خرید باتری ماشین و 7 اصل آن آبی بیوتی | نکاس باتری

به عنوان اولین قدم، باید بدانید که از میان دو نوع باتری، کدام یک از آن­ها مناسب خودروی شما است. باید بگوییم که در این روزها، باتری­‌های خشک و اتمی در بازار فروش بیش­تری دارند. کیفیت بهتری دارند و همین مورد موجب شده است که در طول این سال­‌ها، طرفداران بیش­تری داشته باشند.

  • فروش باتری یک کار تخصصی است و بهترین راه برای اینکه شما از تخصص فروشنده مطمئن شوید، وجود پروانه کسب است.
  • نوع دوم معمولاً مهر و موم شده است و به الکترولیت مایع اجازه می دهد تا در طول عمر باتری کار کند و نیازی به تعویض ندارد.
  • در بین تولیدات ایرانی اوربیتال وان سپاهان باتری برای ماشین پراید مناسب ترین گزینه است و در بین خارجی ها دلکور باطری و هیوندای بالاترین کیفیت را دارند .
خرید باتری ماشین و 7 اصل آن آبی بیوتی | نکاس باتری

برای درک بهتر به عنوان مثال می توان گفت که مثلا سیستم صوتی ماشین به 50 آمپر نیاز دارد. اگر باتری ماشین 60 یا 70 آمپر باشد، به دلیل تزریق آمپر بیش از حد به سیستم صوتی، این سیستم دچار خرابی شده و آسیب خواهد دید. در ادامه ی راهنمای خرید باتری خودرو ر مورد سایر موارد نیز صحبت خواهیم کرد. راهنمای خرید باتری ماشین قطعا مهم ترین موضوع در خرید باتری تاریخ ساخت آن است. باتری خودروی کم مصرف و بدون نگرانی است که در هر شرایط آب و هوایی کار می کند اما طول عمر آن حدود حداکثر 4 سال است. البته انواع باتری ها طول عمر متفاوتی دارند و هر کدام به مرور زمان سولفاته می شوند اما با رفتار مناسب می توان این طول عمر را تا حد زیادی افزایش داد.

  "برنامه محیط های کاری سالم از نظر روانی" صنعت موسیقی آغاز شد

انتظار ما از یک باتری خوب چیست و برند باتری چه اهمیتی در کیفیت آن دارد؟

خرید قطعات یدکی خودرو به ویژه باطری، بهتر است به صورت حضوری و از فروشندگان معتبر صورت گیرد اما گاهی شرایطی پیش می‌آید که خرید اینترنتی برای شما اولویت بیشتری خواهد داشت. در این حالت، حتما خرید خود را از فروشگاه‌ هایی که دارای نشان نماد الکترونیک هستند انجام دهید. سایت باتری آنتایم به عنوان نمایندگی فروش باطری ماشین و ارائه دهنده سریع ترین خدمات امداد باتری شبانه روزی ، تجربه یک خرید مطمئن را به شما هدیه می دهد.

کیا سورنتو یکی از تولیدات ویژه شرکت کره‌ای کیا بوده که در سال 2003 تولید خود را شروع کرده است. کیا سورنتو از سال 2003 تا الان چهار نسل از ماشین‌های خود را روانه بازار کرده است. سورنتو با تغییراتی  که در ظاهر و بدنه آن داده توانسته جایگاه خود را در سطح جهان حفظ کند. باطری‌های سیلد از صفحه سرب و کلسیم ساخته شده و در عین حال نیاز به هیچ مراقبتی ندارند.

خبر خوش این است که آقای باطری همه‌جوره می‌تواند شما را در داشتن یک خرید یک باتری مناسب یاری دهد. مشاورین آقای باطری تمام اطلاعاتی که برای خرید یک باتری با کیفیت و متناسب با خودروتان لازم دارید را در اختیارتان خواهند گذاشت. همچنین با آقای باطری خیال‌تان از کیفیت و اصالت محصولی که خریداری می‌کنید و البته گارانتی آن آسوده است.

۹ مدل زباله محو کن پرقدرت و باکیفیت با قیمت روز…

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار