جوآن وارنر برای پرداخت بیشتر به هنرمند به Push For Radio می پیوندد

جوآن وارنر، مدیر عامل قدیمی CRA (رادیو تجاری استرالیا، که اکنون به عنوان رادیو و صدا تجاری شناخته می شود)، یک کار در مورد چهره انجام داده است و اکنون در حال مشاوره در مورد کمپینی است که شبکه های رادیویی را تحت فشار قرار می دهد تا پول بیشتری برای موسیقی پرداخت کنند. بازی.

وارنر در نقش قبلی خود به دلیل لابی کردن برای منافع شبکه های رادیویی تجاری و پایین نگه داشتن هزینه ها و پرداخت های آنها تا حد امکان شناخته شده بود.

با این حال، اکنون، همراه با PPCA، او بر حذف محدودیت پرداخت 1٪ فشار می آورد.

PPCA سیستم فعلی را “ناعادلانه و ضدرقابتی” نامیده است.

سقف فعلی مبلغی را که پخش‌کنندگان رادیویی استرالیا ملزم به پرداخت به هنرمندان و برچسب‌ها هستند به بیش از 1% از درآمد ناخالص سالانه ایستگاه محدود می‌کند.

«رادیو با پخش موسیقی تجارت موفقی ایجاد کرده است، با این حال هنرمندان و صاحبان حقوق در هنگام پخش موسیقی از رادیو، نرخ عادلانه‌ای در بازار دریافت نمی‌کنند.» طومار به مجلس نمایندگان می گوید. «حفظه‌های مصنوعی، که بیش از 50 سال پیش در قانون حق نسخه‌برداری وضع شده‌اند، میزان پرداختی رادیویی برای پخش موسیقی (به‌ویژه صداهای ضبط‌شده) را محدود می‌کنند. هیچ محدودیتی در هیچ نوع حق چاپ دیگری وجود ندارد و بررسی های متعدد حذف این محدودیت ها را توصیه کرده اند.

«کلیدهای رادیویی ناعادلانه و غیررقابتی هستند. این کلاه ها باید حذف شوند تا بازار بتواند نرخ مناسبی را تعیین کند تا هنرمندان و صاحبان حقوق به طور عادلانه برای موسیقی خود دستمزد دریافت کنند.

  ناوگان ارتش روسیه در اقیانوس آرام به حالت آماده‌باش درآمد

TMN می‌داند که PPCA و Warner در حال حاضر جلساتی را با دادستان کل و وزرای مربوطه برگزار می‌کنند و به دنبال راه‌اندازی مناسب کمپین در ژوئن با هنرمندان برجسته هستند.منبع: https://themusicnetwork.com/joan-warner-radio-caps/