آنابل هرد، مدیر عامل آریا، درباره رهبری در کنگره VMA صحبت می کند - پی اس موزیک

آنابل هرد، مدیر عامل آریا، درباره رهبری در کنگره VMA صحبت می کند

ارزش های خود را درک کنید، برای چیزی ایستادگی کنید، شجاع باشید. و شاید بالاتر از هر چیز دیگری، با “شجاعت و صداقت” با این کار مقابله کنید.

اینها برخی از مرواریدهای خرد است که توسط آنابل هرد، مدیر عامل ARIA، برای سخنرانی ویژه روز دوشنبه (22 مه) در سی امین کنگره سالانه VMA در ملبورن به اشتراک گذاشته شده است.

هرد به گردهمایی سالانه اپراتورهای محل دعوت شد تا افکار خود را در مورد رئیس بهتر بودن به اشتراک بگذارد.

هرد که در تریبون جلسه ای با عنوان “رهبری در کانون توجه” صحبت می کرد، ورود پر حادثه خود به صنعت موسیقی و بحران های متعددی را که در حال رخ دادن بود – که زشت ترین آنها از دید پنهان بود، بازگو کرد.

او به یاد آورد: “چیزی خیلی اشتباه بود.” کووید در حال خشم بود و صنعت موسیقی را نابود کرده بود، چیزی که ما با صنعت شما مشترک بودیم، اما این فقط بخشی از مشکل بود و امیدوارم موقتی باشد.

هنگامی که او با سهامداران صنعت در آن زمان ارتباط برقرار می کرد، مردم “به آرامی شروع کردند به من اطلاع دادند که مشکلات بزرگی در موسیقی وجود دارد.”

او توضیح داد که داستان‌هایی در مورد رفتار نامناسب در صنعت پخش شد، “بسیاری از آنها مستقیماً به شرکت‌هایی اشاره کردند که من اکنون نمایندگی می‌کردم”، و مقالاتی هم در رسانه‌های تجاری و هم در رسانه‌های مصرفی ظاهر می‌شدند که “تصویر بسیار منفی از صنعت موسیقی را ترسیم می‌کردند در حالی که با دقت انجام می‌شد. رقصیدن پیرامون قوانین افترا.»

  تشدید تنش میان دو قدرت؛ گزارش محرمانه رصد سایت‌های نظامی آمریکا و سرنگونی بالون چینی

به هرد «داستان‌های وحشتناکی از اتفاقاتی که برای دخترانشان در استودیوهای موسیقی یا کنسرت‌ها یا مکان‌ها رخ داده بود» گفته شد.

آن داستان ها “بی پایان بودند و به نظر می رسید همه می دانستند چه اتفاقی دارد می افتد.”

او به اندازه کافی شنیده بود.

هرد و ARIA با APRA AMCOS تماس گرفتند، هر دو سازمان روی فهرست دعوت‌ها دست به کار شدند و گردهمایی برای دوشنبه 24 مه 2021 تنظیم شد.

آن جلسه، کمتر از چهار ماه پس از جهش هرد از شبکه 10، جایی که او به عنوان مدیر عملیاتی خدمت کرده بود، “فرایند بسیار دشوار” را آغاز کرد که منجر به اولین گزارش جهانی در مورد تبعیض سیستماتیک و آزار جنسی در صنعت موسیقی شد.

برای رسیدن به آنجا، 500,000 دلار از شرکت‌ها و سازمان‌های موسیقی در سراسر کشور در طول همه‌گیری جمع‌آوری شد. از مشاوران مستقل برای تحقیق و انتشار آنچه می شود استفاده شد بالا بردن صدای آنها، صادر شده در سپتامبر 2022.

این سند دارای 17 توصیه بود. از جمله عذرخواهی از صنعت موسیقی که بلافاصله عملی شد.

هرد خاطرنشان کرد: «این فرآیند به من نشان داد که با ترکیب مناسب مهارت‌ها، قصد، ارتباطات، مدیریت ذینفعان و رهبری، می‌توان همه این مشکلات دشوار را برطرف کرد.»

او ادامه داد: «و برای من شخصاً به عنوان یک زن هیچ کدام از این کارها را انجام ندادم. من این کار را به عنوان رهبر سازمانی انجام دادم که مشکل اعتباری و عملیاتی بزرگی داشت که باید برای اعضایش برطرف شود. من واقعاً انتخابی نداشتم. شاید جاه‌طلبی و انگیزه من قوی‌تر بود، زیرا از تجربه خودم ناشی می‌شد، اما هر کسی در موقعیت من باید همین کار را می‌کرد.»

  هشدار چین به کشورهای غربی در خصوص سیاست‌های خصمانه اقتصادی

هرد از 25 سال تجربه، همه چیز در جعبه ابزار رهبری من، استراتژی، ارتباطات، حاکمیت، حل مشکل، همکاری، مدیریت ریسک و تصمیم گیری استفاده کرد. من همچنین از کل این روند چیزهای زیادی یاد گرفتم که در آینده درخواست خواهم کرد.

این نکات مهم بسیار زیاد و متنوع هستند: افراد را توانمند کنید تا بهترین کار خود را انجام دهند، در تیم خود اعتماد ایجاد کنید، تأثیر خود را تشخیص دهید و به رفتار خود توجه کنید. این شامل رؤسایی می‌شود که مستعد لحظه‌های «غم‌انگیز» هستند، و آن‌هایی که کارکنانشان آن‌قدر ترسیده‌اند که نمی‌توانند رهبر را به چالش بکشند یا نظرشان را ارائه دهند.

همچنین، هنگام شروع، شغلی را دنبال کنید که واقعاً به آن علاقه دارید.

در یک پرسش و پاسخ بعدی، هرد بینش هایی را در مورد ماهیت گاه «بی رحمانه» رقابت در بالاترین رتبه های تلویزیون تجاری، الهام بخش رهبری و نسل بعدی صنعت به اشتراک گذاشت.

او افزود: «استعداد جوان ما، آنها کاملاً خارق‌العاده هستند. آینده این صنعت بسیار روشن است، اما ما باید از این افراد مراقبت کنیم زیرا آنها شگفت انگیز هستند.”

کنگره VMA از 21 تا 23 مه در مرکز پارک ملبورن برگزار شد.

حدود 500 متخصص از صنعت محل برگزاری آسیا و اقیانوسیه برای این اجلاس گرد هم آمدند، برنامه ای که شامل سخنرانان مهمان، هاروی لیستر، رئیس و مدیر عامل، آسیا و اقیانوسیه در ASM Global بود. دیوید مارکوس، موسیقی جهانی EVP، Ticketmaster. Live Nation معاون تور Luke Hede; Ticketmaster، مدیر عامل Cameron Hoy; اندرو تراویس، مدیر عامل AXS، و کنی ستاره شین جاکوبسون

  برگزاری مرحله دوم رزمایش هوایی کره جنوبی و آمریکامنبع: https://themusicnetwork.com/aria-annabelle-herd-leadership-kenynote-vma-congress/