استیوی ون زانت برای شورای هنرمندان TeachRock به شریل کرو، پیتر گابریل و بیشتر ضربه می زند

استیوی ون زندت می‌افزاید: «این شورای هنری نقطه اوج گسترشی است که ما از زمان تأسیس بنیاد Rock and Soul Forever و برنامه TeachRock.org آن در بیش از 10 سال پیش انجام داده‌ایم. “این یک گام مهم به سمت هدف بلندمدت ما است – حفظ هنر به عنوان بخش مهمی از روش‌شناسی دگرگون‌کننده و موثر عمومی برای نسل‌های جدید و آینده، که در نهایت منجر به بهبود شدید نرخ فارغ‌التحصیلی از دبیرستان می‌شود.”

رویای ما این است که روزی هر هنرمند از فرصت بازدید از کلاس درس، چه محلی و چه در تور، در هر نقطه از جهان استفاده کند و با استفاده از برنامه درسی ما در یک طرح درس شرکت کند. با افزودن 14 نوازنده با استعداد تشکیل دهنده شورای هنری به شبکه 60000 معلم و 19 مدرسه شریک خود، گام مهمی در جهت تحقق این رویا برداشته ایم.

استیوی ون زاند تچ راک اعتبار عکس: RobDeMartin

TeachRock، منبع آموزش آزاد راه اندازی شده توسط Stevie Van Zandt، اعضای شورای هنری تازه تاسیس خود را اعلام کرد.

TeachRock فراهم می کند منابع رایگان و مطابق با استانداردها برای کمک به موفقیت معلمان، دانش آموزان و خانواده ها. این برنامه توسط استیوی ون زاند با هیئت بنیانگذاران بونو، جکسون براون، مارتین اسکورسیزی و بروس اسپرینگستین راه اندازی شد.

TeachRock یک ابتکار ویژه برای جشن گرفتن پنجاهمین سالگرد هیپ هاپ و ماه موسیقی سیاه با Darryl McDaniels، DJ Khaled، Melle Mel و Taboo در نقش اساتید به مدت یک روز راه اندازی کرده است. این هنرمندان حساب‌های دست اول خود را در «ریشه‌های هیپ‌هاپ»، یک منبع کلاس درس که ریشه‌های فرهنگ هیپ‌هاپ را بررسی می‌کند و روش‌هایی را که جوانان بر شکل هنری تأثیر گذاشته‌اند، نشان داده‌اند.

  وزرای خارجه گروه هفت بر حمایت از اوکراین در برابر روسیه تاکید کردند

منبع: https://www.digitalmusicnews.com/2023/06/05/stevie-van-zandt-teachrock-artist-council/شورای هنری شامل نوازندگان مشهور Erykah Badu، Common، Sheryl Crow، Peter Gabriel، Norah Jones، DJ Khaled، Skip Marley، Darryl McDaniels، Melle Mel، Margo Price، Rhapsody، Gina Schock، Marty Stuart و Taboo خواهد بود. اعضای شورای هنری در طرح‌های درسی شرکت خواهند کرد، با طرفداران خود درگیر خواهند شد تا به TeachRock کمک کنند و با دانش‌آموزان و مربیان ارتباط برقرار کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار