برادر سوم خون گری هوی در غیاب مایک زیتو – صحنه بلوز آمریکایی برای کمک به تاریخ های تورهای آینده وارد می شود

03 – ناکسویل، TN – تئاتر Bijou

“من اولین بار حدود پنج سال پیش گری را ملاقات کردم، زمانی که او مهمان من در ویترین BMA در ممفیس بود. از آن زمان با هم پارازیت می‌کردیم و برنامه‌هایی را اجرا می‌کردیم. من یک شیمی عالی با او روی صحنه دارم و مردم تابستان امسال شاهد آن خواهند بود. متشکرم، گری برای انجام این کار مایک و من. تو مردی!»

در حالی که مایک زیتو، گیتاریست/برادر خونی Gulf Coast Records به استراحت می پردازد تا با همسر بیمارش، لورا، که در آسایشگاه به سر می برد، باشد، گیتاریست تحسین شده گری هوی در کنار آلبرت کاستیلیا در تور فعلی «Blood Brothers Tour» جای گیتاریست دیگری را می گیرد. به عنوان مهمان بسیار ویژه هوی، یک دوست مکرر در چندین آلبوم هنرمندان Gulf Coast Records، برای نمایش‌های آتی در ماه ژوئیه و آگوست مناسب این قسمت است.

منتشر شده در 17 مارس، برادران خونی آلبوم به جایگاه شماره یک هر دو رسید تابلو تبلیغاتی نمودار بلوز و iTunes مدت کوتاهی پس از آن گروه بلوز نمودار بلوز را در دوز سنگینی از تور به راه انداخت. یکی از مورد انتظارترین آلبوم های سال 2023، برادران خونی شامل زیتو و کاستیلیا برندگان جایزه موسیقی بلوز چندگانه است که یک رشته بسیار موفق از نمایش های “Blood Brothers” را در بهار/تابستان 2022 آغاز کردند، با تور فعلی 2023 که از تابستان و تا پاییز اجرا می شود و به اوج خود می رسد. با یک حضور خاص در Big Blues Bender در لاس وگاس در ماه سپتامبر. برادران خونی توسط Joe Bonamassa و Josh Smith تهیه شده و در Dockside Studio در موریس، لوئیزیانا ضبط شده است.

𝐀𝐔𝐆𝐔𝐒𝐓

  سفیر چین در توکیو: گروه ۷ به ابزار سیاسی علیه برخی کشورها شده است

𝐉𝐔𝐋𝐘

04 – چارلستون، WV – سالن فرش قرمز

29 – فارگو، ND – فستیوال بلوز فارگو

28 – Sioux Falls، SD – Levitt Sioux Falls

من همین الان با دوست عزیزم و سومین برادر خونی ام صحبت کردم. گری هویآلبرت کاستیلیا در بیانیه ای درباره ترکیب جدید تور گفت: امروز. ما در مورد تور تابستانی و نوع نمایشی که قرار است اجرا کنیم بحث کردیم. من واقعا هیجان زده هستم که با او در این زمینه کار می کنم. این کشش آینده به افتخار است مایکل زیتو و همنوعش لورا دوک زیتو و آتشی را که از نمایش برادران خون انتظار داشتید بیاورید. نمی توانستم از شخص بهتری بخواهم که آن را نگه دارد تا زمانی که مایک برگردد.

مایک زیتو در 20 ژوئن در یک پست فیس بوک خبر تشخیص لورا زیتو را منتشر کرد:

02 – نشویل، TN – شهر شراب سازی نشویل

19 – مدیسون، IN – مدیسون ریبرفست

منبع: https://www.americanbluesscene.com/2023/06/third-blood-brother-gary-hoey-steps-in-to-help-on-upcoming-tour-dates-in-mike-zitos-absence/

27 – Minneapolis، MN – Under The Canopy Series @ The Hook and Ladder Theatre

06 – Chattanooga، TN – Songbirds

06 – سنت چارلز، MO – سالن موسیقی الماس

لورا هفته گذشته برای از سرگیری شیمی درمانی در هیوستون رفت، اما پزشکان به او گفتند که دیگر نمی توانند او را درمان کنند. سرطان او بسیار پیشرفته است، شیمی درمانی سلامت او را خراب می کند و کیفیت زندگی اش را از دست می دهد. پزشکان او به لورا پیشنهاد کرده اند که فورا آسایشگاه را شروع کند. البته ما دلمون شکسته بود اما در یک سال گذشته دلمون شکسته بود. ما امیدوار بودیم و دعا کرده بودیم و لورا در 12 ماه گذشته بسیار سخت جنگیده بود، اما هر دوی ما می‌دانستیم که شانس خوبی برای رسیدن این روز وجود دارد.

07 – ورشو، IN – مجموعه کنسرت های تابستانی شهر ورشو

با همه اینها، وقت آن است که به خانه بیایم و در کنار همسر و خانواده ام باشم. نمی دانیم چقدر زمان با هم داریم و دیگر نمی خواهیم از هم دور باشیم. نمایش های این هفته Blood Brothers را در تگزاس و کلرادو به پایان خواهم رساند و سپس برای تابستان یا آینده قابل پیش بینی توقف خواهم کرد. تور Blood Brothers با آلبرت و گروه ادامه خواهد یافت. یک اطلاعیه ویژه این هفته در راه است. این چیزی است که من و لورا هر دو می خواهیم. ما می خواهیم که گروه به اجرای خود ادامه دهد و از شما می خواهیم که گروه را ببینید و از برنامه های ما حمایت کنید. من با روح آنجا خواهم بود. یک را شروع کرده ایم GoFundMe برای کمک به خانواده ام و لورا من کار نخواهم کرد و پول به پرداخت قبوض ماهانه و هزینه های زندگی کمک می کند.

تور Blood Brothers با مهمان ویژه سفرنامه گری هوی:

04 – ممفیس، MO – سالن VFW – فقط اعضا

26 – اوماها، شمال شرقی – پارک فالکون وود

08 – Westland، MI – Token Lounge

05 – Pomeroy, OH – Big Bend Blues Bash