ایستگاه Terrapin سهامی را در جوهر سیاه ارائه می کند

Terrapin Station متعلق به Sony Music Masterworks اکثریت سهام تولید کننده رویداد زنده Black Ink Presents را به دست آورد.

منبع: https://www.digitalmusicnews.com/2023/07/12/sony-music-masterworks-terrapin-station-acquires-majority-stake-in-black-ink-presents/

جان کینزر می‌افزاید: «پس از سال‌ها همکاری نزدیک با جاناتان و تیمش، ما نمی‌توانیم از فرصتی برای تعمیق همکاری خود با Terrapin و گروه گسترده‌تر Sony Music Masterworks هیجان‌زده باشیم. این فصل بعدی فرصتی بی‌نظیر برای Black Ink برای ادامه رشد و ایجاد تجربه‌های سرگرمی زنده جدید بر روی لبه موسیقی، رسانه و فناوری است.

تولیدات قبلی زنده به فیلم شامل نمایش رویدادهایی از Spider-Man: Into the Spider-Verse، بیوگرافی آرتا فرانکلین توجه، فیلم های انیمیشن دیزنی زیبایی و هیولا و پری دریایی کوچک، موزیکال الهام گرفته از التون جان راکتمن، برو بیرون از کارگردان جردن پیل، شیکاگو، بتمن، مردگان شیطانی، گونی ها، و شکارچیان ارواح.

جاناتان شانک می‌گوید: «من با Black Ink در طیف وسیعی از پروژه‌ها همکاری کرده‌ام، و آن‌ها فوق‌العاده خلاقانه و متمرکز بر آینده هستند. آنها دانش قوی در مورد فضای مالکیت فکری دارند، روی طیف وسیعی از پروژه‌های نوآورانه کار کرده‌اند، و علاقه زیادی به یافتن مسیرهای جدید دارند. مجموعه مهارت‌های آن‌ها، همراه با فهرست رو به رشد IP Terrapin، به ما پایه‌ای محکم می‌دهد و حضور ما را در سرگرمی‌های غیر سنتی گسترش می‌دهد.»

Black Ink Presents، پیشرو در راه حل های اجرای موسیقی، هدایت خلاقانه، طراحی و مدیریت تولید را برای کنسرت ها، تورها و سایر رویدادهای منحصر به فرد و همه جانبه در ایالات متحده ارائه می دهد. این شرکت برنامه‌های زنده به فیلم را تولید می‌کند که در آن یک ارکستر کامل یک موسیقی فیلم را به صورت زنده اجرا می‌کند، همگام با نمایش فیلم یا رسانه‌های دیگر.

  مخالفت ۶۴ درصد مردم ژاپن با افزایش مالیات برای بودجه دفاعی

بر اساس قرارداد جدید، جان کینزر، مدیر عامل Black Ink Presents، جان کینزر، مدیر مالی الک دوا، و مدیر ارشد اجرایی مایک کسپر، همچنان بر عملیات روزانه شرکت نظارت خواهند کرد و در عین حال با جاناتان شانک، بنیانگذار و مدیر عامل Terrapin Station Entertainment، برای توسعه و رشد زنده جدید همکاری خواهند کرد. تولیدات برای فیلم و طیف وسیعی از تجربیات زنده منحصر به فرد برای سرگرمی مبتنی بر IP، از جمله کنسرت، نمایشگاه های همه جانبه، و سرگرمی های دریایی.

Terrapin Station Entertainment، یک شرکت سونی موزیک Masterworks متخصص در رویدادهای زنده و مدیریت خانواده پسند و برند محور، اعلام کرد اکثریت سهام شرکت خدمات تولید رویدادهای زنده مستقر در لس آنجلس Black Ink Presents.

این مشارکت بر اساس همکاری طولانی مدت بین Shank و Black Ink Presents، از جمله معامله یا بدون معامله زنده و باب مارلی یک تجربه عشق. پروژه‌های اخیری که توسط Black Ink Presents پشتیبانی می‌شوند شامل اجراهای دنی الفمن در سال 2022 در Coachella و Hollywood Bowl است. شاد باشید: جشن صدمین سالگرد جودی گارلند با حضور خوانندگان زنده، ارکستر بیگ باند و رسانه از نمایش جودی گارلند، و دیزنی جذابیت در کنسرت، یک رویداد بزرگ برای پخش زنده.