خدمات شبکه در تهران خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه نوین نت به صورت آنلاین

پشتیبان شبکه نیز به فرد یا شرکتی که مجموعه فعالیت های فوق را مدیریت می کند گفته می شود. پشتیبان شبکه می تواند یک فرد و یا یک شرکت متخصص باشد که در حوزه پشتیبانی شبکه مهارت و تخصص دارد. مدیریت و نگهداری از شبکه های کامپیوتری باید توسط افراد مجرب و با تجربه انجام شود تا خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار و نگهداری از سیستم ها به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد. نصب ، جایگزینی و به روزرسانی سخت افزار و نرم افزار بخش مهمی در خدمات نگهداری شبکه است. زیرا این اطمینان را می دهد که شبکه فناوری اطلاعات شما به دلیل فن آوری منسوخ شده در بخش سخت افزار و یا نرم افزار آسیب پذیر نمی شود.

ما میدانیم که پیدا کردن شرکت معتبر خدمات کامپیوتری و اعتماد کردن به آن چقدر دشوار است . تغییرات در محتوای این موافقتنامه، نیازمند اطلاع رسانی به کاربر مبنی بر “تغییر در موافقتنامه” است و پس از آن، کاربر مجاز به پذیرش یا خروج از توافقنامه خواهد بود. به هر حال تداوم استفاده از خدمات، خود به خود به منزله ی قبول مفاد آخرین نسخه موافقتنامه است. ب) نحوه ی شناسایی کاربر شماره تلفنی است که در موقع ثبت نام و همزمان با پذیرش این موافقتنامه به شرکت اعلام کرده است. الف) مبنای اندازه گیری خدمات، مدت زمانی است که شرکت برای عرضه خدمت به هر کاربر اختصاص می دهد که بر حسب دقیقه محاسبه می شود.

ارتباط با ما

با ورود شرکت پشتیبانی شبکه ، دیگر نباید نگرانی از بابت تامین امنیت اطلاعات شرکت مانند نشت اطلاعات محرمانه سازمان، ویروسی شدن کامپیوترها و سرورهای داخل شبکه، و امنیت در تبادل اطلاعات، وجود داشته باشد. شرکت های پشتیبان شبکه، نهادهایی هستند که بسیاری از راه حل های پشتیبانی شبکه که در بالا ذکر شد، را ارائه می دهند. با توجه به افزایش تقاضا برای راه حل‌های پشتیبانی شبکه با کیفیت بالا، شرکت‌هایی مانند آن‌هایی که در این زمینه از مدیریت پشتیبانی فناوری اطلاعات تخصص دارند، رایج‌تر می‌شوند.

کندی سرعت شبکه

یک شرکت معتبر وجود یک کارشناس پشتیبانی شبکه از زمانی که شما به مشکل بر میخورید یا درخواستی را اعلام می کنید ، تضمین می کند که در حداقل زمان ممکن (با توجه به مشکل و اهمیت موضوع و تاثیر آن بر روی کسب و کار شما) درخواست شما را انجام دهد. در واقع این تعهد باید در قالب یک بند از قرارداد پشتیبانی شبکه به شما ارائه شود. در حالی که پشتیبانی شبکه، پشتیبانی سیستم، پشتیبانی از سرور و غیره از نظر فنی چیزهای متفاوتی هستند، بسیاری از ما – از جمله افراد فناوری اطلاعات – از این عبارات به جای یکدیگر استفاده می کنیم. ما می خواهیم از فناوری اطلاعات مراقبت شود تا کسب و کار بتواند رشد کند.

اینترنت استارلینک چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

هدف ما ارائه ی خدماتی با عالی ترین کیفیت است که بتواند همه ی نیازهای مربوطه را برآِورد کند. پیش از تصمیم گیری در رابطه با راه اندازی و یا ارتقا شبکه و خرید تجهیزات، جهت دریافت مشاوره رایگان و یا اطلاع از تعرفه خدمات شبکه و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن ۵۷۸۰۱۰۰۰ در ارتباط باشید. تنها چند دقیقه قطع شدن شبکه می‌تواند باعث اختلال گسترده و خسارت بسیار زیاد به سازمان شود، به همین دلیل انجام اقدامات امنیتی بسیار ضروری است. هر سازمانی، صرف نظر از اندازه، صنعت یا زیرساخت‌ها، به درجه‌ای از راه حل‌های امنیت شبکه نیاز دارد تا از در مقابل تهدیدهای مختلف سایبری در امان بماند. راه اندازی سرور ذخیره سازی برای کاهش هزینه اینترنت توسط نرم افزار TMG / ISA2006.

تک دیتا با بهره مندی از کارشناسان باتجربه و ماهر خود در زمینه های مختلف انواع سیستم های تحت شبکه آمادگی کامل دارد تا خدمات پشتیبانی را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه نماید . وظیفه تک دیتا ارائه خدمات شبکه به شرکت‌هایی است که به اهمیت و مزایای برون سپاری خدمات فناوری اطلاعات واقف هستند و نگهداری شبکه خود را به یک تیم متخصص سپرده اند. در حالت کلی خدمات اکتیو شبکه را می توان مجموعه خدماتی در نظر گرفت که بعد از نصب و پیاده سازی کار های پسیو شبکه انجام می ‌شود. هرگونه عملیات نرم افزاری که باعث تغییر روی داده ‌های قابل عبور از شبکه باشد، خدمات اکتیو شبکه نام گذاری می شود. خدمات شبکه مجموعه فعالیت ها و خدماتی که شامل نصب و راه اندازی ، استفاده و بهره برداری ، رفع عیب مدیریت زیر ساخت فناوری اطلاعات و شبکه یک مجموعه می شود ، می باشند. شبکه های کامپیوتری در تمامی حوزه های کسب و کار و سازمان های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرند.

  • جهت تامین امنیت شبکه , نصب آنتی ویروس و …… امنیت شبکه شما را تامین می کند.
  • استفاده از خدمات شبکه و کامپیوتر برای سازمان ها و نهاد های مختلف امری اجتناب ناپذیر است و یکی از مهمترین نیاز های کسب و کار امروزی به حساب می آید.
  • دیگر بل خرابی زکی از سیستم ها و یا از بین رفتن داده ها بر روی یک سیستم به آسانی می توان آن ها به دلیل وجود رابط شبکه ای بازیابی کرد .
  • از ویروس های رایانه ای گرفته تا خرابی های سخت افزاری در ایجاد پرونده های فاسد ، آتش سوزی ، سرقت و غیره از جمله مواردی هستند که می تواند اطلاعات را از بین ببرند.

در صورت پذیرفتن پروپوزال، قرارداد همکاری بین شما (مشتری) و پیراسیس ( ارائه دهنده خدمات شبکه ) منعقد می‌گردد. تک دیتا درزمینهٔ طراحی و نظارت دیتاسنتر و مراکز داده و ارائه راهکار جامع دیتاسنتر و مشاوره، طراحی، اجرا و نظارت بر آن و استاندارد سازی اتاق سرور فعالیت دارد. از طرف دیگر هر داخلی که به عنوان یک کلاینت در شبکه قرار می گیرد می تواند از طریق امواج وایرلس به سانترال مرکزی متصل شود. این در حالی است که در دستگاه های قدیمی امکان ارتباط وایرلس برای داخلی ها امکان پذیر نبود. از دیگر مزایای استفاده از ویپ به عنوان سیستم تلفن سانترال ، امکان ارتباط بین چند مرکز تماس است. به این معنی که شرکت ها و سازمان های بزرگ می توانند چند شعبه یا دپارتمان خود را از طریق اینترنت یا اینترانت به یکدیگر متصل کنند.

در خدمات شبکه و سرور ، راه اندازی شبکه معمولاً به انجام اقدامات اولیه جهت شکل‌گیری بستر شبکه گفته می‌شود. اقداماتی نظیر طراحی و اجرای زیرساخت شبکه، طراحی و اجرای اتاق سرور، در مقیاس های بزرگتر طراحی و آماده سازی دیتاسنتر و سایر فعالیتهایی که از مشتقات آن می‌باشد. پشتیبانی شبکه یکی از نگرانی های مشتریان پس از راه اندازی شبکه محسوب می شود تک دیتا پس از راه اندازی شبکه به مدت یک سال پشتبانی شبکه شما را توسط تیم مجرب خود به عهده می گیرد. در این مدت شما مشتریان گرامی با آرامش خاطر به توسعه سازمانی و ارتقاء کارشناسان فناوری اطلاعات خود می پردازید و پس از یک سال پشتیبانی دانش کافی در سازمان شما رسوب می نماید. تهران به خاطر ظرفیت بالا در ایجاد کسب و کار های مختلف، هم اکنون به عنوان یکی از شهر های پیشگام ایران در زمینه شبکه و ارائه خدمات شبکه تبدیل شده است.

خدمات شبکه در تهران خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه نوین نت به صورت آنلاین

در هر صورت، برای اطلاع از قیمت خدمات شبکه می‌توانید با پینگونت از طریق شماره تماس و ایمیل در ارتباط http://taraznet.com باشید. در هنگام خرید هارددیسک های اینترنال از بازار کامپیوتر که اکثرا دو برند وسترن دیجیتال و سیگیت بیشتر خودنمایی میکنند ممکن است با رنگ بندی انواع هارد مواجه شوید.البته این موضوع بیشتر جنبه تبلیغاتی و فروش داشته و به موضوع دیگری ارتباط ندارد. نکته دیگر که برای رنگ بندی انواع هارددیسک بکار میرود دسته بندی انواع هارددیسک برای کاربری های محتلف روی سیستم میباشد. یعنی اینکه چه مقدار حجم دیتا ما نیاز داشته باشیم و برای چه نوع کاری ما میخواهیم هارددیسک را بکار ببریم ، پس این دو نکته ما را به هدفمان یعنی انتخاب هارددیسک مطابق با رنگ های هارددیسک موجود در بازار کمک میکند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار