آموزش تعمیرات ایسیو خودرو دوره تخصصی آموزش تعمیرات ECU مرکز فنی آرمان خودرو | آموزشگاه کاسپین تبریز

و شما تا یکسال پس از پرداخت پیش پرداخت قیمت دوره باقیمت امروز محاسبه میگردد. با هر سطحی از توانایی و اطلاعاتی که باشید میتوانید در دوره تعمیراتی تخصصی ای سی یو شرکت نمایید. تمامی مدارات مجتمع یا همان آی سی ها دارای مدارکی هستند که توسط سازنده آنها ارائه می شود که در آنها نحوه به کارگیری و کار با آن ها برای طراحان و استفاده کنندگان شرح داده می شود. در خودروها به جز آی سی های استفاده شده در ایسیو ها آی سی های یونیت ها دیگر نیز معمولا هیچ کدام دارای این مدارک نیستند نه این که مدارکی نداشته باشند بلکه این مدارک فقط در اختیار سازندگان بزرگ قرار دارند .

  • امروزه علم الکترونیک بسیار گسترش پیدا کرده و دامنه آن تقریبا تمام دستگاه های پیرامون ما را گرفته ، خودروهای سبک و سنگین و ماشین آلات راهسازی و … نیز بی نصیب نمانده و به کمک یونیت های الکترونیکی بسیار پیشرفته شده و کارایی آن ها نیز افزایش یافته.
  • علاوه بر مدرک معتبر آرمان خودرو، صدور گواهی معتبر از وزارت علوم و تحقیقات و همچنین گواهی های بین المللی شامل GRS اتحادیه اروپا و MPT اتریش با امکان استعلام نیز قابل صدور می باشد.
  • کار در نمایندگی های تعمیرگاه هایی که نیازمند تعمیرکار تعمیرات ایسیو هستند.
  • آموزش شناخت ایسیو ماشینهای خارجی شامل تویوتا، هیوندای، کیا، نیسان و ماشینهای چینی.
  • آموزش تعمیرات ecu خودروهای خارجی از دیگر شاخه‌های پر طرفدار آموزش تعمیرات ایسیو می‌باشد.
  • آموزش ایسیو در مجموعه پارسیان صنعت خودرو شامل آموزش ای سی یو های بوش، زیمنس، ساژم، والئو و … می باشد.
  کره شمالی: پاسخ ما به هرگونه اقدام نظامی آمریکا بسیار شدیدخواهد بود

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو دوره تخصصی آموزش تعمیرات ECU مرکز فنی آرمان خودرو | آموزشگاه کاسپین تبریز

کامپیوتر خودرو یا ECU یکی از بخش‌های مهم و حساس آن است و باآموزش تعمیر ایسیومی‌توان به راحتی وارد بازار کار پر رونق آن شد. آموزش تعمیر کامپیوتر خودرو می‌تواند برای افرادی که از دست هزینه‌های مکرر خودرو به تنگ آمده اند بسیار مناسب باشد؛ همچنین این دوره برای افرادی که به دنبال کسب تخصص فنی و درآمد زایی هستند، بسیار مناسب است. با ما همراه باشید تا شما را با توضیحات کامل و جامعی درباره دوره آموزش تعمیر ECU ازگروه تخصصی فنون خودروآشنا کنیم. تعمیرکاران ایسیو خودرو های خارجی ماهانه بیش از 50 میلیون درآمد دارند و می توانند جایگاه بالاتری نسبت به تعمیرکاران ایسیو معمولی داشته باشند.

فرصت‌های شغلی تعمیرات ایسیو

سلام دوست عزیز…خیر معرفی به کار نداریم اما در طول دوره استاد به شما مشاوره ورود به بازار کار را میدهد. بله بدون تردید با آموزشها عملی و سطح بالای این آموزشگاه و همچنین استفاده از اساتید صاحب نام در صنعت کارآموزان پس از اتمام دوره خود در این رشته می توانند مشغول به کار شوند. در این قسمت را ه بر طرف کردن مشکلات ناشی از خرابی ایسیو در مدارات سنسورها یا عملگرا اشنا میشوید و توانایی این را پیدا میکنیدکه معایب را از داخل برد را پیدا کنید . بنابراين در اغلب موارد، عيوب ايجاد شده در سيستم را عناصر الكترونيكي داخل ecu تولید کرده و به پردازنده مرکزی ecu گزارش می دهند و در واقع عیب یاب فقط گزارشات یا کدهای خطای ارسال شده را به تعميرکار ارائه می دهد و بدین ترتیب تعمیرکار به راحتی می تواند با مشخص شدن عیب خودرو به تعمیر آن مشغول شود .

  برگزاری نخستین نشست ژاپن، آمریکا، تایوان و کره‌جنوبی برای زنجیره تامین تراشه

با توجه به اینکه آموزشگاه فن آموزان بیشترین تعداد کارگاه های مجهز در کشور را داراست ، برنامه کلاسها بصورت منعطف طبق زمانبندی کارآموزان و اساتید، آخر هفته ها برای کارکنان و کارگران ، کلاسهای فشرده ، به ویژه برای کارآموزان شهرستان و بصورت خصوصی نیز برگزار می شود. انواع سنسورها و اصول عملکرد آنها، تاثیر عملکرد آنها بر روی ایسیو و همچنین خواندن پارامترهای استاندارد و عیب یابی سیستم انژکتور را به صورت تخصصی به شما آموزش می دهیم. افرادی که با برق خودرو آشنایی نداشته باشند امکان ثبت نام در این کارگاه را ندارند.

فعالیت و همکاری با سایت ها و نرم افزارهای تلفن همراه که در حوزه تعمیرات ایسیو کار می کنند. مطالب ارائه شده توسط مدرس/ مدرسین دوره آموزشی ، براساس صرفاً تجربه محور نبوده ، بلکه دارای تحصیلات عالیه در رشته الکترونیک هستند , که با تلفیق علم و تجربه ، الکترونیک خودرو را به شما هنرجویان محترم، بصورت حرفه ای آموزش میدهند . برای شرکت در کلاس مجازی تعمیر ایسیو و دسترسی به فیلم های آموزشی، شما ملزم به پرداخت کامل شهریه به طور نقدی می باشید و بلافاصله دسترسی کامل به ویدیو های آموزشی فراهم می گردد.

عملی بودن آموزش تعمیر ایسیو مجتمع فنی پایتخت

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار