بریتنی اسپیرز رضایت داد که کوین فدرلاین پسرانش را به هاوایی منتقل کند – اخبار موسیقی

این وکیل به ET توضیح داد که چرا نامه را برای خواننده Toxic ارسال کرده است، زیرا طبق گزارش ها، بیش از یک سال است که پسرانش را ندیده است.

بریتنی اسپیرز به همسر سابقش کوین فدرلاین اجازه داد تا با دو پسرش به هاوایی نقل مکان کند.

به گزارش پیج سیکس، روزنگارت روز چهارشنبه در نامه ای به کاپلان پاسخ داد و تایید کرد که ستاره پاپ “در این جابجایی دخالت نخواهد کرد و با آن موافقت نخواهد کرد”.

گفته می شود که خانواده در حال نقل مکان به هاوایی هستند زیرا ویکتوریا یک پیشنهاد شغلی در دانشگاهی در آنجا داشته است. کوین و ویکتوریا که در سال 2013 ازدواج کردند، دو فرزند مشترک دارند: جردن 11 ساله و پیتون هشت ساله.

این شخصیت تلویزیونی از رابطه اش با شار جکسون نیز دو فرزند دارد.

منبع: https://www.music-news.com/news/UK/159047/Britney-Spears-consents-to-Kevin-Federline-moving-their-sons-to-Hawaii

“با وجود اینکه کوین انحصاراً حضانت قانونی را بر احکام موجود دارد و حتی اگر کوین چیزی را که ما آن را انحصاراً حضانت فیزیکی می‌نامیم یا در 15 ماه گذشته یا بیشتر داشته است، قانون همچنان از شما می‌خواهد که رضایت یکی از والدین دیگر را دریافت کنید. ،” او بیان کرد.

در اواسط ماه مه، گزارش شد که مارک وینسنت کاپلان، وکیل کوین، نامه ای به متیو روزنگارت وکیل بریتنی فرستاده است که آیا خواننده حاضر است به شان پرستون 17 ساله و جیدن جیمز 16 ساله اجازه دهد تا با کوین و نامادریشان به هاوایی نقل مکان کنند. ویکتوریا پرنس.

او به Entertainment Tonight گفت که رقصنده سابق که بین سال های 2004 تا 2007 با بریتنی ازدواج کرده بود، از نتیجه این درخواست “بسیار راضی” است.

  Stray Kids step into the global spotlight at Lollapalooza Paris 2023

کاپلان محتویات نامه را به پیپل تایید کرد و افزود: “این فرصتی برای کوین و همسرش است و پسرها آماده اند تا از میکروسکوپ لس آنجلس دور شوند.”

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار