دلمارک رکوردز هفتادمین سالگرد خود را با رویدادهای 2023 و گلچین بلوز جشن گرفت – صحنه بلوز آمریکایی

آخر هفته روز کارگر، دلمارک میزبان سومین قدم زدن سالانه راکول بلوز و جاز با موسیقی، غذا و سرگرمی در استودیوها و مشاغل منطقه خواهد بود.

فضای Evanston میزبان جشن دیگری در 20 سپتامبر خواهد بود که در آن دیو اسپکتر رهبری یک گروه ستاره‌ای از Delmark Players را بر عهده دارد. برای بلیط سر بزنید اینجا.

منبع: https://www.americanbluesscene.com/2023/06/delmark-records-celebrates-70th-year-with-2023-events-and-blues-anthology/

هفتاد سال قبل از اینکه باب کوستر فقید، Delmar (بعداً Delmark) Records را تأسیس کند، در حالی که یک دانشجوی کالج در سنت لوئیس بود، نمایش سیار غرب وحشی بوفالو بیل آغاز شد، چستر A. آرتور رئیس جمهور شد، توماس ادیسون برای اولین بار نور الکتریکی را به Roselle، NJ آورد. زمان، و “بلک بارت” در اخبار برای سرقت دیگر از کالسکه بود. هنگامی که کوستر اولین آلبوم خود را در سال 1953 منتشر کرد، بسیاری از چهره‌های نمادین بلوز و جاز هنوز نوازنده‌های روزمره بودند، آیک در کاخ سفید بود و ایالات متحده در کره می‌جنگید.

حالا هفتاد سال بعد، دلمارک قدیمی ترین گروه موسیقی مستقل موسیقی جاز و بلوز در جهان است که دارای کاتالوگ برجسته با بیش از دوازده هزار ضبط شده توسط یک مجازی که از موسیقی جاز و بلوز است. اگرچه کوستر در سال 2018، تحت رهبری رئیس/مدیر عامل، جولیا میلر، و مدیر هنری البیو باریلاری بازنشسته شد، دلمارک در مدت پنج سال بیش از 30 آلبوم منتشر کرده است، بیش از دوازده هزار آهنگ را به صورت دیجیتالی در دسترس قرار داده است و به مأموریت خود برای جستجو ادامه می دهد. شناسایی و ثبت استعدادهای جدید برای جشن گرفتن هفتادمین سالگرد، دلمارک به خزانه‌ها حمله کرد تا یک گلچین جدید را در 21 ژوئیه بر روی CD، LP و دیجیتال منتشر کند.

دلمارک در این ماه سالگرد را به سبکی باشکوه جشن گرفت، از سه شنبه زنده WDCB Bluesday در کلاب فیتزجرالدز، که توسط افسانه دی جی بلوز تام مارکر میزبانی شد تا نمایشی فوق العاده در جشنواره بلوز شیکاگو، که شامل اجراهای برتر از دمتریا تیلور و ماد مورگانفیلد (کودکان) بود. اسطوره های بلوز شیکاگو به ترتیب ادی تیلور و مادی واترز) و جشن هفتادمین سالگرد شامل دیو اسپکتر، جانی ایکوانا، جانی بورگین، باب استروگر و تعداد زیادی از هنرمندان شگفت انگیز دیگر. بیلی بوی آرنولد، اسطوره بلوز، قبل از رفتن به چادر دلمارک برای امضای نسخه‌هایی از کتاب جدید خود در انتشارات دانشگاه شیکاگو، با یک اعلامیه شهردار تجلیل شد. ماد مورگانفیلد با CBS News درباره جشنواره و زندگی او در موسیقی مصاحبه کرد. تماشا کردن اینجا.

  عناوین روزنامه‌های جهان؛ ابراز نگرانی رئیس رژیم صهیونیستی: اسرائیل تکه‌تکه خواهد شد

از جونیور ولز، بادی گای، مجیک سام، اوتیس راش، دینا واشنگتن، تی بون واکر، لیتل والتر و مادی واترز گرفته تا ممفیس اسلیم و جیمی جانسون، مجموعه هفتادمین سالگرد تصویری کامل از طاق باورنکردنی بلوز کلاسیک دلمارک است. در طول سال ها منتشر شد.