اولین نمایش واقعی: Susu Laroche - شستشوی لمسی - پی اس موزیک

اولین نمایش واقعی: Susu Laroche – شستشوی لمسی

Susu Laroche یک رقص برای دفع سایه با الهام از چرخه زمین دریای Ursula K. Le Guin در پروژه‌های Ormside لندن به تصویر می‌کشد.

در نقطه عطف فانتزی افسانه‌ای اورسولا کی لو گوین، چرخه دریای زمین، سایه‌ها به‌عنوان موجودات جاندار در نظر گرفته می‌شوند، حضوری که به دنبال ساکن شدن در یک جسم زنده است تا آن را به یک گبهت تبدیل کند. گبث یک پوسته فیزیکی از یک موجود زنده است که توسط قدرت سایه مصرف می شود، تحت کنترل قرار می گیرد و به ابزاری از طرح های تاریک سایه تبدیل می شود. در آلبوم او به چیزی که فرار کرده نزدیک تر است، سوسو لاروچه این فرآیند را بررسی می‌کند و از آوازهای تک‌نفره و تب‌دار خود به‌عنوان ابزاری برای شبیه‌سازی این سایه استفاده می‌کند، آهنگ‌های دابکی پر از طنین او که نشان‌دهنده تلاش‌های او برای کنار زدن تاریکی، مقاومت در برابر تبدیل شدن به گبث است.

با پاک کردن لمس، لاروش این فرآیند را در یک توالی حرکت سورئال، لکه دار با دانه های فیلم درخشان، تجسم می کند. لاروچ توضیح می‌دهد: «پس از آشنایی با لیلا، زمانی که با هم در Nighthawks در Ormside Projects در دسامبر 2022 اجرا کردیم، ایده این ویدیو متولد شد. می‌خواستم از چیزی ساده و کلاسیک فیلمبرداری کنم. از آنجایی که من همیشه دوست دارم با دوربین دستی کار کنم و عکسبرداری حرکتی واقعاً ساده بود، طبق معمول، فقط با دوربین 16 میلی متری و دوربین Bolex خود عکاسی کردم. ما در اورمساید با دوست، رئیس، همکار مایک لویت که به من کمک می‌کرد، تیراندازی کردیم، میله از شرکت رقصنده اخلاقی اجاره شده بود.

  تداوم رجزخواهی آمریکا علیه چین

لاروش ادامه می دهد: «دیدن دسیبل متر و سیستم صوتی نمادین Ormside در برخی از عکس ها احساس خوبی دارد. «در آن لحظات، این ویدئو احساس می‌کند که زمینه‌ای را ثبت می‌کند که این ارتباطات و صداها در آن متولد می‌شوند. من حدس می‌زنم که اغلب نمی‌توانی باشگاه را خارج از چارچوب آن چنین ببینی.» قاب لکه دار رقصنده که در یک مه سورئال از بین می رود، پیش بینی و ترسی را که از تنک بودن صدای او سرچشمه می گیرد، نشان می دهد، سندی نامشخص از مراسمی برای از بین بردن سایه، برای دفع گبث.

“شستشو لمس کردن” از گرفته شده است به چیزی که فرار کرده نزدیک تر است، که در حال حاضر منتشر شده است جلسات تصادفی. می توانید Susu Laroche را در آن پیدا کنید اینستاگرام.

بعدی را تماشا کنید: Aurélien Bernard – (نی) (شاهکار Shabaka Hutchings)منبع: https://www.factmag.com/2023/05/23/fact-premiere-susu-laroche-washing-touch-off/