راجر واترز در تور جدید "حملات بد نیت" را محکوم کرد - اخبار موسیقی - پی اس موزیک

راجر واترز در تور جدید “حملات بد نیت” را محکوم کرد – اخبار موسیقی

صرف نظر از عواقب حملات علیه من، من به محکومیت بی عدالتی و همه کسانی که آن را مرتکب می شوند ادامه خواهم داد.»

راجر واترز از “حملات بد نیت” به کنسرت خود در برلین انتقاد کرد.

او در فیس بوک نوشت: «اجرای اخیر من در برلین مورد حملات بد نیت کسانی قرار گرفت که می خواهند مرا لکه دار کنند و ساکت کنند زیرا با دیدگاه های سیاسی و اصول اخلاقی من موافق نیستند.

بعد از اینکه واترز با موفقیت به حکم دادگاه مبنی بر ممنوعیت کنسرت اعتراض کرد، قرار است این آخر هفته در فرانکفورت ظاهر شود.

منبع: https://www.music-news.com/news/UK/158941/Roger-Waters-slams-bad-faith-attacks-on-new-tour

“عناصر اجرای من که مورد سوال قرار گرفته اند به وضوح بیانیه ای در مخالفت با فاشیسم، بی عدالتی و تعصب در همه اشکال آن هستند. تلاش برای نشان دادن این عناصر به عنوان چیز دیگری غیر صادقانه و با انگیزه سیاسی است. تصویر یک عوام فریب فاشیست بی بند و بار است. از زمان نمایش «دیوار» پینک فلوید در سال 1980 یکی از ویژگی های برنامه های من بوده است.

سخنگوی پلیس در برلین گفت واترز به دلیل “ظن تحریک به نفرت عمومی” تحت بازجویی قرار گرفته است زیرا لباس پوشیده شده روی صحنه می تواند برای تجلیل یا توجیه حکومت نازی ها استفاده شود.

“من تمام زندگی خود را صرف صحبت کردن علیه استبداد و ظلم کرده ام هر کجا که ببینم. وقتی بچه بودم بعد از جنگ، نام آن فرانک اغلب در خانه ما به زبان می آمد، او یادآوری دائمی شد از آنچه در زمان فاشیسم اتفاق می افتد. پدر و مادرم در جنگ جهانی دوم با نازی ها جنگیدند و پدرم بهای نهایی را پرداخت کرد.

  نشانه‌های هشدار در اقتصاد جهانی: سقوط بیش از انتظار صادرات تایوان

این نوازنده 79 ساله پس از اینکه پلیس برلین تحقیقاتی در مورد تصاویر استفاده شده در کنسرت های او در این شهر اعلام کرد، از خود در برابر اتهامات یهودی ستیزی دفاع کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار