جشنواره Power Trip جایگزینی برای آزی آزبورن را اعلام کرد

اوزی

اطلاعات بیشتر درباره جشنواره سفر برق

مهم‌تر از همه، می‌خواهم از طرفدارانم، گروهم و گروهم برای وفاداری بی‌قید و شرط و حمایت مستمرشان تشکر کنم.

متأسفانه بدنم به من می‌گوید که هنوز آماده نیستم و بسیار مفتخرم که اولین نمایشی را که بعد از نزدیک به پنج سال انجام می‌دهم نیمه کاره باشد.

هر چقدر هم که این دردناک است، مجبور شدم تصمیم بگیرم از اجرای برنامه Power Trip در ماه اکتبر انصراف دهم.

گروهی که جایگزین من در Power Trip خواهد شد به زودی اعلام خواهد شد. آنها دوستان شخصی من هستند و می توانم قول بدهم که ناامید نشوید.

این جشنواره از 6 تا 8 اکتبر در باشگاه پولو امپایر در ایندیو، کالیفرنیا برگزار خواهد شد. برای بلیط و اطلاعات بیشتر، به Power Trip مراجعه کنید سایت اینترنتی.

The Songs 30 Huge Rock + Metal Bands فقط یک بار به صورت زنده پخش شدند

در 10 ژوئیه، آزبورن فاش کرد که نمی تواند آنطور که در نظر گرفته شده بود در جشنواره اجرا کند و خاطرنشان کرد که گروهی که برای جایگزینی او انتخاب شده است “دوستان شخصی من هستند و می توانم قول بدهم که شما ناامید نخواهید شد.”

توجه: آهنگ هایی که به عنوان بخشی از آهنگ های ترکیبی و کاور پخش شده اند برای این لیست در نظر گرفته نشده اند. فقط اجرای کامل آهنگ های فردی در نظر گرفته شد.منبع: https://noisecreep.com/power-trip-festival-judas-priest-replacement-ozzy-osbourne/

همه شما را دوست دارم و به زودی شما را خواهم دید.

برنامه اولیه من این بود که در تابستان 2024 به صحنه بازگردم و زمانی که پیشنهاد اجرای این نمایش مطرح شد، خوش بینانه جلو رفتم.

  سناتور پاکستانی: توافق تهران-ریاض به معنای تغییر موازنه قدرت به نفع آسیا است

خدا رحمت کند،

بیانیه کامل او را در زیر ببینید.

را جشنواره سفر برق در کالیفرنیا در اکتبر امسال به طور رسمی نامگذاری شده است یهودا پریست به عنوان جایگزین شنبه برای آزی آزبورن، که باید با تأسف با احترام خارج شو از ظاهر برنامه ریزی شده او، زیرا هنوز بدنش برای بازگشت به صحنه آماده نیست.

فستیوال شش باند دارای ترکیبی مضحک است که ویژگی های آن نیز وجود دارد آیرون میدن، گانز اند رز، AC/DC، متالیکا و ابزارو آن را تبدیل به یک رویداد مقصد برتر برای فرصتی نادر برای تماشای چنین اعمال افسانه ای در طول یک آخر هفته سه روزه می کند.

بیانیه آزی آزبورن در مورد تعظیم جشنواره سفر قدرت

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار