خانه دوبلکس شیک ایرانی، خانه کوچک جذاب در اصفهان

این کابل های فولادی علاوه بر ایجاد امنیت، گردش عمودی در دکوراسیون داخلی را فراهم می آورد. از اینرو این نوع طراحی برای ساکنان این امکان را فراهم می کنند که از انواع چیدمان های مختلف به بهترین شکل بهره مند شوند. معمولا در دکوراسیون داخلی خانه و ویلای دوبلکس، شاهد سقف های بلندی هستیم که اگر به خوبی مدیریت نشوند نه تنها زیبا نیستند بلکه منظره ای بد به دکوراسیون داخلی منزل میدهند. برای ساخت ویلا در مازندران قطعاً شما تمام مراحل قبل را انجام داده اید و اکنون یک قرارداد پیمانکاری ساخت با بهترین شرکت پیمانکاری امضا نموده اید. همچنین اگر می خواهید یک ویلای کوچک شیک داشته باشید به نحوی که از طراحی باغ ویلا و همچنین طراحی داخلی ویلا بسیار زیبا مدرن و یا سنتی بهره مند باشد، شرکت آریانا عمران آماده خدمات رسانی به شما می باشد. طراحی خانه دوبلکس کوچک ساده 2021 – شرکت دکوراسیون داخلی … امروز در چیدانه می خواهیم با ۱۰ دکوراسیون داخلی جذاب از ویلا های ایرانی آشنا شویم با ما همراه باشید. استفاده از این دیوار های شیشه ای علاوه بر اینکه دیدی مدرن به خانه ی شما میدهد میتواند محافظی قوی برای طبقه ی بالای منزل شما نیز باشد.

انتخاب یک پله اسپیرال مطبق با سبک دکوراسیون داخلی فضای شما میتواند ایده ی بسیار مناسبی جهت زیبایی بیشتر دکوراسیون داخلی خانه و ویلای دوبلکس شما باشد. به طور مثال اگر شما سبک اداری را برای ویلای خود انتخاب کنید؛ همواره به فکر کار و انجام مسئولیت هایتان می افتید. شما می توانید برای متفاوت نشان دادن آن، به افزودن شکل های دایره ای به فضای مد نظرتان فکر کنید. شما می توانید با رعایت چند نکته ی ساده ویلای خدو را به صورت مدرن در بیاورید نیاز به هزینه های زیاد و استفاده از وسایل خارجی نیست. در واقع در سبک های مدرن از سقف ها و دیوارهای تزئیناتی و پر زرق و برق استفاده نمی شود.

فرقی نمیکند که طراحی یک ویلای مدرن دوبلکس باشد یا یک طراحی ویلای کوچک نمای طراحی شده برای ویلا باید عناصری در خود داشته باشد تا باعث … از اینرو بار اضافهای را روی سازه وارد نمیکند. از اتفاقاتی که همیشه ایجاد محدودیت در طراحی معماری به وجود می آورد و طراحان را به چالش می کشاند، ایستایی و پایداری سازه ای طراحی ویلا صورت گرفته است. به دلایل شرایط اقلیمی ایران در میان حیاط هر خانه ای آن روزها حوض زیبایی وجود داشت. ویلا ها در هر کجای جهان با توجه به معماری بومی ، فرهنگ ، شهرسازی و وضعیت اقتصادی آن منطقه ، به گونه های مختلفی دیده میشوند. این بدان معناست که شما میتوانید با طرح های زاویه دار و چراغ های مدرن و زیبا جذابیت بصری در دکوراسیون داخلی خانه و ویلای دوبلکس خود مانند تصویر بالا بوجود آورید.

  اولین نمایش واقعی: مجموعه زنده تاکویا ناکامورا

ویلاها در مناطقی ساخته می شوند که از هر طرف آزاد هستند، برای طراحی ویلا ابتدا باید بودجه و هدف خود را برای ساخت ویلا مشخص کنید زیرا هزینه ی سبک های ساختاری و طراحی های داخلی و خارجی ویلا متفاوت است. شیرآلات و یراق آلات جزو آیتم های لوکس دکوراسیون شماست و تنوع بسیار بالای شیرآلات و یراق آلات شاید کمی کار انتخاب را برایتان سخت کند. در این سالن عناصر و ویژگی های چشمگیر متعددی وجود دارد ولی احتمالا پارتیشن سبزی که با تخته های باریک درست شده بیش از هر چیز دیگری جلب توجه می کند. اگر شما دارای فضای محدودی هستید پس باید از پله های اسپیرال برای دکوراسیون داخلی خانه و ویلای دوبلکس خود استفاده نمایید.

بنابراین، طراحان ایوانی بسیار بزرگ تقریباً به ابعاد ۱۰۰ مترمربع، در زیر حجم های معلق، به عنوان قلب این ویلا، جایی که افراد خانواده در فصول گرم گرد هم جمع می آیند، جانمایی کردند. در فرم گرایی با لحاظ کردن شرایط مالی کارفرما ، اقلیم منطقه ، ابعاد سایت پلان و توپوگرافی را باید حتما در نظر گرفت . با در نظر گرفتن سلیقه شخصی و منطقه جغرافیایی مورد نظر بهتر است متریال مورد استفاده برای طراحی نما دارای تناسب خوبی با اقلیم آن ناحیه باشند تا منجر به هزینه اضافی در خصوص بازسازی و یا عدم ایمنی مناسب نشوند. از دیگر عوامل تعیینکنندهی هزینهی باغ ویلا، نوع و کیفیت متریال استفاده شده در آن است.

به گونه ای که به راحتی می توان اتاق هایی را که شلوغ تر و پرتردد هستند را در طبقه پایین قرار داد و اتاق هایی همچون اتاق مطالعه، اتاق خواب و اتاق کار را در طبقه بالا جای داد زیرا ساکنین برای انجام این کارها به تمرکز و آرامش بیشتری نیاز دارند. همچنین به طور قابل توجهی می توان در این نوع طراحی داخلی سادگی در بهره گیری از رنگ ها مشاهده نمود. بدین صورت که ابتدا زیر زمین و پارکینگ قرار داشت، سپس طبقه همکف را مشاهده می کنیم که فضای عمومی و خدماتی در آن قرار دارد، طبقه بالایی که شامل فضای خصوصی می باشد و در نهایت فضای پشت بام که برای تفریح، استراحت و بهره مندی از چشم انداز زیبای اطراف می باشد.

  از تاکید رئیسی بر همراهی ایران و سوریه تا نارضایتی ۷۴درصدی صهیونیست‌ها از نتانیاهو
برای اینکه بخواهید خانه و یا ویلای دوبلکس خود را زیباتر از آنچه که هست نمایید میتوانید از طرح ها و پیشنهاد هایی که در این مقاله به آن اشاره میشود، الهام گرفته و در دکوراسیون داخلی خود اجرا نمایید. البته بایستی به این نکته توجه نمایید که اجرا نمودن شلنگ هوا در این بخش نیز مستلزم عایق کاری رطوبتی است. این پله ها فضای کمتری را به نسبت سایر پله ها اشغال مینماید و شما میتوانید از فضای بیشتری برای دیگر مقوله های دکوراسیون داخلی استفاده نمایید. بعد از مشخص شدن ریز فضاها بر حسب نیاز کار فرما فرایند طراحی و تجسم فضاها آغاز شد .بدین صورت که ابتدا هر فضا از داخل به صورت مستقل از سایر فضاها تجسم می شد تا ایده آل های کیفی آن فضا شکل گیرد .

اگر میخواهید که خانه و ویلا ی شما حسی کاملا لوکس و در عین حال مدرنی را به شما القا کند ،میتوانید از پله های شیشه ای برای دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده نمایید. موضوع ,طراحی یک ویلای تفریحی اخر هفته بود که با توجه به نوع استفاده و مساحت زمین (۱۰۰۰ متر) , طراحی داخلی ویلا کوچک ونیاز های فضایی ,طراحی بنا در متراژ ۱۶۵ انجام شد . زمین وسیع با متراژ ۲۴۰۰ مترمربع به طراحان این امکان را داد تا ویلایی کشیده و به صورت افقی را طراحی کنند تا بیش ترین میزان بهره مندی از چشم انداز اطراف را داشته باشد. به عنوان مثال در فصلهای پاییز و زمستان که هوا سردتر است و بارش بیشتر اتفاق می افتد کمتر امکان مراجعه به طبیعت وجود دارد، اما این نکته در مورد افرادی که دارای یک ویلا در مناطق خارج از شهر می باشند، متفاوت است و می توانند به سادگی در هر فصلی از جاذبه های طبیعی خارج از شهر استفاده کنند و در زمان بدی آب و هوا به ویلای خود مراجعه کنند. اتصال طبقه های مختلف به یکدیگر نیز از طریق یک راه پله فولادی که در سمت دیوار بسته ساختمان نصب شده، امکان پذیر می باشد.

  مردم آسیا بدترین کیفیت هوا را تجربه می کنند
این ایوان در مجاورت استخر و باغ قرار داشته، و مجهز به یک آشپزخانه می باشد و کاربران می توانند در هنگام حضور در این بخش، در یک سو از چشم انداز دریا و در سمت دیگر از منظره ی زیبای جنگل لذت ببرند. با یک نگاه دقیق می توان متوجه سیمان های فوق العاده زیبای ویلاهای رومی شد زیرا در طراحی ویلا رومی از قرنیزها و گچ بری های منحصر به فردی در داخل ساختمان و سیمان کاری در نما استفاده می گردد که هر کام جزئیات خاص خود را داشته و از رنگ های بسیار زیبایی تشکیل شده اند. به طوری که در یک زیر بنای ثابت می توان مساحت بیشتری را برای پلان داخلی ویلا در نظر داشت و از فضاهای دلباز و بزرگ تری بهره برد. از معیار های اصلی طراحی ویلای کلاسیک از معماری می توان به موارد زیر اشاره نمود.

بنابراین باید سعی کنید ویلای مورد نظر را با سقف بلند و مناسبی احداث نمایید. همچنین در طراحی ویلای دوبلکس باید به فرم های مختلف احداث پله ها توجه نمود. علاوه بر این، به دلیل محدودیت در تأمین نور و دید مطلوب، با طراحی و ایجاد شکاف ها و برش های معنادار در جداره های نما، توانستیم نور طبیعی و دید مطلوب را برای فضاها تأمین نماییم، تا بدین گونه شاهد شکل گیری فضاهایی با کیفیت های مطلوب و متنوع را در این خانه دوبلکس شیک ایرانی باشیم. بر خلاف ماده انتزاعی و کاملاً سفید نما، انتخاب مصالح برای فضای داخلی کاملاً متفاوت بود. برای اینکه شما بتوانید به خوبی از سبک انتقالی یا ترانزیشنال برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب ویلا و یا منزل خود استفاده کنید؛ بهتر است که تخت خواب هایی با تاج های بلند و ساده را انتخاب کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار