بی بی سی طرح های گلاستونبری را تشریح کرد | به روز رسانی کامل موسیقی

در همین حال، “BBC iPlayer یک جشن دوازده روزه گسترده از جشنواره را ارائه خواهد کرد که شامل بیش از 40 ساعت پوشش … علاوه بر استریم های متعدد و اجراهای کلاسیک Glastonbury” است.

امیلی ایویس از گلستونبری می گوید: «ما از سال 1997 با بی‌بی‌سی همکاری کرده‌ایم و آن‌ها بخش فوق‌العاده ارزشمندی از کاری شده‌اند که ما در گلستونبری انجام می‌دهیم».

از نظر اتفاقاتی که در برنامه صداهای بی‌بی‌سی می‌افتد، به ما گفته می‌شود که «پادکست‌ها، مجموعه‌ها و لیست‌های پخش جدید در دسترس خواهند بود».

او می‌افزاید: «فکر می‌کنم ما با هم چیز واقعاً ویژه‌ای ایجاد کرده‌ایم، و ما خوشحالیم که آنها به توسعه پوشش خود با اضافاتی مانند پخش زنده اجراهای صحنه هرم به زبان اشاره بریتانیا ادامه می‌دهند. ما مشتاقانه منتظر استقبال از آنها در مزرعه (این ماه) هستیم و در اینجا برای بسیاری دیگر از گلستونبری ها با هم.”بیشتر بخوانید: BBC | جشنواره گلاستونبری


منبع: https://completemusicupdate.com/article/bbc-outlines-glastonbury-plans/

همچنین در iPlayer، بی‌بی‌سی می‌افزاید: «برای اولین بار، اجراهای Pyramid Stage را به صورت زنده به زبان اشاره بریتانیا پخش می‌کنیم و پوشش خود را بیش از هر زمان دیگری در دسترس قرار می‌دهیم».

بی‌بی‌سی جزئیات بیشتری در مورد پوشش گلستونبری خود در سال جاری اعلام کرده است که می‌گوید «بیش از 40 ساعت پوشش شبکه‌های تلویزیونی ما برای مخاطبان ما، و همچنین بیش از 85 ساعت پخش زنده رادیویی، علاوه بر محتوا در صداهای بی بی سی»

اخبار کسب و کار رسانه ها و جشنواره ها

نوشته کریس کوک | منتشر شده در پنجشنبه 1 ژوئن 2023

  زلزله چین ۴۶ قربانی گرفت

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار