بازی اسکیپ روم یا اتاق فرار چیست + انواع اتاق فرارها لست سکند | allescape

بازی اسکیپ روم یا اتاق فرار چیست + انواع اتاق فرارها لست سکند | allescape

درجه سختی ۱۰۰ درصد، این بازی را تبدیل به یکی از بازی‌های محبوب بین حرفه‌ای‌های اتاق فرار کرده است. در این بازی شما وارد یک سناریوی کامل با دکوری خیره‌کننده می‌شوید. هدف شما نیز کشف راز خانواده‌ فتحی برای برزو اختیاری، یکی از معروف‌ترین خبرنگاران ایران است.

بازی Adventure Escape: Asylum

در این بازی مهیج باید بتوانید با حل کردن معماهای مختلف از اتاق های عجیب و غریب هتل اتاق فرار نجات پیدا کنید. گرافیک این بازی از نقاشی هایی به سبک کلاسیک و دستی تشکیل شده و پیشنهاد می کنیم تجربه آن را از دست ندهید. آنچه امروزه به عنوان نخستین اتاق فرار مدرن شناخته می‌شود، توسط یک کمپانی ژاپنی به نام SCRAP در سال 2007 ساخته شد و پس از ژاپن، اسکیپ روم‌ها در چین و سایر کشورهای آسیایی محبوبیت پیدا کردند. در نهایت طی پنج سال، اسکیپ روم‌ها در اروپا، آمریکا و سایر کشورهای آسیایی معرفی شدند.

همان طور که اشاره شد، «زمان» یک عنصر مهم و تقریبا یک پایه ثابت در تمامی اسکیپ روم‌ ها است. بنابراین در برخی از بازی‌ها با استفاده از عنصر زمان، در کنار طراحی یک محیط مناسب و یک خط داستانی جذاب، فضایی برای ترشح آدرنالین شرکت‌‌کنندگان مهیا می‌کنند. برای مثال شما در یک کشتی گیر افتاده‌‌اید که در حال غرق شدن است و همزمان با گذشت زمان، آب بیشتری سطح را فرا می‌گیرد یا در مثالی دیگر شما در یک سلول زندانی شده‌اید و پیش از محاکمه باید از آنجا فرار کنید.

  روابط پکن با کشورهای اروپایی در کنترل هیچ طرف ثالثی نیست

در این بازی شما نقش فردی را دارید که در تعقیب توسط پلیس می باشد و لاستیک های ماشین تان با میخ های وسط جاده سوراخ میشود. شما در منطقه ای خالی از سکنه قرار دارید و مدرسه متروکه ای در نزدیکی شما به چشم میخورد و وارد آن میشوید. با شروع بازی داستان های متعددی در این مدرسه رخ می دهند که برای رهایی از آنها باید معماهای مختلفی را حل کنید. اتاق فرار گمشدگان از بازی‌های دلهره‌آور مجموعه برین گیم تهران است که درجه سختی ۹۵ درصد، درجه دلهره ۴۵ درصد و درجه هیجان ۸۵ درصد دارد. در اتاق فرار گمشدگان شما در جزیره‌ای رمزآلود سقوط کرده‌اید و تنها یک ساعت فرصت دارید تا قبل از انفجار بمب با چالش‌های عجیب جزیره دست‌وپنجه نرم کنید و از آن فرار کنید. مجموعه اتاق فرار انیگما در برج میلاد، ۶ بازی معمایی، ترسناک و هیجان‌انگیز در تهران و یک بازی ترسناک و معمایی در کرج دارد.

  • بازی شبح بازارچه در شهریورماه ۱۳۹۹ توسط تیم اسکیپ روم دات‌آی‌آر طراحی و اجرا شده است.
  • در برخی از بازی‌های مجموعه اتاق فرار انیگما دست و پای بازیکنان در ابتدا بسته می‌شود.
  • معمولا در صورتی که تجربه کمی در بازی اتاق فرار دارید به شما پیشنهاد می‌شود که بازیهایی با درجه سختی پایین‌تر را انتخاب کنید تا بتوانید از بازی لذت بیشتری ببرید.
  • یکی از سبک های پر طرفدار معمایی، سبک بازی های اتاق فرار برای موبایل است که هواداران خاص خود را دارد.
  • این بازی فکری اسکیپ روم برای اندروید ،همانطور که از نامش پیداست، بیش از 100 مرحله و یا فقل دارد.
  موسیقی ملی ایران داریوش صفوت | psmusic
در هر اتاق فرار مجموعه‌ای از معماها، سرنخ‌ها و چالش‌های مختلف برای حل وجود دارد. این ژانر مناسب افرادی است که به داستان ها یا ویدیوهای ماموریت های جاسوسی، دستگیر کردن قاتل‌ها، عملیات نجات و تعقیب و گریز علاقه‌مند هستند. اتاق فرار اکشن معمولا چندین قهرمان دارد و بازیکنان برای رسیدن به هدف خود، بایستی با چالش های ریز و درشت مواجه شده و آن‌ها را شکست دهند. یکی دیگر از بازی های بسیار هیجان انگیز اسکیپ روم برای موبایل می توان به Scary Horror Escape اشاره نمود. در این بازی باید بتوانید معماهای نسبتا سخت و پیچیده را حل کنید تا از اتاق وحشتناکی که مرد روانی به دنبال شما می باشد نجات یابید. البته لازم است بدانید که این بازی معماهای به ظاهر سختی دارد که با پیدا کردن سرنخ ها براحتی می توانید آنها را حل کنید.

معرفی بازی فکری اسکیپ روم برای اندروید The Room: Old Sins:

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار