دکور مغازه شال و روسری که هر چشمی را خیره می کند - پی اس موزیک

دکور مغازه شال و روسری که هر چشمی را خیره می کند

یک راهکار ایجاد تمایز با سایر فروشگاه ها و ماندگاری در ذهن مشتریان، استفاده از یک المان خاص و متفاوت است. در ابتدا شاید انتخاب این نام به نظرتان مسخره بیاید ولی انجام بسیاری از تحقیقات روانشناسی روی انسان های مختلف نشان داده است که به طور مثال با انتخاب اسم کتاب فروشی، افراد زمانی که به دنبال خرید یک کتاب میگردند ناخوداگاه در ابتدای کار یاد فروشگاه لوازم التحریر شما میافتند و به صورت کاملا غیر ارادی این تصور در آن ها به وجود خواهد آمد که اولین گزینه برای پیدا کردن کتاب مورد نظرشان فروشگاه شماست. به این دلیل که معمولا کیف و کفش با هم ست می شوند، در مغازه های کفش فروشی، کیف هم به فروش می رسد. درست است که باید سعی بر این باشد تا از تمام انواع گل هایی که دارید در ویترین استفاده کنید اما این نباید باعث به هم ریختگی آن شود.

حال ما به شما یاد می دهیم طراحی مغازه دکوراسیون داخلی را چگونه و از کجا آغاز کنید تا جلب نظر هر چه بیشتر مشتریان را داشته باشید. برای طراحی ساعت فروشی باید به دنبال طراحی منحصر به فردی باشید به دلیل اینکه در طراحی آن با گذر زمان در ارتباط هستیم و باید طراحی آن به گونه ای باشد که شخصی که وارد مغازه ای می شود واقعا حس کند که وارد یک مغازه ی ساعت فروشی شده است.طراحی ساعت فروشی نیاز به توجه به جزییات طراحی و اجرایی دقیقی دارد در این راستا استودیو معماری لند طی سال ها تجربه توانسته است جایگاه خود را در بین طراحان پروژه های لوکس و خاص حفظ نماید.برای طراحی و دکوراسیون داخلی ساعت فروشی با ما همراه باشید. در طراحی های ساعت فروشی بعضی برند ها پرطرفدار هستند و نیاز است تا با توجه بیشتری طراحی شوند.برای طراحی برند های خاص می توان از ویترین هایی با زاویه ی مناسب استفاده کرد که از هر طرف قابل نمایش باشند و یا شوکیس های آن ها را به صورت مجزا و نمایان با شیشه های شفاف طراحی کرد.همچنین تفکیک استندها و شوکیس ها براساس برند ساعت می تواند به خریدار کمک کند تا زودتر برای انتخاب ساعت به نتیجه برسد.

یک نمونه از ترکیب رنگهای خاص در طراحی یک فروشگاه، پروژه طراحی داخلی بوتیک زنانه در سعادت آباد تهران است. مشتری باید فقط شاهد محصول زیبا و مرتب نهایی باشد و نه فرایندی که برای رسیدن به این محصول جذاب گذرانده شده است. توصیه می شود.استفاده از ترکیب رنگ ها و متریال گرم و سرد برای رسیدن محیط به تعادل نیز توصیه می شود.ویترین های شیشه ای و ترکیب آن با چوب و پارچه می تواند زیبایی مغازه را افزایش دهد. اگر شما هم مدتی ست که با این موضوع کلنجار میروید که آیا مغازه شال و روسری خوبه یا نه؟ بزرگراهی که قرار است از میان روستای پدری آنها رد شود و همین موضوع سبب تخریب روستا میگردد. اولین قسمتی است که مشتری با آن مواجه می شود و در آن قدم می گذارد . در گذشته مغازه هاویترین های بسیار شلوغی داشتند که بیشتر اجناس را به نمایش بگذارند. در ادامه به راهکارهای طراحی دکوراسیون مغازه و عوامل موثربر هزینه ساخت ویترین و هزینه ساخت دکور مغازه میپردازیم. برای ساخت و طراحیویترین مغازه چوبی با توجه به طراحی دکوراسیون مغازه وهمچنین هزینه ای که کارفرما برای این مورد در نظر گرفته است می توان از نمونه هایممبران یا های گلاس استفاده نمود.

  دریچه بازدید ، زیر فن کویل ، داکت اسپلیت داکت فن

فراموش نکنید که انتخاب نوع نقاشی ها را با توجه به هارمونی رنگ ها و همچنین حس و حالی که دوست دارید به مخاطب خود القا کنید، انتخاب نمایید. گروه معماری آلمانی FAL Design Estratégico که طراحی این فروشگاه را بر عهده داشته، روی سقف بخش اصلی فروشگاه، تزیین دکوراسیون با چوب و دکوراسیون چوبی را سرلوحه کا خود قرار داده است. است. محصولات و اجناس یک مغازه باید به نحوی در کنار یکدیگر چیده شوند که در معرض دید مستقیم مشتری بوده و از نظر بصری سودمند باشد؛ چرا که هدف اصلی فروش محصولات و اجناس داخل فروشگاه بوده و نه نمایش زیبایی های ظاهر آن. چیدمان دقیق دکور مغازه لوازم التحریر حساب شده و فواصل دقیق از یکدیگر به شما کمک می کند که مشتریان را به نقاط مورد نظر خود هدایت کنید. اماامروزه ساخت ویترین مغازه مدرن و مینیمال طراحی و اجرا می شود ودیگر نیازی نیست که تمام اجناس خود را از پشت ویترین به نمایش بگذارید تا مشتری هاجنس مورد نظر را انتخاب کنند. ساخت ویترین ام دی اف که به ساخت ویترین چوبی نیزشناخته می شود، امروزه بسیار ترند شده است. برخی افراد ترجیح میدهند محصولاتشان در مرکزاصلی توجه باشد و به همین خاطر است که انواع محصولات خود را در ویترین به نمایش میگذارند.در مقابل، بعضی از مغازه داران عزیز نیز هستند که سعی می کنند با استفاده از یک سریآیتم های خاص در طراحی ویترین مغازه دکوراسیون آن را در معرض دید افرادقرار دهند و جلب توجه کنند.

بلکه طراحی دکوراسیون مغازه به صورتمینیمالیستی تاکید دارد که با نمایش یک تا حداکثر سه نمونه از اجناس در ویترینمغازه به صورت خلاقانه، مشتری را وادار به ورود به مغازه کنند. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه و طراحی دکوراسیون ویترین مغازه از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و بهتر است در هنگام طراحی داخلی مغازه های مختلف اصول فنگ شویی مغازه را رعایت کنید تا بتوانید دکوراسیونی شیک و کاربردی را در فضای مغازه و یا فروشگاه ایجاد کنید. از دیگر عوامل مهم و تاثیر گذار طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی فروشگاه کفپوش آن هست که باید هماهنگ با سبک فضا باشه و لیز نباشه و به راحتی بتوان آن را تمیز کرد چون ممکنه در طول روز مواد و محصولات آرایشی و بهداشتی بر روی آن ریخته و باید خیلی سریع آن را پاک کرد.یکی از نکاتی که در هنگام انتخاب کفپوش باید بهش توجه کنیم اینکه چون فروشگاه مکانی پرتردد هست علاوه بر زیبایی کفپوش باید به دوام آن هم توجه کنیم که در برابر رفت و آمدهای مکرر دچار آسیب و شکستگی نشود.

از یک مجموعه چراغ سقفی در کنار هم استفاده نموده است و علاوه بر روشنایی فروشگاه از این لامپ ها نیز به عنوان دکوراسیون بوتیک بچه گانه استفاده نموده است. دکوراسیون و طراحی داخلی فضاهای تجاری، با توجه به کاربری، تیپ غالب کاربران و علاوه بر این موقعیت مکانی پروژه متفاوت است. در مقایسه با یک قاب چوبی یا پلاستیکی، عبور از آنها بسیار دشوار است. در طراحی ساعت فروشی می توان از المان ها و نماد های خاصی برای زیبایی مغازه استفاده کرد که نمونه از این نماد ها استفاده از ساعت های خاص و کار شده بر روی دیوار ها است یا استفاده از ساعت های قدیمی و شنی برا ایجاد حس بهتر و تاثیرگذار تر در خریدار است.طراحی مغازه ساعت فروشی با عقربه ساعت هم می تواند طراحی متفاوت را برای مغازه ی شما به وجود بیاورد. به طور کلی نوع چیدمان ویترین وقفسه بندی مغازه باید به گونه ای باشد که در عین خاص بودن، احساس سردرگمی درخریدار ایجاد نکند. رنگ ها احساسات مختلفی را در بیننده به وجود می آورند و این یک امتیاز برای فروشندگان است؛ زیرا می توانند با استفاده از رنگی مناسب برای دکوراسیون مغازه ی خود احساس نشاط، خاص بودن، هیجان و مجموعه ای از احساسات مثبت را در مشتریان خود ایجاد کرده و نظر آن ها جلب نمایند.

