آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس تصویری 0 تا 100 ارزیدو

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس تصویری 0 تا 100 ارزیدو

می‌توان از طریق این صرافی تا سقف 10 هزار دلار در روز بدون نیاز به احراز هویت برداشت انجام داد. اما در صورت احراز هویت، می‌توان روزانه به میزان یک میلیون دلار از صرافی برداشت نمود. خرید و فروش های قسمت فیوچرز، تمامی ندارند و بسیار گسترده هستند. این نوع از معاملات در صرافی کوینکس، از ضریب اهرم هایی به نام «کراس» و «ایزوله» تشکیل شده اند. برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از Kucoin Exchange ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید. البته شرایط خاصی در اینگونه معاملات یعنی فیوچرز کوینکس وجود دارد که حتما باید آنها را در نظر بگیرید.

مزایای صرافی کوینکس چیست؟

برای دسترسی به این امتیازات، کاربران تأیید شده باید یک سند شناسایی ارائه کنند و فرآیند تأیید چهره را با وب‌کم طی کنند. گزینه دیگر این است که یک عکس سلفی از آنها در حالی که مدرک شناسایی و یک یادداشت دست نوشته در دست دارند، بارگذاری کنند. برخی از صرافی‌ها و پلتفرم‌های کریپتو به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند تا بیش از ۱۰ درصد دارایی‌های رمزنگاری خود درآمد کسب کنند. CoinEx راهی برای کسب سود از بیش از ۲۰ دارایی را ارائه می دهد، اما نرخ سود آن بسیار پایین است. بعلاوه، هیچ شفافیتی در مورد فرآیند ایجاد سپرده و خطرات آن وجود ندارد. برای مثال برخی پلتفرم‌ها دارایی‌های سپرده گذاری شده را مجدد قرض می‌دهند و بخشی از بازده را به شما می‌پردازند که درصد ریسکی در پی خواهد داشت.

این کیف همچنین دارای برنامه‌های اختصاصی برای دستگاه‌های تلفن همراه است. ViaWallet از بیش از 30 کوین و بیش از یک میلیون توکن مبتنی بر بلاکچین بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می‌کند. کوینکس به کاربران که بر اساس حجم کل معاملات به سطح‌های بالاتری از عضویت رسیده‌اند، تخفیف‌های بیشتری برای کارمزدهای معاملات در نظر گرفته است. همچنین، استفاده از توکن بومی کوینکس یعنی CET در پرداخت کارمزدها شامل تخفیف است. صرافی کوینکس استخرهای نقدینگی بزرگی برای تمام کوین‌هایی که پشتیبانی می‌کند دارد و حجم معاملات روزانه گزارش شده آن بسیار بالاست.

  • نام ارز را در کادر «Coin type» انتخاب کنید و در قسمت Withdrawal Address آدرس حسابی که به آن میخواهید پول انتقال دهید را وارد کنید.
  • حالا در صفحه باز شده، نوع رمزارز، مقدار آن، شبکه انتقال و آدرس کیف پول مقصد خود را وارد نمایید.
  • به دلیل خطر مسدود شدن و بلوکه شدن پول در صرافی، بهتر است از روش دوم یعنی نرم افزار تایید گوگل استفاده کنید.
  • بیشترین حجم معاملات در این صرافی در معاملات جفت ارز بیت کوین / تتر رخ می‌دهد.
  • هر چند که، بیش از چند سال از شروع فعالیت کوینکس نگذشته است، اما توانسته متخصصان زیادی در زمینه‌های مختلف از جمله امور مالی و اینترنتی جذب این صرافی کند.

این اپ را از سایت کوینکس یا گوگل پلی میتوانید دانلود کنید . این تیتیری معروف است که تمامی سایتها درزمینه کوینکس ، آنرا استفاده کرده اند و تیتری مشترک است . صرافی کوینکس در اواخر آوریل ۲۰۱۹ ، سرویسی به نام Accelerator(شتاب دهنده) ، معرفی کرد که متخصصان بورس بهادار از این سرویس نهایت استفاده در بستر بلاکچین را بردند که باعث پیشرفت اینگونه پروژه ها میشد . تریدر ها ، در این امکان میتوانند سود یک شرکت را پیش بینی و در سود آن شریک شوند . ممکن است با خود بگویید ، مگر میشود؟ اینطوری که امنیت تراکنش ها پایین است . اما این را هم بگوییم که تنها تا سطح ۱۰ هزار دلار این امکان وجود دارد .

  • از این رو ، می تواند به سرعت معاملات ارز رمزنگاری شده را پردازش کند تا کاربران بتوانند ظرف چند دقیقه واریز / برداشت وجه کنند.
  • ایران بروکر مدت‌ها قبل، این صرافی دیجیتال را به مخاطبان معرفی کرده بود، اما تصمیم گرفتیم تا این مقاله را تکمیل شده در اختیار شما قراردهیم.
  • جفت ارزهای پشتیبانی شده در یک صرافی در واقع تعداد نمودارهای معاملاتی در آن را نشان می‌دهند.
  • برای انجام احراز هویت باید در ابتدا بر روی گزینه account level در پنل خود کلیک کنید و سپس گزینه id verification را انتخاب نموده و وارد صفحه بعدی شوید.
  • CoinEx یک سیستم معاملاتی خصوصی را ارائه می‌دهد که به کاربران و ایالت‌های خود اختصاص داده شده است تا یک مبادله کارآمد، پایدار و ایمن را ارائه دهد.

همچنین از گزینه های پوستر رفرال و لینک رفرال برای تبلیغات استفاده کنید. در اخر این صفحه هم میتونید رتبه بندی افراد رو در رفرال گیری ببینید. استخر استخراج یک ویژگی فراگیر است ViaBtc برای کاربران در بیشتر از ۱۳۰ کشور جهان خدمات استخراج ارزهای دیجیتال را فراهم می کند.

پلتفرم معاملاتی کوینکس چگونه کار می‌کند؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار