با دکتر رادنی دیلارد آشنا شوید! - بلوگرس امروز - پی اس موزیک

با دکتر رادنی دیلارد آشنا شوید! – بلوگرس امروز

در 19 می رادنی دیلارد، تنها بازمانده عضو اصلی The Dillards که در دهه 1960 به عنوان خانواده دارلینگ موسیقی بلوگراس به سبک اوزارک را در تلویزیون به آمریکا معرفی کرد. نمایش اندی گریفیث، دکترای افتخاری در امور عمومی از دانشگاه ایالتی میسوری اعطا شد.

دکتر دیلارد بعد از ظهر جمعه در مراسم آغاز به کار ایالت میسوری در اسپرینگفیلد، MO مورد تقدیر قرار گرفت و پس از آن سخنرانی اصلی را ایراد کرد.

دانشگاه همچنین این قطعنامه را برای تجلیل از رادنی، و همچنین برادر فقید بانجو، داگ، تهیه کرد که هر دو به عنوان اعضای اولیه تالار مشاهیر موسیقی میسوری در سال 2009 خدمت کردند.

با توجه به اینکه رادنی دیلارد خود را از دهه 1960 به عنوان صدای معتبر موسیقی اوزارکس متمایز کرده است.

و با توجه به اینکه رادنی دیلارد هم به صورت فردی و هم به عنوان عضوی از دیلاردز یکی از اولین کسانی بود که موسیقی اوزارکس را به ملت و جهان معرفی کرد.

و با توجه به اینکه رادنی دیلارد و دیلاردز جزو پرمخاطب ترین تامین کنندگان میراث موسیقی اوزارکس میسوری بوده و هستند.

و با توجه به اینکه رادنی دیلارد در طول سالها کارهای زیادی برای پیشرفت درک و تکامل موسیقی در اوزارک انجام داده است:

و با توجه به اینکه رادنی دیلارد نشان داده است که دانش‌آموز زیرک تاریخ موسیقی، سنت‌های موسیقی اوزارک‌ها و تکامل بلوگراس است.

بنابراین، تصمیم گرفته شود که سنای دانشکده دانشگاه ایالتی میسوری. . به شورای حکام دانشگاه توصیه می کنیم که مدرک به رادنی دیلارد اعطا شود. . در قدردانی از دستاوردهای برجسته موسیقی.

  عناوین روزنامه‌های مطرح جهان؛ ۳۱ آگوست ۲۰۲۲

هر چهار عضو موسس The Dillards (رادنی دیلارد، داگ دیلارد، میچ جین و دین وب) ریشه های عمیق میسوری دارند. Salem، MO پایگاه اولیه خانه آنها بود، جایی که رادنی و داگ جوان اغلب با دوست خود، جان هارتفورد، نمایش می دادند. اولین حضور زنده The Dillards در سنت لوئیس در دانشگاه واشنگتن بود.

پس از دوران بازیگری خود به عنوان ستارگان تلویزیون، The Dillards به پیشگامان صحنه رو به رشد کانتری راک در دهه 1970 تبدیل شدند. با توجه به اینکه رادنی در 81 سالگی هنوز فعال است، داستان The Dillards هنوز هم روایت می شود. او یک پروژه جدید منتشر کرد، جاده قدیمی دوباره جدید، در سال 2020، و در مصاحبه ای در آن سال به ما گفت که آن را به عنوان حرف آخر نبینیم.

این رکورد جدید یک آواز قو نیست، بلکه کاری است که من چندین سال می‌خواهم انجام دهم. من این سعادت را دارم که شغلی داشته باشم که در آن بتوانم بدون نیاز به گذران زندگی ادامه دهم. من در یک مکان زیبا در کوهی در برانسون زندگی می کنم و می توانم ماهیگیری کنم و با نوه ها بازی کنم.

پاییز گذشته The Dillards همچنین به تالار مشاهیر بیل مونرو بلوگرس در Bean Blossom، IN معرفی شدند، که رادنی به ما گفت که یکی از بزرگترین ادای احترامی است که او تا کنون دریافت کرده است. آنها همچنین اعضای تالار مشاهیر موسیقی بلوگرس هستند.

به رادنی دیلارد برای این موفقیت بزرگ تبریک می گویم!

منبع: https://bluegrasstoday.com/meet-dr-rodney-dillard/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=meet-dr-rodney-dillard