  رئیس جمهوری کره جنوبی خطاب به ارتش: روحیه جنگ و تلافی داشته باشید

از وجود مکانی برای نشستن و استراحت مشتری ها نیز نباید غافل شد. دکواسیون و طراحی مغازه ها به دو بخش تقسیم می شود: دکور ویترین مغازه که باعث جذب و هدایت مشتری به داخل می شود سپس طراحی داخل را با خیال آسوده به ما بسپارید. با ما همراه باشید تا با جزئیات بیشتری از نکات مربوط به دکوراسیون گل فروشی آشنا شویم. پس همانطور که گفته می شود، ظاهر یک مغازه از بیرون مهمترین نقش را در تبلیغ و جذب مشتری دارد؛ طراحی فضای مناسب و قابل دسترس در ورودی هر فروشگاه و ظاهر زیبا و متمایز آن از نکات بسیار مهم در دکوراسیون آن است. از نظر قیمت بسیار به صرفه می باشد و به عنوان ارزان ترین نما کامپوزیت مغازه شناخته می شود. نمای رومی ساختمان که به نمای کلاسیک هم شناخته می شود به دلیل داشتن المان های زیبایی متعدد همچون معماری پیچیده و مصالح ساختمانی گران قیمت (سنگ مرمر، گرانیت و ترواورتن) افراد زیادی را به خود جذب می کند.

در طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاهی یا در اصطلاح معماری داخلی فروشگاه لازم است تا از انواع لامپ ها و لوسترهای مختلفی بدین منظور استفاده شود. اولین شخصی که باید بهترین ایده رو برای دکوراسیون مغازه تبریز پیشنهاد بده خود فرد صاحب مغازه هس و در مرحله بعد میتونین با متخصصین هلدینگ شریفی برای ایده های خلاق و نو درخواست مشاوره بدین تا تجربیات خودمون در این حوزه با بهترین نمونه پروژه ها رو داشته باشین. از مهمترین اقدامات قبل از تاسیس مغازه و فروشگاه در اصفهان توجه به دکوراسیون داخلی و طراحی منحصر به فرد آن است. از اجناسی باشکل و اندازه مناسب در ویترین مغازه استفاده کنید. به دلیل رقابتی بودن و تاثیر بسیار زیاد طراحی دکوراسیون مغازه در ایجاد جذابیت برای مشتری و در نتیجه فروش بیشتر و بهتر فروشگاه موجب میشود که مالکان واحدهای تجاری و فروشگاهی هزینه های بسیار زیادی را صرف طراحی ویترین و طراحی دکوراسیون بکنند . اول اینکه سقف کاذب کل تاسیسات، سیمها و تمام بی نظمیهای سقف را میپوشاند و با هزینهی کمی سقف زیبا و شکیل میشود.

یکی از اصولی که دکوراتورهای مجرب به طرز خارق العاده ای می توانند آن را پس از طراحی و نصب متریال های مختلف در دکوراسیون فروشگاهی به کار ببرند استفاده از نورپردازی مناسب در فضای فروشگاه یا در دکور مغازه و همچنین دکور فروشگاه می باشد. اگر محیط مغازه از طراحی زیبایی تشکیل شده باشد مسلماً مشتریان بیشتری جذب میشوند؛ اما در صورتی که از طرح مناسب و مطلوبی استفاده نکرده باشید یک دلیل برای دفع مشتری محسوب میشود، دکوراسیون داخلی مغازه باید بر اساس نکات و اصولی طراحی شده باشد. یکی از نکات اصلی قرار دادن یک میز و چند صندلی دور آن بعنوان محل نشستن مشتری است. بنابراین صندلی های کافی و راحت از دیگر ویژگی های مهمی است که باید در طراحی مغازه خود اعمال کنید.

