بشنوید کریگ اونز که آهنگ بی نظم چیودوس را به تصنیف تبدیل می کند

کریگ اونز اولین آلبوم انفرادی خود را به اشتراک گذاشته است. جلد 1، تابستان امسال می آید، که آهنگ هایی از پروژه های گذشته او، از جمله Chiodos، Destroy Rebuild Until God Shows، badXchannels، و Isles & Glaciers را دوباره به تصویر می کشد. این رکورد در 18 آگوست از طریق Velocity Records به دست می آید.

همراه با اعلام، او اولین پیش نمایش را با نسخه بازسازی شده کلاسیک Chiodos «عزیزم، تو یک دقیقه در نهر دوام نمی‌آوری» ارائه می‌کند. تضاد بین این دو آهنگ شدید است و از یک ریپر پر هرج و مرج پس از هاردکور به یک تصنیف بزرگ و پیانو محور تبدیل می شود.

بیشتر بخوانید: 10 آهنگ از جنایتکارانه ترین آهنگ های Bring Me The Horizon

«عزیزم، تو یک دقیقه در نهر دوام نمی‌آوری» آهنگی است درباره رابطه‌ای که به نقطه رکود یا نارضایتی رسیده است و میل به پایان دادن به رابطه‌ای است که جرقه و معنای خود را از دست داده است. اوونز می‌گوید: این آهنگ احساس سرخوردگی، میل به استراحتی تمیز و تصدیق این موضوع را به تصویر می‌کشد که با وجود درد، کنار رفتن بهترین اقدام است.

علاوه بر این، اوونز تور اصلی خود را در ایالات متحده امروز در دنور آغاز می کند و در 8 ژوئیه در سنت لوئیس، میسوری به پایان می رسد. Kurt Travis و Moxy the Band with Voila در تاریخ‌های معینی باز می‌شوند و می‌توانید بلیط بگیرید اینجا.

لیست آهنگ را ببینید جلد 1 و برش چیودوس را که دوباره تصور می شود در زیر بشنوید.

  خانه موسیقی ایران | psmusic

جلد 1 لیست آهنگ

“آب و هوای گورستان”
“به Trixie And Reptile، برای همه چیز متشکرم”
“رقص قبرستان”
“عزیزم، تو یک دقیقه در نهر دوام نخواهی داشت”
“سرنوشت”
“شدت در ده شهر”
“آقای. جغد کرم فلزی من را خورد»
“طلا”
“آسان است”
“می خوام تنها باشم”
“3 بامداد”منبع: https://www.altpress.com/craig-owens-chiodos-baby-you-wouldnt-last-a-minute-video-watch/