویلتون و جکسون این ما را به زمان حال می برد که در آن تاریخ دادگاه 16 ژانویه 2024 در ساعت 9 صبح در دادگاه عالی ایالت واشنگتن در و برای شهرستان اسنوومیش تعیین شده است.

  سفر رئیس شورای اروپا به چین

نوازنده درام می گوید که اکنون احساس می کند «چاره ای ندارد» جز اینکه برای حل مسائل به «هیئت منصفه همتایان» مراجعه کند. او در پایان می‌گوید: «حقایق زیادی وجود دارد که باید به آنها پرداخت. “و بنابراین همانطور که قبلاً گفته ام، “بیا سنگ بزنیم.”

در اوایل سال 2018، گروه بیانیه ای صادر کرد که نوشته بود، “برای کسانی که دوباره در مورد اسکات می پرسند و اینکه آیا او گروه را ترک کرده است – او گروه را ترک نکرده است. او به ما گفت که مرخصی می گیرد و ما هیچ چارچوب زمانی برای بازگشت او نداریم. ما فکر می کردیم که او تعداد کمی را خواهد گرفت. ماه‌ها تعطیل است، بدیهی است که او نمی‌خواهد در حال حاضر تور برگزار کند. چیزی بیشتر از این نمی‌توان گفت و نمی‌توانیم صادقانه‌تر از آن باشیم.

به نظر می رسد مشکلات بین راکنفیلد و گروه به سال 2017 باز می گردد که درامر پس از تولد پسرش از گروه مرخصی گرفت. گروه از کیسی گریلو خواستند تا تعهدات تور خود را در آن زمان تکمیل کند و به آنها کمک کند، و نوازنده درام از آن زمان در محل باقی مانده است.

نوازنده درام می گوید: “من به هیچ کس، از جمله شرکای “تجاری” خود بدخواهی نمی کنم. “اما همچنین قرار نیست تحت فشار قرار بگیرم و/یا اجازه نداشته باشم آنچه را که برای بیش از 40 سال ساختم و مالک آن هستم داشته باشم… من QR را در خانه والدینم در 17 سالگی شروع کردم و اکنون که زندگی ام را شروع می کنم تغییر می کنم. 60 این ماه من می روم و به دنبال نتیجه ای از هیئت منصفه هستم تا تعیین کنم آیا 40 سال من برایم ارزشی دارد یا نه… به همین سادگی است.”

  TEG به کمپین انتخاب در فناوری تشخیص چهره پاسخ می دهد