  عناوین روزنامه‌های جهان؛ انتشار ۱۳ هزار سند محرمانه ترور «جان اف کندی» پس از ۶۰ سال

اگر فضای بزرگی در اختیار دارید، علاوه بر میز و صندلی، از یک مبل یا صندلی راحتی نیز استفاده کنید. گروه دکور آی پی جی دکور با در نظر گرفتن این موضوع، بهترین شیوههای طراحی فضای داخلی مغازه لوازم آرایشی را در اختیار شما قرار میدهد و به هرچه بهتر شدن فضای کسب و کار شما کمک میکند. ویترین مغازه یک توضیح کلی از نوع کسب و کار و سبک کار شما دراختیار مشتری قرار می دهد. همچنین باید بدانید که طراحی و ساخت ویترین مغازه به مراتب تاثیرعمیق تری نسبت به طراحی و ساخت دکور مغازه دارد که موارد زیر در آن دخیلهستند. ساخت دکور مغازه موجب ایجاد جذابیت و کنجکاوی درافراد می شود. لازمه ایجاد طراحی مغازه به سبک مدرن داشتن کمی خلاقیت و نوآوری در طراحیست طراحی داخلی مغازه چوب . همچنین نوع خلاقیت در طراحی ویترین مغازه میتواند تاثیر بسیار مثبتی در جذب مشتری داشته باشد. ظاهر پسندیدهدر ویترین مغازه و ساخت دکواسیون مغازه، در کنار کیفیت خدماتو کالاها می توانند پکیج موفقیت درهر رشته کاری باشند. از کالاها و محصولات خود درابعاد و اندازههای بزرگتر در ویترین استفاده کنید. بلکه دوست دارید محیط آنقدر جذاب باشد که افراد به خودی خود به سمت کالاها و اجناس جذب شوند. راهروهای شلوغ و برخورد با دیگران در اين راهرو را دوست ندارند.

درکسب و کارهای کوچک مانند طراحی دکوراسیون مغازه پوشاک، دکوراسیونآرایشگاه، ویترین موبایل فروشی در موارد بزرگتر مانند دکوربانک و غیره همه در جذب مشتری و کسب موفقیت آنها تاثیر بسزایی دارد.امروزه سطح توقعات افراد بالا رفته است و در صورتی که ظاهر یا ویترین جلویمغازه یا فروشگاه جذابیت نداشته باشد، نمی توان انتظار بازخورد خوبی همداشت. مثال این کار را می توان در مغازه های بزرگ دوخت کت و شلوار ببینیدکه قرقره، نخ و سوزن را به صورت ماکت های بزرگ درآورده است و کت و شلوارهای زیبارا از آنها آویزان کرده است. اینگونه قفسه ها در اندازه های مختلف متناسب با سایز مغازه و همچنین شکل های مختلف که برای قرار گیری انواع لوازم آرایشی (پدها، قلموها و باکس های بزرگ و کوچک) در بازار موجود هستند. برای تزیین قفسه های خود از وسایلی متناسب با فصلی که در آن هستید، مثلا از مجسمه های آدم برفی برای فصل زمستان یا برگ های زرد و نارنجی رنگ برای فصل پاییز، استفاده کنید. یا در طول پاییز ، یک سبد برگ و سیب را با چکمه های پیاده روی قرار دهید.

شما با رعایت این نکات می توانید مشتری های مغازه خود را چند برابر کنید و فروش خود را بالا ببرید. تمامی نکات طراحی ویترین در مورد برقراری ارتباط مشتری با تصویر برند شما است. در طراحی ویترین مغازه خود سعیکنید حس کنجکاوی مشتریان را تحریک کنید. یکی از روشهایی کهشما میتوانید با استفاده از آن مشتریان و رهگذران را به داخل مغازه بکشانید،استفاده از المانهایی است که حس کنجکاوی افراد را تحریک میکند. میتوانید در هنگام طراحیدکوراسیون مغازه محصولات خود را به جای اینکه در ویترین در کنار هم قراربدهید، چند عدد از آنها را پشت سر یکدیگر قرار دهید. دکوراسیون فروشگاه خود را میتوانید بهصورت دیواری یا زمینی دنبال کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار